Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Langai. Teisingas pasirinkimas - Aluplast plastikiniai langai - GREGAS

Langai. Teisingas pasirinkimas - Aluplast plastikiniai langai - GREGAS Langai. Teisingas pasirinkimas - Aluplast plastikiniai langai - GREGAS

Langai. Teisingas pasirinkimas - Aluplast plastikiniai langai. Įmonė UAB Gregas - stabiliai dirbanti Lietuvos rinkoje įmonė, prekiaujanti plastikiniais langais, visų rūšių žaliuzėmis bei roletais, pakeliamais garažo ir kiemo vartais, savo klientams rekomenduoja aukštos kokybės sertifikuotus vokiško profilio ALUPLAST 5 kamerų (IDEAL4000) ir 6 kamerų (IDEAL 7000) gaminius.

Plastikiniai langai - Aluplast gregaspav

Iš "Aluplast" siūlomo PVC profilio pagaminti langai išsiskiria puikia garso izoliacija. Puiki šilumos apsauga, kurią užtikrina didelis rėmo storis bei daugiakamerinė plastikinių profilių konstrukcija, padeda vartotojui taupyti energiją, o kartu ir pinigus. Profiliai taip pat padidina langų saugumą.

Plastikinių profilių langai sudaro apie 50% rinkos. Tai naujos kartos langų iš PVC daugelio privalumų įrodymas.

• Ilgaamžiai - PVC pluoštas yra atsparus daugeliui atmosferos veiksnių;

• Taupūs - optimali šilumos izoliacija;

• Nekenksmingi aplinkai - galimas antrinis žaliavos perdirbimas;

• Saugūs - padidintas apkaustų griovelio ašies atstumas;

• Lengvai prižiūrimi - lygus paviršius;

• Įvairūs - individualus spalvos ir formos parinkimas.

Puiki garso apsauga

Ar girdite ką nors...? Jūs nieko negirdite! ALUPLAST langai turi geriausią garso izoliaciją ir tai girdėti. Langai yra pritaikyti pagal Jūsų reikalavimus ir užtikrina taip laukiamą tylą Jūsų namuose. Tokiu būdu Jūs galite mėgautis ramybe tyloje.

Puikiai pritaikyti antriniam žaliavos panaudojimui

Firmos ALUPLAST plastikiniai langai neišmetami į šiukšlyną. Galima juos atiduoti tolimesniam panaudojimui. Iki 97% ALUPLAST languose panaudotų medžiagų galima atgauti kaip gryną žaliavą. Ta žaliava naudojama naujos kartos plastikinių langų gamybai. Apgalvotas uždaras ratas naudojamas tam, kad apsaugotų gamtą bei išnaudotų rezervus.

Puikūs kokybės atžvilgiu

Firmos ALUPLAST plastikiniai langai turi kokybės bruožų, kurie Jums užtikrina ilgalaikį vartojimo malonumą. Taip pat gamybos metu firmoje ALUPLAST reikalaujama aukščiausio kruopštumo. Kokybės kontrolė pradedama nuo įrankių paruošimo ir vykdoma iki galutinio produkto patikrinimo.

Langai privalo patenkinti daugiau kriterijų, nei tiktai švytėti ir užtikrinti skaidrų vaizdą. Pavyzdžiui, atitikti investuotojo reikalavimus. Suteikti galimybę idealiai juos pritaikyti pagal Jūsų individualius pageidaimus. Tai užtikrina plastikiniai firmos ALUPLAST langai.

Penkių kamerų ALUPLAST profilis

• naujas, išraiškingas dizainas, išskirtinė aukštos kokybės profilio sistema;

• aukštos izoliacinės savybės patikimai apsaugos Jūsų namus nuo šalčio ir triukšmo;

• ideali paviršiaus kokybė;

• speciali sutvirtinimo įranga užtikrina aukštą konstrukcijos stabilumą;

• leidžia integruoti papildomus elementus, apsaugančius nuo įsilaužimo;

• profilio plotis 70 mm.

„Aluplast Ideal 4000 Roundline“ modelio langai – išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi aukštus techninius duomenis, gerą termo ir garso izoliaciją, išskirtinę išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Šešių kamerų ALUPLAST profilis

Tarsi patobulintas sistemos „Ideal 4000“ variantas rinkai siūlomas kitas –„Ideal 7000“. Šią sistemą sudarantis rėmas yra didesnio statybinio gylio, siekiančio 80 mm. Profilį sudaro šešios kameros o tai užtikrina optimalius statybinius duomenis ir maksimalią šilumos bei garso izoliacija.

Sistema „Ideal 7000“ yra viena naujausių ir moderniausių langų sistemų. Projektuojant šią sistemą daug dėmesio buvo skiriama stiliui ir profilio šilumos izoliacijos kokybei. Sistema atitinka ne tik visus techninius reikalavimus, bet ir gali patenkinti patį rafinuočiausią skonį. Ši sistema sudaryta iš šešių kamerų, kas lemia gerokai didesnę profilio šilumos izoliaciją. Rėmo statybinis gylis – net 80 mm.

GREGAS, UAB

Daugiau informacijos:

GREGAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus