visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

LANKAVA, UAB - statybinės medžiagos, apdailos prekės

Adresas: Kepyklos g. 17,LT-62117, ALYTUS, Lietuva


Tel. Nr.: (315) 5 59 70LANKAVA, UAB VEIKLA: Statybinės medžiagos, apdailos prekės. Įmonė prekiauja statybos, apdailos, remonto, buities, žemės ūkio paskirties ir kitomis prekėmis. Įmonė taip pat teikia įvairias paslaugas - darbo įrankių nuoma, metalo gaminių ir palangių pjaustymas, plastikinių langų, roletų ir
žaliuzių montavimas ir kt.

UAB "Lankava" - vienas didžiausių statybinių ir apdailos medžiagų prekybos centrų Pietų Lietuvoje. Reikalingų prekių čia randa tiek paprasti pirkėjai, ieškantys būsto interjero sprendimų, tiek statybinių ir apdailos medžiagų specialistai, kurie su būsto apdaila susiduria kasdieniniame darbe.

Jūsų paslaugoms ir UAB "Lankava" didmeninės prekybos skyriaus vadybininkai, kurie gali atvykti pas Jus į vietą ir atvežti dominančių prekių pavyzdžius bei katalogus, pateikti savo rekomendacijas ir konkrečius prekių pasiūlymus su itin patraukliomis kainomis. Nuolatiniams klientams veikia lojalumo programa, kuri sudaro dar palankesnes bendravimo sąlygas.

LANKAVA, UAB FILIALAI:

Kepyklos g. 17, 62117 Alytus, tel.: (315) 55970

Alytaus g. 17, Simnas, 64313 Alytaus r., tel.: (315) 60156

Vytauto g. 45, Daugai, 64139 Alytaus r., tel.: (315) 69348

RAKTINIAI ŽODŽIAI:
Metalo gaminių pjaustymo darbai, MDP palangių pjaustymo darbai, Plastikiniai langai, durys ir jų montavimas, Dažų maišymas, Prekių užsakymas iš katalogų, Žaliuzių ir roletų montavimas, Įrankių nuoma, Santechnikos prekės, Apdailos medžiagos, Statybinės medžiagos, Stogų ir plytų centras, Metalų gaminiai, Dažai ir dažymo įrankiai, Elektros prekės, Darbų sauga, Tvirtinimo detalės, Įrankiai, Medienos gaminiai, Sodo, daržo prekės, Prekės žemdirbiams, Plastikiniai langai  Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus