ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

LEDVANCE atstovybė Lietuvoje - OSRAM elektros lemputės ir šviestuvai, LED apšvietimas

Adresas:
Senasis Ukmergės kel. 4, Užubalių km. (VC Orange office), LT-14013, VILNIAUS RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 2900715442

Tel. Nr.: (8 5) 219 5367
Mob. Nr.: 8 614 99 551
Faks. Nr.: (8 5) 219 5365LEDVANCE atstovybės Lietuvoje VEIKLA: „OSRAM“ elektros lemputės ir šviestuvai, LED apšvietimas, LED lempos, kaitrinės lemputės, halogeninės lemputės, energiją taupančios lemputės, dienos šviesos lemposLED – tai ateities šviesa.

„LEDVANCE“ buveinė Lietuvoje yra licenzijuota „OSRAM“ vardo buitinių lempučių ir šviestuvų gamintoja.

„LEDVANCE“, turinti daugiau nei 9000 darbuotojų ir veikianti daugiau nei 120 šalių, yra viena pirmaujančių apšvietimo produktų, skirtų profesionaliam naudojimui ir mažmeniniams pirkėjams, tiekėjų pasaulyje. Kilusi iš apšvietimo produktų gamintojos OSRAM, GmbH, „LEDVANCE“ siūlo pažangias LED lemputes, standartinius LED šviestuvus, išmanias, tinklines sistemas išmaniesiems namams ir pastatams, taip pat tradicinius šviesos šaltinius. Nuo 2017 m. „LEDVANCE“ priklauso konsorciumui, kuriam vadovauja strateginis investuotojas „IDG Capital“. Kiti konsorciumo nariai – pirmaujanti Kinijos apšvietimo produktų įmonė MLS ir finansinis investuotojas Yiwu. Remdamasi sutartimi su „OSRAM“, „LEDVANCE“ ir toliau savo gaminiams naudos patikimus prekės ženklus „OSRAM“ ir „SYLVANIA“ (JAV ir Kanadoje).

LEDVANCE PRODUKTAI:

OSRAM LED LEMPOS IR ŠVIESTUVAI

OSRAM šviesos diodų lempos

OSRAM SubstiTUBE®. Šviesos diodų „fluorescencinė T8“ lempa arba šviesos diodų vamzdinė T8 lempa, sukurta pakeisti įprastines ilgas fluorescencines vamzdines lempas. Palyginus su įprastine fluorescencine lempa, turinčia balastą, šviesos diodų vamzdinė lempa sutaupo iki 50 % elektros energijos.

OSRAM PARATHOM® CLASSIC lempos su šviesos diodais yra puiki alternatyva tradicinėms iki 60 W galios kaitrinėms lempoms. Su OSRAM PARATHOM® CLASSIC lempomis sutaupoma iki 90% elektros energijos palyginus su kaitrinėmis lempomis. Asortimente rasite ir šviesos diodų lempas, skirtas naudoti ir su apšvietimo reguliatoriais. 

OSRAM LUMINESTRA® LED. Ypač plokščia ir stilinga „Luminestra®“ šviesos diodų lempa yra energiją taupanti ir skirta bendram apšvietimui. Ši tik 10 mm aukščio aliuminio profilio lempa yra lengvai instaliuojama ir gali būti naudojama apšviečiant lentynas ir stiklines vitrinas arba erdvę virš virtuvės stalo. 

„OSRAM KIT LED Pro yra stilingas įleidžiamas į pakabinamas lubas šviestuvas su šviesos diodų lempa, skirtas naudoti vidaus patalpose. Šviestuvas komplekte su GU10 cokolio PARATHOM lempa skleidžiančia malonią šiltą baltą šviesą, kurios spalvinė temperatūra yra 3000 K.

OSRAM LED šviestuvai

Modulinė „OSRAM LEDVANCE™ Polybar sistema sukurta, kad šviesa būtų subtili, bet efektyvi, pavyzdžiui, tolygiai apšviečiant darbo paviršius arba stilingai pabrėžiant ekspoziciją. Yra trijų ilgių šviestuvai, kurie gali būti derinami ir pritaikomi, kuriant juostinį apšvietimą.

„OSRAM LEDVANCE™ DOWNLIGHT S šviestuvai su šviesos diodais montuojami balduose, sienų nišose ar pakabinamose lubose yra itin nedidelės formos ir tinkami pakeisti 20W halogenines lemputes. Mažas šviestuvų aukštis (tik 68 mm) leidžia juos montuoti lentynose.

„OSRAM LEDVANCE™ DOWNLIGHT M, L ir XL šviestuvai su šviesos diodais pasižymi ilga tarnavimo trukme, mažomis elektros energijos sąnaudomis ir yra puiki alternatyva šviestuvams su kompaktinėmis liuminescencinėmis arba halogeninėmis lemputėmis. 

„OSRAM LED šviestuvai Jūsų namams. Gatavus LED rinkinius galima įsigyti ir privačioms patalpoms apšviesti. Trys lanksčios apšvietimo sistemos padės rasti optimalių sprendimų ir papuoš Jūsų namus. 

„OSRAM PARATHOM® PRO - puikios eksploatacinės savybės, aukštas  efektyvumas ir patvarumas. Aukštos galios „OSRAM PARATHOM®“ šviesos diodų lempa pasižymi ypatingai ilgu tarnavimo laiku - iki 25.000 valandų. Iki 80% elektros energijos taupymas, lyginant su kaitinamosiomis lemputėmis.

„OSRAM dekoratyviniai ir gyvenamųjų patalpų šviestuvai

„OSRAM COMBILITE. Kelių variantų stilinga, modulinė ryškios baltos šviesos LED šviestuvų sistema. Vieno ar kelių šviestuvų moduliai yra puikiai derinami tarpusavyje.
 
„OSRAM POWERstixx® - tai modeliuojama apšvietimo sistema su galingomis LED lemputėmis. Paruoštą prijungti rinkinį lengva įrengti.

„OSRAM SILENTO™ - pažangi keturių dalių šviestuvų serija, turinti plokščią dizainą su aukštos kokybės LED lemputėmis. Itin ryški šviesa ir mažos energijos sąnaudos.

„OSRAM LEDs DECO® FLEX šviestuvas. Lanksčios LED juostelės baltiems ir spalvotiems akcentams. Paruoštą prijungti rinkinį lengva įrengti. Apšvietimo juosta iki 3 metrų. Belaidis nuotolinio valdymo pultas.

„OSRAM  CALYX® - modernūs LED lubų ir pakabinami šviestuvai, skirti šviesos akcentams kurti. Reguliuojamas ryškumas*, elegantiškas, dinamiškas dizainas.

„OSRAM TRESOL® Trio ir TRESOL® Cube Trio - aukštos kokybės LED lubų ir pakabinami šviestuvai. Reguliuojami apšvietimo moduliai ir pakabinimui skirti rinkiniai, užtikrinantys maksimalų lankstumą. Aukštos kokybės aliuminio dizainas. 

„OSRAM downlight“ tipo šviestuvai

„OSRAM LED Tresol®“ - elegantiški „downlight“ tipo šviestuvai akcentuotam ar srautiniam apšvietimui. Du viename: akcentuoto ar srautinio apšvietimo sistema. „Golden Dragon® Plus“ LED lemputės. Mažas išgrežiamos angos gylis: ≤ 30 mm. Didelis šviesos efektyvumas: > 36 lm/W. Itin didelė nominali eksploatavimo trukmė.

„OSRAM TRESOL® 10 W“ - LED „downlight“ tipo šviestuvai su integruotu balastu ir šviesos ryškumo reguliavimo funkcija*. Unikalus dizainas. Ryški šviesa. Mažas išgrąžos gylis.

„OSRAM TRESOL® Cube, „TRESOL® Bloc“ - dekoratyvūs LED sienų šviestuvai. Aukštos kokybės aliuminio rėmas. Ryški ir ekonomiška šviesa.

„OSRAM Slim Shape LED I“ - plokšti LED linijiniai šviestuvai su maitinimo kištuku. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Platus spindulio kampas: > 115°. Itin kompaktiški. Labai plonas rėmas: < 13 mm. 

„OSRAM QOD®“ - elegantiški, kvadratiniai LED šviestuvai. Itin plokščias LED šviestuvas (tik 8 mm). 2 spalvų: elegantiškos baltos ar stilingos chromo. Lengvai surenkamas ir įrengiamas. Paruoštas naudoti rinkinys. Įjungimo/išjungimo mygtukas. 

„OSRAM QOD®“ S, M, L - itin plokšti ir stilingi LED šviestuvai. Galingos LED lemputės. Beveik universalios įrengimo galimybės. Lengvai surenkamas ir įrengiamas. Šviesos srautas nuo 150 iki 900 lm.

„OSRAM QOD DOMINO®“ - stilingas plokščias LED šviestuvas. Itin plokščias LED šviestuvas (tik 10 mm). Lengvai surenkamas ir įrengiamas. Paruoštas naudoti rinkinys.

„OSRAM QOD AGENT™“ - originalaus dizaino, modernių spalvų LED stalo šviestuvas. Neįprastas, dviejų spalvų dizainas, itin plokščia ir stilinga konstrukcija.

„OSRAM LED Cone“ - kūgio formos „downlight“ tipo šviestuvai su kištuku. 2 „downlight“ tipo šviestuvai viename rinkinyje. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Lengva įrengti. Su elektroniniu balastu. 

„OSRAM LED Disk“. Kompaktiški „downlight“ tipo šviestuvai su kištuku. 3 „downlight“ tipo šviestuvai viename rinkinyje. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Lengva įrengti. 360 lm šviesos išvestis.

„OSRAM downlight“ tipo apšvietimo sprendimai - aukščiausios kokybės novatoriška šviesa. „OSRAM“ siūlo praktiškus „downlight“ tipo apšvietimo sprendimus, kuriuos galite pritaikyti ir naudoti kuo įvairiausiai – ant sienų ir  nišose. Rinkitės iš įvairių formų ir dydžių, įvairaus galingumo šviestuvų su įvairiais spindulio kampais. Siūlome reguliuojamo ryškumo šviestuvus bei platų spalvų ir medžiagų pasirinkimą. 

„OSRAM POWERPOLE®“ - itin novatoriškas ir elegantiškas grindų šviestuvas. Nepaprastai plonas dėl ypatingos apšvietimo technologijos. Prisilietimu reguliuojamas šviesos ryškumas. Šiltos baltos spalvos šviesa. Aukštos kokybės aliuminio stovas.

„OSRAM“ LED MOBILŪS ŽIEBTUVĖLIAI

„OSRAM CUBY® ir RAYSTAR® LED - dekoratyvūs šviestuvai, įkraunami naudojant unikalią USB technologiją. Ryški šviesa ir ilga eksploatavimo trukmė. Aptrauktas guma, neišsitepantis paviršius. Aukštos kokybės išvaizda sukuria malonią atmosferą.

„OSRAM“ naktiniai žibintuvėliai

„OSRAM BeetLED® - vaikams skirtas naktinis šviestuvas ir žibintuvėlis. Patrauklus ir tvirtas dizainas. Apšviečiamas naktinio šviestuvo pagrindas. Nuimama viršutinė dalis gali būti naudojama kaip žibintuvėlis. 

„OSRAM ORBIS® - raketos formos naktinis šviestuvas ir žibintuvėlis, skirtas vaikams. Patrauklus ir tvirtas dizainas. Šviečiantis šviestuvo pagrindas. Naudojamas kaip naktinis šviestuvas ar žibintuvėlis.

OSRAM LED žibintai

„OSRAM CROSSER®- patvarūs LED žibintai. Aukštos kokybės plastmasinis rėmas. Įvairių dydžių ir su įvairiomis funkcijomis bet kokiai lauko ir laisvalaikio veiklai.

„OSRAM SIRIUS® - aukštos kokybės LED šviestuvai. Elegantiškas aliuminio rėmas. Apšviečiamas įjungimo/išjungimo mygtukas.

„OSRAM mobilūs šviestuvėliai

„OSRAM DOT-it® Classic ir „Vario - universalūs maži LED šviestuvai, teikiantys įvairias  įrengimo galimybes. Trys itin ryškiai šviečiančios LED lemputės. Galima tvirtinti lipnia juostele, lipuku ar magnetais. 

„OSRAM“ naktiniai žibintuvėliai:

„OSRAM LEDstixx®“ - dekoratyvaus dizaino LED šviestuvas, skirtas lanksčiam, stacionariam ar mobiliam naudojimui. Lanksti tvirtinimo plokštė, skirta įvairiam naudojimui. Galima tvirtinti prie sienų vertikalioje ar horizontalioje padėtyje. 

„OSRAM LEDstixx®“ - dekoratyvaus dizaino LED šviestuvas, skirtas lanksčiam, stacionariam ar mobiliam naudojimui. Lanksti tvirtinimo plokštė, skirta įvairiam naudojimui. Galima tvirtinti prie sienų vertikalioje ar horizontalioje padėtyje. 

„OSRAM LUNETTA® LED“ ir „LUNETTA® LED COLORMIX“. LED kištukinis naktinis šviestuvas su integruotu jutikliu. Šviesos ryškumo jutiklis, užtikrinantis automatinį veikimą. 360° pasukama galvutė. Prizminis gaubtas užtikrina tolygų šviesos pasiskirstymą.

„OSRAM SPYLUX®“ - išmanus, reguliuojamas saugos šviestuvas. Apšvietimo jutiklis (su laikmačio funkcija). Integruotas judesio jutiklis. Trys LED lemputės, skleidžiančios ryškią baltos spalvos šviesą. Tvirtas, atsparus oro pokyčiams gaubtas.

„OSRAM“ LAUKO ŠVIESTUVAI

„OSRAM NOXLITE® LED SPOT“ - itin ryškūs ir funkcionalūs LED lauko šviestuvai. Galingos LED lemputės ir platus šviesos srautas. Modeliai su jutikliais. Lengvai įrengiami. Lengvi ir kompaktiški. Reguliuojama galvutės padėtis.

„OSRAM NOXLITE® LED WALL“ - išmanūs ir itin elegantiški LED lauko šviestuvai –  pilkos, sidabro ar baltos spalvos. Elegantiškas dizainas. Lengvai įrengiami. Aukšta šviesos kokybė. Modeliai su jutikliais.

„OSRAM NOXLITE® LED Garden Spot Mini“ - lankstiems sodo arba sienų apšvietimo sprendimams.  Rinkinys su paleidikliu (9 lemp.) ir papildymui skirtas rinkinys (3 lemp.). Apšvietimo sistemą galima išplėsti iki 18 lempučių. 

„OSRAM NOXLITE® HALOGEN WALL“ - patrauklūs halogeniniai sienos šviestuvai, skirti lauko apšvietimui. Itin kompaktiškas ir funkcionalus dizainas. Santūri ir kokybiška išvaizda. Su vienu ar dviem lizdais. 

„OSRAM“ TAUPESNĖS LEMPOS – tiek pat šviesos!

„OSRAM“ halogeninės energiją taupančios lemputės - atrodo kaip įprastos lemputės ir lygiai taip pat šviečia. Šiltas, malonią aplinką sukuriantis apšvietimas. Visos halogeninės lemputės ima šviesti iš karto ir jas galima 100 % reguliuoti. Sutaupo iki 30% energijos.

„OSRAM“ kompaktinės liuminescencinės lemputės. Klasikinė energiją taupanti lemputė - maloni įvairių spalvų šviesa visokiausioms nuotaikoms. „OSRAM DULUX®“ serija įvairioms patalpoms ir apšvietimams. „Warm Comfort Light“ lemputės šviesos spalva primena įprastos lemputės šviesą. Lemputės, su „QUICKSTART“ technologija - įsižiebia per itin trumpą laiką, sutaupo iki 80% energijos!  

„OSRAM“ šviesos diodų energiją taupančios lemputės - šviečia iš karto, ypač ilgai eksploatuojamos, sukuria individualią aplinką. Šiuolaikinės įprastos lemputės formos. Sutaupo iki 90% energijos.

„LED SUPERSTAR“. Naujosios klasikinės formos LED lempos „LED SUPERSTAR“ - geriausias komforto ir šviesos pasirinkimas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

OSRAM lempos, Led apšvietimas, Led lempos, Led lemputės, lemputės Osram, prekyba Led lempomis, šviesos diodų lemputės, šviesos diodų apšvietimas, kaitrinės lemputės, halogeninės lemputės, energiją taupančios lemputės, dienos šviesos lempos, dujošvytės lemputės,  apšvietimas, apšvietimo sistemos, halogeninės lemputės, energiją taupančios lemputės, vidaus apšvietimas, lauko apšvietimas, vidaus šviestuvai, lauko šviestuvai, gatvės šviestuvai, Led lempos namams, Led lempos biurams, liuminescencinė lempa, LED šviesos diodų OSRAM lempos, šviestuvai ir dienos šviesos lempos Osram, halogeninės leputės

 • LEDVANCE atstovybė Lietuvoje - OSRAM elektros lemputės ir šviestuvai, LED apšvietimas
 • LEDVANCE atstovybė Lietuvoje - OSRAM elektros lemputės ir šviestuvai, LED apšvietimas
 • LEDVANCE atstovybė Lietuvoje - OSRAM elektros lemputės ir šviestuvai, LED apšvietimas
 • LEDVANCE atstovybė Lietuvoje - OSRAM elektros lemputės ir šviestuvai, LED apšvietimas
 • LEDVANCE atstovybė Lietuvoje - OSRAM elektros lemputės ir šviestuvai, LED apšvietimas
 • LEDVANCE atstovybė Lietuvoje - OSRAM elektros lemputės ir šviestuvai, LED apšvietimas
 • LEDVANCE atstovybė Lietuvoje - OSRAM elektros lemputės ir šviestuvai, LED apšvietimas
 • LEDVANCE atstovybė Lietuvoje - OSRAM elektros lemputės ir šviestuvai, LED apšvietimas
 • LEDVANCE atstovybė Lietuvoje - OSRAM elektros lemputės ir šviestuvai, LED apšvietimas
 • LEDVANCE atstovybė Lietuvoje - OSRAM elektros lemputės ir šviestuvai, LED apšvietimasŽymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus