Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Laiptai interjere: Į ką atkreipti dėmesį projektuojant ir įrengiant laiptus?

Laiptai interjere: Į ką atkreipti dėmesį projektuojant ir įrengiant laiptus? Laiptai interjere: Į ką atkreipti dėmesį projektuojant ir įrengiant laiptus?

Laiptai – svarbus namų interjero elementas, sujungiantis du ar daugiau aukštų. UAB „Medritas“ šiuo metu gamina maksimaliai patogius gaminius, skirtus kasdieniam naudojimui. Kokybė įrengiant laiptus yra labai svarbi, nes laiptai turi tarnauti bent kelis dešimtmečius. Taip pat labai svarbi meistrų patirtis, išmanymas: tik tokie specialistai darbus gali atlikti kokybiškai. „Medrito“ darbuotojai visada pasiruošę patarti Jums, atvykti į Jūsų namus ir pasiūlyti tinkamiausius sprendimus.

Laiptai interjere

Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi laiptus?

Nemažai architektų daro klaidą – drauge su namo projektu neparengia išsamaus laiptų projekto, o tik nupiešia simbolį, reiškiantį laiptus. Jau vėliau, renkantis ir projektuojant patinkančius laiptus, gali iškilti problemų, nes laiptai jiems numatytoje vietoje tiesiog nebetilps. Laiptų projektavimą taip pat svarbu patikėti specialistui.

Laiptai interjere

Ypač atidžiai reikėtų rinktis laiptus, kurių pagrindas – metalinis, o pakopos gaminamos iš medienos. Dažniausiai pagrindo suvirinimo defektai, nevienodi atstumai ima matytis tik tvirtinant pakopas, o tada defektus paslėpti jau kur kas sunkiau ir pagrindą tenka perdaryti iš naujo. Gaminant bet kokius laiptus, būtinas preciziškumas: kai laiptų pakopos išdėliojamos vienodu atstumu, laiptai tampa saugesni ir patogesni.

Laiptai interjere

Saugumo ypač reikėtų paisyti, jei laiptais laipios maži vaikai, seni žmonės, gyvūnai. Tuomet verta pagalvoti ne tik apie horizontalius, bet ir apie vertikalius turėklus su kuo mažesniais tarpeliais.

Laiptų kokybei labai svarbi mediena: jie turėtų būti gaminami iš tvirtos, kietos, gerai išdžiovintos žaliavos. Tvirtumo prasme geresniais laikomi laiptai, suklijuoti iš atskirų medienos tašelių, o ne iš vientiso medžio masyvo.

Laiptai interjere

UAB „Medritas“ jau daugiau nei 15 metų dirba su natūralaus medžio masyvu. Per šiuos gamybos metus ištobulinome gamybos technologiją, išbandėme ir išsirinkome kokybiškiausias medžiagas. Turime pilną gamybos liniją – valstybės aukcionuose perkame medžio rąstus, juos parsivežę pjauname, džioviname. Pirkdami žaliavas iš pirmų rankų galime užtikrinti geriausią kainą, gaminio kokybę ir ilgaamžiškumą. Pirmieji įmonės gaminiai tai medžio masyvo durys ir laiptai, esamiems klientams taip pat siūlome medžio masyvo baldus.

Jei norite pasikonsultuoti ar užsisakyti laiptus – nedvejodami susisiekite su ilgamečiais UAB „Medritas“ specialistais!

Laiptai interjere

 

MEDRITAS, UAB

Daugiau informacijos:

MEDRITAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus