visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

LAIPTVIJA, UAB - laiptai, laiptų gamyba

Adresas: Kražių g. 23,LT- 77154, ŠIAULIAI, Lietuva


Mob. Nr.: (682) 27686
Faks.: (41) 525215LAIPTVIJA, UAB VEIKLA: laiptai, laiptų gamyba, projektavimas. Laiptus gaminame ir projektuojame pagal individualius užsakymus. Atvykstame pas klientą į bet kurią Lietuvos vietą, išmatuojame, išklausome kliento pageidavimus, įvertiname laiptų įrengimo galimybes, po to pateikiame pasiūlymą, projektuojame.

Mes naudojame tik kokybiškas medžiagas. Perkame vokiečių gamybos reaktyvinį dviejų komponentų parketinį laką su kietikliu. Naudojame įvairių atspalvių dažyves, alyvą. Dažnai užsakome lazeriu pjautas metalines detales, kurios suteikia mūsų gaminiams tikslumo ir kokybiškumo. Gamindami pakopas atidžiai atrenkame medieną, kruopščiai rūšiuojame, deriname atspalvius. Medienos klijavimui ir laiptų montavimui naudojame įvairius aukštos kokybės klijus.

LAIPTVIJA, UAB – tai ilgametę medžio apdirbimo patirtį turinti įmonė, kuri pastaruosius 10 metų specializavosi laiptų gamyboje. Anksčiau turėjusi individualios įmonės statusą, vėliau įkūrusi uždarąją akcinę bendrovę, įmonė išlaikė visus geriausius darbuotojus, aukšto profesinio lygio projektuotojus-dizainerius, geriausiai medžio ir metalo specifiką išmanančius specialistus. Laiptvijos gamybinės patalpos yra Šiauliuose. Tačiau apie pusė mūsų klientu yra vilniečiai, apie 30 %- šiauliečiai, kiti iš įvairių Lietuvos miestų: Kauno, Klaipėdos, Palangos, Kėdainių, Biržų ir kt. Bendraujame tiek su statybos bendrovėmis, tiek su privačiais asmenimis. 

LAIPTVIJA, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

Originalių laiptų projektavimas ir gamyba

Laiptai ant metalinės konstrukcijos

Sąvaržiniai laiptai

Sąvaržiniai laiptai arba "kabantys"

Laiptai ant betoninės konstrukcijos

Mediniai laiptai

Sraigtiniai laiptai

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

laiptai, projektavimas, gamyba, laiptai ant metalinės konstrukcijos, sąvaržiniai laiptai, kabantys laiptai, laiptai ant betoninės konstrukcijos, mediniai laiptai, sraigtiniai laiptai , Interjero detalės, sprendimai, Medienos gaminiai, ProjektavimasPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus