visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Lieto akmens DURA STONE panaudojimas virtuvės ir vonios baldų paviršiams

Lieto akmens DURA STONE panaudojimas virtuvės ir vonios baldų paviršiams Lieto akmens DURA STONE panaudojimas virtuvės ir vonios baldų paviršiams

UAB „Baltijos marmuras“ gamina gaminius iš lieto marmuro, lieto granito, lieto akmens „Dura Stone“ bei gaminius iš kvarco: „Technistone“, „Silestone“, „Caesarstone“. Įmonė gamina ir montuoja lieto akmens paviršius virtuvėms ar vonioms. „Dura Stone“ lieto akmens virtuvės stalviršiai ar vonios baldų paviršiai yra ilgaamžiai, neįveikiami drėgmės, juos paprasta prižiūrėti.

Lieto akmens DURA STONE panaudojimas

Lietą akmenį ir kvarcą galima naudoti tiek virtuvėje, tiek vonios kambaryje, o lietas granitas ir lietas marmuras siūlomi tik vonios kambariui. Drėgmės nebijo nė viena iš medžiagų. Tačiau lieto granito ir lieto marmuro panaudojimo galimybės, kalbant apie dizainą, formas, yra šiek tiek ribotos. Tuo tarpu lieto akmens galimybės yra neribotos.

Gaminant produktus iš „Dura Stone“, naudojama besiūlio jungimo technologija, todėl įrengiant virtuvės ar vonios baldų paviršius ar sieneles vietoje, nelieka jokių tarpelių ar siūlių. Ši technologija leidžia labai paprastai ir atnaujinti, ir suremontuoti pažeistą paviršių.

Lieto akmens DURA STONE panaudojimas

Lietas akmuo „Dura Stone“ laikomas vienu iš patvariausių junginių iš natūralios ir sintetinės medžiagos. Ant lieto akmens nesidaugina bakterijos, nelieka dėmių, nes neporinga medžiaga neįgeria skysčių. Gaminių paviršius yra šiltas.

Lietos medžiagos gali būti naudojamos ne tik vonios kambaryje ar virtuvėje – stalviršiams, sienelėms, plautuvėms, – bet ir palangėms, laiptų pakopoms, kitiems gaminiams. Spalvų pasirinkimo galimybės yra labai plačios.

Lieto akmens DURA STONE panaudojimas

UAB „Baltijos marmuras“ produkcija yra sertifikuota Lietuvoje, atitinka visus aukščiausius kokybės reikalavimus. Lietos medžiagos – granitas, akmuo, marmuras – gaminamos Lietuvoje. Užpildus, naudojamus gaminant lietą marmurą, granitą, lietą akmenį „Dura Stone“, UAB „Baltijos marmuras“ importuoja iš JAV, o kvarco plokštes – iš Čekijos, Izraelio, Ispanijos.

BALTIJOS MARMURAS, UAB

Daugiau informacijos: www.baltijosmarmuras.lt

BALTIJOS MARMURAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus