Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

LAUMARTA, UAB - buitinė technika, buities prietaisai

Adresas: Veiverių g. 151,LT- 46417, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 159972872
PVM kodas: LT599728716

Tel. Nr.: (37) 297116
Mob. Nr.: (699) 26 039
Faks.: (37) 398480LAUMARTA, UAB VEIKLA: Buitinė technika, buities prietaisai. Prekiaujame išskirtinai tik aukštos kokybės buitiniais prietaisais, importuojame prestižinių Vokietijos kompanijų gaminius. Salone rasite didžiausią Lietuvoje gerai žinomų firmų Gaggenau, Miele, Siemens, Bosch, Neff, Kuppersbusch, Atag, AEG prietaisų pasirinkimą bei gausite kvalifikuotą, nešališką kolsultaciją įvairių buitinių prietaisų kokybės, funkcijų, privalumų ir trūkumų klausimais.

Buitinės technikos salonas „Laumarta" atsirado tada, kai buvo pastebėta, jog prestižinės technikos pasiūla Lietuvoje yra labai ribota. Šią nišą užpildžiusi įmonė sėkmingai dirba nuo 1998 metų. Pagrindinis firmos sėkmės garantas yra harmoningas ir stabilus šeimos verslas nuoširdžiai ir betarpiškai bendraujant su klientais, atsižvelgiant į jų poreikius ir galimybes.

. Salone vyraujanti nestandartinio dydžio, dizaino ir stiliaus buitinės įrangos gausa padės Jums lengviau realizuoti savo idėjas ir fantazijas bei taps puikiu interjero sprendimu. „Laumartoje" nereikės buities prietaisų rinktis iš katalogų nežinant kaip pastarieji atrodys natūroje, nes daugumą buitinės technikos modelių galėsite apžiūrėti čia ir dabar tuo pačiu demonstruojant jų veikimo principą ir galimybes.

Firmoje juokaujama, kad visą tiesą apie įsigytą pigų buities prietaisą dažniausiai pirkėjai sužino tą dieną, kai baigiasi jo garantinio aptarnavimo laikas. Ne vienas pirkėjas galėtų papasakoti istoriją apie tai, kaip jo pigi ar padėvėta buitinė technika sugedo praėjus vos kelioms dienoms ar savaitėms po garantinio aptarnavimo termino. Tuo tarpu, daugumai savo buitinių prietaisų „Laumarta" suteikia 24 mėnesių gamintojo garantiją ir gali atlikti pogarantinį remontą, tačiau firmos teikiamų serviso paslaugų parduodamai kokybiškai buitinei technikai beveik neprireikia. Ne veltui vokiška technika nuo seno garsėja patikimumu.

Norint įsigyti kokybišką buitinę techniką nebūtina taupyti kelerius metus. Jei esate naujakuriai ar staiga reikia pakeisti namuose vieną ar kitą buities prietaisą, visada „Laumartoje" galite jį įsigyti išsimokėtinai.

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų salone ir palengvinti savo buitį.

LAUMARTA, UAB ATSTOVAUJAMI PREKINIAI ŽENKLAI:

AEG; BOSCH; SIEMENS; BLOMBERG; ATAG; NEFF; MIELE; DE DIETRICH; PELGRIM

LAUMARTA, UAB PRODUKTAI:

Šaldytuvai ir šaldikliai

Skalbimo mašinos

Indaplovės

Elektrinės viryklės

Dujinės viryklės

Garų surinktuvai

Orkaitės

Stiklo keramikinės ir indukcinės kaitlentės

Dujiniai paviršiai

Mikrobangų krosnelė

Šaldytuvai

Indaplovės

Garso aparatūra

Muzikiniai centrai

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

buitinė technika, skalbimo mašinos, indaplovės, elektrinės viryklės, dujinės viryklės, garų surinktuvai, orkaitės, stiklo keramikinės kaitlentės, indukcinės kaitlentės, dujiniai paviršiai, mikrobangų krosnelės, šaldytuvai, indaplovės, garso aparatūra, muzikiniai centrai , Buitinė technika, įmontuojama buitinė technika, Vaizdo ir garso aparatūraPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus