Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Lapuočių ir spygliuočių apvaliosios medienos gaminiai - LITPINUS

Lapuočių ir spygliuočių apvaliosios medienos gaminiai Lapuočių ir spygliuočių apvaliosios medienos gaminiai

Įmonėje „Litpinus“ savo veiklą vykdančioje nuo 1995 metų, per metus yra pagaminama ~1 600 m³ medienos gaminių ir ~22.000 m³ žaliavos. „Litpinus“ ruošia spygliuočių ir lapuočių apvalią medieną, gamina kuolus, lentas, pjautą-obliuotą medieną, ruošinius tvoroms, malkas, spygliuočių ir lapuočių vidaus bei lauko dailylentes. Įmonė stato medinius namus, pirtis bei vasarnamius iš sausos pušies arba eglės rąstų. „Litpinus“ gamina ir parduoda žaliavas ir medinius rąstus namelių bei pirčių statybai, taip pat apvalios medienos ir malkinius rąstus bei terasines lentas.

 Lapuočių ir spygliuočių apvaliosios medienos gaminiai

„Litpinus“ perka statų mišką bei žemę ūkininkavimui Alytaus apskrityje. Įmonė teikia miškininkystės ir kitas susijusias su miško ruoša paslaugas: kerta mišką, traukia ir perveža (gabena) medieną, teikia privačių miškų miškotvarkos paslaugas, atlieka miškų ūkio ir retinimo darbus. Bendrovė atlieka giluminio-vakuuminio medienos impregnavimo ir džiovinimo darbus.

Lapuočių ir spygliuočių apvaliosios medienos gaminiai

Pagaminta produkcija yra džiovinama dvejose po 50 m³ talpos šiuolaikiškose džiovyklose, bei impregnuojama giluminiu-vakuuminiu medienos impregnavimo būdu, sertifikuota „Wolmanit CX10“ (3-18kg - 1m 3 balanos) chemija, atitinkančia ES standartus. 

Lapuočių ir spygliuočių apvaliosios medienos gaminiai

„Litpinus“ priklauso ~1200 ha miškų, todėl klientams yra siūloma įvairi mediena. Iškirsti miškai yra atželdinami - bendrovė kasmet atsodina apie 30 hektarų miško. Įmonės produkcija keliauja į: Italiją, Ispaniją, Daniją, Angliją, Norvegiją, Švediją ir kitas šalis.

Lapuočių ir spygliuočių apvaliosios medienos gaminiai„Klientų ratas tai mūsų vizitinė kortelė! Tikimės, kad ir Jūs tapsite mūsų klientais.“ - IĮ „Litpinus“.

LITPINUS, IĮ

Daugiau informacijos: www.litpinus.com

LITPINUS, IĮ infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus