ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Langai. Kaip teisingai pasirinkti gerus langus - EKO LANGAI

Langai. Kaip teisingai pasirinkti gerus langus - EKO LANGAI Langai. Kaip teisingai pasirinkti gerus langus - EKO LANGAI

Langai. Kaip teisingai pasirinkti gerus langus. LAUKO LANGAI: Jūsų name ar bute langai taip susidėvėjo, kad remontuoti jų jau neapsimoka? Statotės naują namą ar rekonstruojate butą ir jums reikalingi nauji langai? Iškyla klausimas nuo ko pradėti, kaip teisingai pasirinkti gerus langus? Langai yra ne tik šviesos šaltinis Jūsų namams, bet ir fasado akcentas. Jie turi derėti su pastato apdailos medžiagomis, spalva. Langų rėmai gali būti plastikiniai, mediniai arba aliuminiai.

UAB "EKO LANGAI" siūlomi VITAL 6 kamerų 70 mm storio profilio langai apsaugantys nuo triukšmo, drėgmės. Langai naujo, tvirto dizaino, be švyno. Pasižymi sustiprinta apsauga nuo įsilaužimo.

Plastikiniai langai reikalauja minimalios priežiūros. Kartą į metus patartina sutepti tarpines, apkaustus. Tam yra skirtas specialus langų priežiūros rinkinys.

Individualiuose namuose ar butuose apatiniuose namo aukštuose būtinai reikėtų rinktis langus su nuo įsilaužimo apsaugančia furnitūra. Juk didžioji dalis įsilaužimų per langus įvyksta ne daužant stiklus, bet iškeliant lango varčią fiksuojančias detales iš rėme esančių griovelių.

STIKLO PAKETAI: Viena svarbiausių lango dalių – stiklo paketas, nes jis užima didžiausią lango plotą. Stiklo paketas būna sudarytas iš 2 arba 3 stiklų, tarp kurių esantis oro tarpas yra užpildytas argono dujomis. Jos pagerina stiklo šilumos izoliacines savybes. UAB "EKO LANGAI" montuoja įvairių komplektacijų stiklo paketus, atsižvelgiant į kliento poreikius ir finansines galimybes.

Jūs galite rinktis iš 4 skirtingų tipų paketų. Tai yra:

• šilumą taupantys stiklo paketai, kurių stiklai padengti selektyvine danga, atspindinčia šilumą ir sumažinančia jos patekimą į išorę;

• garsą sulaikantys stiklo paketai, kuriuose specialiai sumontuoti storesni stiklai pagerina garso, o taip pat ir šilumos izoliaciją;

• saulės kontrolės stiklo paketai - jų gamyboje naudojamas stiklas, kuris patamsėja esant didesniam saulės intensyvumui;

• saugūs stiklo paketai – atsparūs smūgiui grūdinto stiklo paketai, kurie apsaugo nuo įsilaužimo;

• taip pat galime sumontuoti rifliuotą, matinį stiklo paketus.

ekolangaipav

PALANGĖS: Renkantis langus nemažiau svarbu nuspręsti kokias palanges ir kokio pločio jas pasirinkti. Viduje, dažnaiusiai dedamos PVC arba MDP palangės. Startinis vidinių palangių plotis daugiabučiuose turėtų būti apie 25-30cm, atsižvelgiant į radiatorius, kambarius, klientų pageidavimus, bei kitus aspektus.

Jei stiklintas balkonas - statant balkono bloką iš lauko pusės rekomenduoja dėti plastikinę palangę, tokiu atveju ant jos galima padėti gėles, ar kitus daiktus. Ji standartiškai būna 15cm pločio.

MEDŽIO DROŽLIŲ PALANGĖS: Tai aukštos kokybės palangė, gaminama Vokietijoje iš medžio drožlių plokštės E1, 18mm, bendras palangės storis 20/38 mm. Viršutinė palangės dalis padengta 0,3 mm storio baltos spalvos laminatu, kuris dengia ir priekinę palangės dalį (snapelį) nuo užapvalinto kampo iki apatinės snapelio dalies (2x90°) – rakursu 10 mm. Apatinė palangės dalis padengta impregnantu. Nugarinė palangės briauna - laminuota. Snapelis : 38mm.

Maksimalus palangės ilgis: 4100mm. Galimi palangių pločiai: 150mm, 200mm, 250mm, 300mm, 350mm, 400mm, 450mm, 500 mm.

Laminuotos palangės gaminamos iš atsparios drėgmei drožlių plokštės.

Palangės atsparios šiluminiam, cheminiam, mechaniniam poveikiui.

Palangės neblunka, nesideformuoja nuo karščio ir drėgmės.

Palangės siaurinamos, laminuojami palangių kraštai.

PLASTIKINĖS PALANGĖS (PVC): UAB "EKO LANGAI"siūlomos plastikinės vidinės palangės yra pdengtos apsaugine plėvele, baltos spalvos. PVC palangės laminuotos CPL plėvele, yra atsparios saulės spinduliams, atsparios šalčiui, mechaniniams pažeidimams, vandeniui, sunkiai dega. netyčiniam cigarečių užgesinimui, lengvai valomos , gerai nuvalomos buitiniais valikliais, lengvai tvirtinamos, ilgaamžės. Pagrindas pagamintas iš 100% plastiko be jokių papildomų priemaišų.

IŠORINĖS PALANGĖS: Iš cinkuotos skardos, cinkuotos skardos dengtos poliesteriu (PE), plastizoliu (PVC), aliumininės palangės ir varinės.

 

EKO LANGAI, UAB

Daugiau informacijos:

EKO LANGAI, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus