visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Lietas akmuo Dura Stone: Akmens panaudojimas interjere

Lietas akmuo Dura Stone. Akmens panaudojimas interjere Lietas akmuo Dura Stone. Akmens panaudojimas interjere

Ieškote originalių idėjų ir dar neišbandytų medžiagų? Puikią gaminių kokybę, formų dizainą ir naujas kūrybos galimybes galite atrasti išbandę dirbtinę marmuro technologiją. Dirbtinio marmuro, granito ir akmens technologija sukurta JAV. Ji ne kartą yra pelniusi tarptautinius apdovanojimus už puikios gaminių kokybės, formų dizaino ir naujos produkcijos kūrimo galimybes. 

Dirbtinio lieto akmens Dura Stone panaudojimas interjere

Pagal amerikiečių technologiją gaminamas lietas akmuo „Dura Stone“ savo savybėmis panašus į „Corian“, „Cristalan“, „Wilsonart“ medžiagas. Naudodami šią homogeninę medžiagą architektai, dizaineriai, bei kiekvienas iš mūsų galime įgyvendinti įvairiausias savo svajones, duodami laisvę fantazijai. Lieto akmens „Dura Stone“ pritaikymo sritis labai didelė. Medžiaga naudojama restoranų, kavinių, barų, viešbučių, bankų, biurų interjerams; virtuvinių, vonios kambarių, bei laboratorijų stalviršių gamybai; sienų plokštėms, dekoratyviniams elementams. Taip pat iš lieto akmens „Dura Stone“ gaminamos į stalviršį integruojamos (įliejamos) plautuvės.

Dirbtinio lieto akmens Dura Stone panaudojimas interjere

Lietas akmuo yra atsparus įbrėžimams, įvairiems cheminiams skysčiams, lengvai valomas bei prižiūrimas. Tai vienas patvariausių ir moderniausių junginių iš natūralios ir sintetinės medžiagos.

Neporinga medžiagos struktūra neįgeria skysčių, todėl nelieka dėmių ir negali daugintis bakterijos. Be to, šių gaminių paviršius šiltas ir sugebantis įgauti aplinkos temperatūrą. Gaminių priežiūra ir atnaujinimas paprasti – įbrėžimai pašalinami tiesiog šveičiant.

Dirbtinio lieto akmens Dura Stone panaudojimas interjere

Lieto akmens „Dura Stone“ savybės:

- Kietas ir ilgaamžis;

- Higieniškas; 

- Neturi sudūrimo žymių;

- Neįgeria drėgmės;

- Įbrėžimai pašalinami paprasčiausiu šveitimu;

- Atsparus karščiui iki +220 C;

- Atsparus įvairiems chemikalams;

- Lengvai montuojamas;

- Lengvai atnaujinamas, taisomas;

- Didelės galimybės formuojant;

- Gerai dera su įvairiomis medžiagomis;

- Atsparus ultravioletiniams spinduliams;

- Didelis spalvinės gamos spektras.

Dirbtinio lieto akmens Dura Stone panaudojimas interjere

 

 

Virtuviniai stalviršiai iš „Dura Stone“

Naudojant „Dura Stone“ (panašiai kaip „Corian“ arba „Hanex“ medžiagos), virtuvinių stalviršių dydžiui, pločiui, storiui ir formai ribų nėra, todėl baldų projektuotojams ir dizaineriams suteikiama visiška fantazijos laisvė.

Su „Dura Stone“ galima įgyvendinti individualiausius dizaino sprendimus, kadangi paviršiai išgaunami vientisi – be sujungimo siūlių (atskirų lieto akmens dalių sujungimui naudojamas besiūlis jungimo būdas).

Vietoje įprastų keramikinių plytelių „Dura Stone“ taip pat naudojamas sienų apdailai, suteikdamas joms nepriekaištingos švaros ir išskirtinio dizaino įspūdį.

Dirbtinio lieto akmens Dura Stone panaudojimas interjere

Virtuvinės plautuvės

Į lieto akmens virtuvinius stalviršius galima įmontuoti (įlieti) tos pačios medžiagos ir spalvos plautuves be jungimo siūlių. Besiūlis plautuvės ir stalviršio sujungimo būdas neleidžia kauptis nešvarumams ir drėgmei, bei sudaro prabangos įvaizdį.

Į stalviršius iš „Dura Stone“ galima įmontuoti po stalviršių montuojamas metalines plautuves.

Dirbtinio lieto akmens Dura Stone panaudojimas interjere

 

Lietas akmuo „Dura Stone“ - tai vienas patvariausių ir moderniausių junginių iš natūralios ir sintetinės medžiagos. Iš lieto akmens gaminami įvairių konfigūracijų ir išmatavimų stalviršiai, plautuvės, kriauklės, barai, sieninės plokštės, palangės bei kita produkcija.

Dirbtinio lieto akmens Dura Stone panaudojimas interjere

„BALTIJOS MARMURO“ gaminamos produkcijos panaudojimo sritis gali riboti ne pačios medžiagos savybės, o tik žmogaus fantazija. Fantazijai, aišku, nėra ribų, tad ir šios patvarios, gražios, lengvai prižiūrimos medžiagos panaudojimo galimybės dar tikrai nėra išnaudotos, juolab, kad „BALTIJOS MARMURO“ gaminiai yra taip pat lengvai derinami su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui metalu, keramika, mediena... Visus aukščiausius kokybei keliamus reikalavimus atitinkanti UAB „BALTIJOS MARMURAS“ gaminama produkcija yra sertifikuota Lietuvoje.

Dirbtinio lieto akmens Dura Stone panaudojimas interjere

BALTIJOS MARMURAS, UAB

Daugiau informacijos: www.baltijosmarmuras.lt

BALTIJOS MARMURAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus