ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

lentvario-veterinarijos-klinika-logo

Lentvario veterinarijos klinika, MB - smulkiųjų gyvūnų veterinarijos klinika: gyvūnų ženklinimas, vakcinavimas, gydymas, chirurginės operacijos

Adresas: Račkūnų g. 25, Lentvaris,LT-25113, TRAKŲ RAJ., Lietuva

Įmonės kodas: 181606462
PVM kodas: LT100011719614

Tel. Nr.: (8 528) 2 9989
Mob. Nr.: Skubi pagalba: 8 615 20 344

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tinklalapis: lentvariovetklinika.lt


Lentvario veterinarijos klinika, MB VEIKLA: smulkiųjų gyvūnų veterinarijos klinika: gyvūnų ženklinimas, vakcinavimas, terapinis gydymas, chirurginės operacijos, DNR profilio tyrimai. Veterinarinė pagalba ir paslaugos Jūsų mylimiems augintiniams

 „Lentvario veterinarijos klinika“ pradėjusi savo veiklą 2000 m., teikia profesionalią veterinarinę pagalbą ir paslaugas Jūsų mylimiems augintiniams. Veterinarijos klinikoje atliekami laboratoriniai, morfologiniai ir biocheminiai kraujo (patikrinama vidaus organų būklė), šlapimo ir preanestetiniai tyrimai. Visi tyrimai atliekami klinikoje, todėl rezultatų atsakymai yra pateikiami iš karto.

„Lentvario veterinarijos klinikoje“ atliekamos visos profilaktinės procedūros: profilaktinė gyvūnų apžiūra, vakcinavimas, gyvūnų apsauga nuo ekto- ir endo- parazitų, ženklinimas poodinėmis mikroschemomis, nagų kirpimas ir kt.

Diagnozuojamos ir gydomos užkrečiamos ir neužkrečiamos ligos. Klinikoje atliekamas chirurginis gydymas, šunų ir kačių kastracija ir sterilizacija, žaizdų siuvimas, auglių šalinimas ir t.t. Taip pat teikiama akušerinė pagalba atsivedant jauniklius, esant reikalui atliekama cezario pjūvio operacija. 

„Lentvario veterinarijos klinikoje“ teikiamos dantų akmenų ir apnašų valymas ultragarsiniu skaleriu ir poliravimo procedūros, neiškritusių pieninių dantų traukimas.

Gydomi odos susirgimai, įvairios alergijos ir  ausų ligos: ausų niežų erkių ir ausų uždegimų gydymas.

Atliekamas kačių ir šunų higieninis (kosmetinis) kirpimas, kuomet yra sutvarkomas labai susivėlęs kailis (kaltūnai). Kirpimas yra atliekamas su narkoze.

Gyvūnai ženklinami poodine mikroschema ir registruojami duomenų bazėje. Ženklintui gyvūnui pasimetus galima lengvai susisiekti su jo šeimininku. Veterinarijos klinika tai pat ruošia visus dokumentus, prieš išvykstant į užsienį.

Atliekami DNR profilio tyrimai šunims (nuo 2018 m. sausio 1 d. LKD veisiamiems šunims turi būti atliktas DNR profilio tyrimas).

„Lentvario veterinarijos klinikos“ veterinarai konsultuoja visais klausimais apie gyvūno priežiūrą, teisingą šėrimą ir auginimą, prieš įsigijant ir jau įsigijus gyvūną.

„Lentvario veterinarijos klinikos“ darbo laikas:

I-V – 9.00 – 18.00
VI – 9.00 – 14.00
VII – 18.00 – 19.00

„Lentvario veterinarijos klinikoje“ teikiamos paslaugos:

Smulkiųjų graužikų gydymas (triušiai, žiurkės, jūrų kiaulytės ir t.t.).

Gyvūnų ženklinimas poodine mikroschema.

Gyvūnų dokumentų paruošimas prieš išvykstant į užsienį.

Gyvūnų vakcinavimas.

Gyvūnų apsauga nuo ekto- ir endo- parazitų.

Gyvūnų žaizdų siūvimas ir apdorojimas, navikų šalinimas ir t.t.

Gyvūnų odos susirgimų ir ausų ligų gydymas.

Gyvūnų užkrečiamųjų ir neužkrečiamųjų ligų diagnostika bei gydymas.

Gyvūnų terapinis gydymas.

Chirurginės operacijos gyvūnams.

Laboratoriniai tyrimai gyvūnams.

Bendras gyvūno kraujo tyrimas.

Biocheminiai gyvūnų kraujo tyrimai (patikrinama vidaus organų būklė).

Gyvūnų šlapimo tyrimai.

Gyvūnų  preanestetiniai tyrimai (gyvūno sveikatos patikrinimas prieš narkozę).

DNR profilio tyrimai šunims.

Profilaktinis gyvūnų sveikatos patikrinimas.

Šunų ir kačių kastracijos, sterilizacijos.

Kačių ir šunų higieninis kirpimas, nagų kirpimas.

Šunų ir kačių dantų apnašų valymas.

Akušerinė pagalba ir cezario pjūvio operacijos gyvūnams.

Laukinių kačių sterilizacija, kastracija.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

lentvario veterinarijos klinika, veterinarija lentvaryje, veterinarija trakuose, veterinarijos gydykla lentvaryje, veterinarijos paslaugos, klinika lentvaryje, veterinarijos gydytojas lentvaryje, veterinaras lentvaryje, lentvario veterinaras, pagalba gyvūnams lentvaryje, šunų ir kačių vakcinavimas, gyvūnų ženklinimas, skubi pagalba gyvūnams, vet. gydytojo iškvietimas į namus, terapinis gyvūnų gydymas, gyvūnų chirurgija, kačių kastracija, sterilizacija, kačių kirpimas, dantų valymas, gyvūnų gydymas lentvaryje, gyvūnų bendras kraujo tyrimas, gyvūnų biocheminiai kraujo tyrimai, gyvūnų šlapimo tyrimai, gyvūnų sveikatos patikrinimas, trakų rajono veterinarija, trakų rajono veterinarijos gydykla, gyvūnų ženklinimas, vakcinavimas, profilaktinė apžiūra, terapinis gydymas, chirurginis gydymas, kraujo bendras tyrimas, kraujo biocheminiai tyrimai, šlapimo tyrimai, skubi pagalba, kosmetinis šunų ir kačių kirpimas, nagų kirpimas
Žymės: gyvūnų bendras kraujo tyrimas, gyvūnų biocheminiai kraujo tyrimai, gyvūnų chirurginės operacijos Lentvaryje, gyvūnų gydymas lentvaryje, gyvūnų kraujo tyrimas Lentvaryje, gyvūnų šlapimo tyrimai, gyvūnų sveikatos patikrinimas, Gyvūnų terapinis gydymas Lentvaryje, Gyvūnų vakcinavimas Lentvaryje, gyvūnų ženklinimas Lentvaris, Gyvūnų ženklinimas Lentvaryje, Kačių ir šunų kosmetinis kirpimas Lentvaryje, kačių kastracija Lentvaris, lentvario veterinaras, Lentvario veterinarijos klinika, pagalba gyvūnams lentvaryje, Profilaktinis gyvūnų sveikatos patikrinimas, SKUBI pagalba šunims ir katėms Lentvaryje, Smulkiųjų graužikų gydymas Lentvaryje, Smulkiųjų gyvūnų veterinarijos klinika, Šunų ir kačių dantų apnašų valymas Lentvaryje, Šunų ir kačių kastracijos Lentvaryje, trakų rajono veterinarija, trakų rajono veterinarijos gydykla, veterinaras lentvaryje, veterinarija lentvaryje, veterinarija trakuose, veterinarijos gydykla lentvaryje, veterinarijos gydytojas lentvaryje, veterinarijos paslaugos
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus