ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

L.TAMAŠAUSKIENĖS SVEIKATINGUMO IR KOVOS MENŲ STUDIJA - Tai-či, Cigun, Tui-šou, Eskrima, vaikų sporto grupės.

Adresas: Verkių g. 29 (Šeimos aikštė 8),LT-09108, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: .......

Mob. Nr.: 8 685 77 096
Mob. Nr.: 8 616 30 460L.TAMAŠAUSKIENĖS SVEIKATINGUMO IR KOVOS MENŲ STUDIJOS VEIKLA: Tai-či, Cigun, Tui-šou, Eskrima, vaikų sporto grupės. Kviečiame Jus! Sustiprėsite dvasiškai ir fiziškai, išmoksite disciplinos, suprasite, jog sunkumai tai tik vystymosi stimulai.

Liudmila Tamašauskienė

Atestuota Tai-Či ir Cigun mokytoja, patirtis virš 30 metų, veda Tai-Či ir Cigun grupinius užsiėmimus, apmoko porinio Tui-šou, parenka individualius pratimų kompleksus stuburo korekcijai ir sportininkų treniruotėms (Mokslinis-praktinis netradicinių sveikatinimo metodų centras, Maskva);

Ajurvedos dėstymas (Transcedentinės medicinos ir Mahariši Ajurvedos tarptautinis universitetas, Maskva);

Dalyvavo rengiant Vilniaus savivaldybės programą "Sveikatingumo mankšta vilniečiams".

Patirtis:

1990-1995 m. Fizinio ir dvasinio tobulinimo centras "Forma", kovinės savigynos ir Tai-Či trenerė;

Nuo 1990 m. pastoviai tobulinasi Tai-či Jan ir Čen stiliuose;

1991-2003 m. Rusijos mokslinis-praktinis rusų kovos meno centras RETAL, kovinės savigynos instruktoriaus-metodisto ir išgyvenimo mokyklos kvalifikacija;

2002-2003 m. įgaliotas RETAL atstovas Lietuvoje;

1995-1998 m.  Vilniaus aukštesnioji policijos mokykla, kovinio parengimo vyr. inspektorė;

2000 02 28 m. Pasaulinio kovos menų didžiųjų meistrų klubo ("World Head of Family") Sokeship Council tarptautinio seminaro dalyvio sertifikatas;

2004 m.  Kovos be ginklo, su buku ir aštriu ginklu CSSD/SC (Common Sense Self Defense/Street Combat) instruktoriaus sertifikatas, I lygis;

2004 m. paskirta CSSD/SC direktorė Lietuvai;

1979-2009 m. neurologė Santariškių universitetinėje vaikų ligoninėje;

2001-2014 m.  Vilniaus holistinės terapijos centras, direktorė, kineziologė, homeopatė, vaikų neurologė.

Šiuo metu veda Tai-či ir Cigun grupinius užsiėmimus, rengia seminarus apie vyrų-moterų santykius, streso valdymą, bioritmus.

L.TAMAŠAUSKIENĖS SVEIKATINGUMO IR KOVOS MENŲ STUDIJOS PASLAUGOS:

Grupiniai užsiėmimai:

Vaikų sporto studija - tai kovinio Sambo programa kūno paruošimui, atliekama ant kieto pagrindo ir žaidybine forma. Darbas ant grindų atpalaiduoja raumenis, išlaisvina nuo nervinės įtampos ir baimių. Užsiėmimai vysto bendravimo įgūdžius, pašalina negatyvizmą, drovumą ir moko nugalėti sunkumus. Sportuojant kartu, gerėja vaikų ir tėvų savitarpio supratimas. 

Cigun – kinų savireguliacijos sistema, į kurią įeina sveikatinimo pratimai, ypač stuburui ir raumenų atpalaidavimui, derinami su kvėpavimo pratimais ir emocijų reguliavimu. Cigun padeda stiprinti sveikatą ir pratęsti gyvenimą, aktyvuoja paslėptas organizmo galias, vysto protinius sugebėjimus. Padeda pažinti save ir pasaulį. Kūno reguliavimas glūdi teisingos kūno padėties įvaldyme. Sąmoningas kūno, vidaus organų atpalaidavimas, derinamas su kvėpavimo ciklais, skatina gilesnę relaksaciją. Cigun treniruoja gebėjimą koncentruoti dėmesį.

Tai-či cuan - kinų Ušu vidinis stilius, norintiems pagerinti sveikatą, dėmesio valdymą, padidinti atsparumą stresui. Tai-či – kūno ir proto integracija, padedanti išreikšti emocijas fiziškai, lavina vikrumą ir atsparumą stresui. Šis menas atėjo pas mus iš tolimosios Kinijos. Tai yra ne tik lėtas, grakštus šokis, bet ir sveikatos stiprinimo būdas. Tai-či ir Cigun užsiėmimai suteikia aktyvumo ir pasyvumo balansą, galima išmokti vidinio atsipalaidavimo net esant išorinei įtampai. Įtampa sukuriama mūsų protu ir paskui persiduoda į raumenis. Užsiimant Tai-či, ypač poriniais pratimais, partneris padeda suvokti mūsų įtampas ir todėl mes išmokstame jas valdyti.

Tui-Šou "stumiančios rankos" - yra porinis Tai-Či Cuan su koviniais elementais. Tui-šou grupė kviečia tuos, kurie jau susipažino su Tai-či pagrindais. „Stumiančios rankos“ – tai aukštesnis Tai-či pažinimo lygmuo. Tai bendravimo menas, psichologija ir kovos elementai.

Ili-Cuan - šeimos vidinis Ušu stilius - formuoja ir vysto kūno energetiką. Fiziniai pratimai čia derinami su kvėpavimo ir meditacijos praktika. Tai vienas iš nedaugelio stilių, kuris yra efektyvus tiek kaip kovinė, tiek kaip sveikatingumo sistema. Ypatingą dėmesį Ili-Cuan skiria raumenų atpalaidavimui, sausgyslių darbui, teisingos kūno konstrukcijos išlaikymui, sprogstamosios jėgos treniravimui, poriniam darbui.

Eskrima - filipiniečių kovos meno sistema su lazda ir peiliu. Nesvarbu, kuo kovotumėte lazda, dviem lazdom, lazda ir peiliu (Espada ir Daga) ar tiesiog tuščiomis rankomis - visos Eskrimos vardu vadinamos mokyklos moko adekvačiai reaguoti į situaciją, sutelkti dėmesį, treniruoti koordinaciją, tinkamai paskirstyti balansą, ugdyti distancijos jausmą ir greitį, stiprinti jėgą.

Tolpar - rusų kovos peiliu mokykla - puikiai vysto kūno koordinaciją, gerina reakciją ir savikontrolę

Kvėpavimo ir mankštos pratimai sergantiems astma, bronchitu, alergija bei šių susirgimų profilaktikai. Mokome aktyvių kineziterapijos metodų, kaip aktyvus kvėpavimo technikų ciklas, autogeninis drenažas, bei pasyvių kineziterapijos metodų, kaip pozicinis drenažas su masažo elementais. Koreguojame neteisingą kvėpavimo modelį, mokome kvėpavimo kontrolės, kvėpavimo derinimo su pratimais (tame tarpe ir koreguojančiais laikyseną). 

Tėvelių mokykla, jogos užsiėmimai

Savigynos sistemos vaikų ir suaugusių grupėms pagal ROSS (русский рукoпашный бой) kovinę sistemą - kūno paruošimui, gerinti laikyseną, koordinaciją, stiprinti raumenis ir drąsą. Kovinė savigyna suaugusiems norintiems tobulėti, ypač vyrams stiliai - Eskrima - filipiniečių kova su lazdomis ir Tolpar - kova su peiliu. Treneriai gali atvykti į Jūsų įmonę.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Sporto klubai, sveikatingumo centrai, sveikas gyvenimo būdas, kvėpavimas, judėjimas, laikysena, atsipalaidavimas, L.Tamašauskienės Sveikatingumo ir Kovos menų studija, L.Tamašauskienės Sveikatingumo ir Kovos menų studija Vilniuje, kovų menų pamokos, kovų menų pamokos Vilniuje, sporto studija vaikams, sporto studija vaikams Vilniuje, taidzy, taiči, cigun, spalvų punktūra, kūdikių neramumas, miego sutrikimai, padidėjęs raumenų tonusas, vystymosi atsilikimas, sutrikimai, emocijų sutrikimai, laikysenos problemos, eisenos sutrikimai, koordinacijos sutrikimai, dėmesio koncentracija, stuburo diagnostika, stuburo skausmų diagnostika, stuburo gydymas, stuburo iškrypimas, vaikų sportas, filipiniečių kovos menai, Tui-šou – stumiančios rankos, sveikatinimo pratimai stuburui, sveikatingumo pratimai, sveikatingumo pratimai raumenų atpalaidavimui


Žymės: sveikatingumo centras
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus