Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

KSP PELET granuliniai katilai

KSP PELET granuliniai katilai KSP PELET granuliniai katilai

KSP PELET katilai suprojektuoti ekologiškam šildymui. Produktas pažymėtas aukščiausia 5 emisijos klase pagal DIN norma EN -303-5/2012. Naudojamos medienos kuro granulės, kurios degimo proceso metu neskleidžia kenksmingų medžiagų į atmosferą. Aukštas granulių kaloringumas kartu su automatinio uždegimo funkcija, galingumo reguliavimas bei mažas energijos suvartojimas užtikrina ekonomišką katilo veikimą.

Aukščiausio lygio technologinė pažanga

Aukštos kokybės įranga sumažina valymo poreikį, yra patobulinta šilumokaičio konstrukcija, reguliuojama bunkerio įrengimo pusė, durelių montavimas iš dešinės ar kaires pusės. Ergonomiškas katilo dizainas leidžia lanksčiai reguliuoti pajėgumus, taip sumažinant energijos praradimus. Be to, katilas yra pakankamai nedidelis, o tai leidžia jam būti itin funkcionaliam.

KSP PELET granuliniai katilai


Paprastas naudojimas

Katilo darbą reguliuoja PELLAS valdymo sistema, kurį aptarnauja 3 siurblius (šildymo, karšto vandens ruošimo ir grindų), pamaišymo vožtuvo pavarą ir temperatūros ribotuvą. Automatinė katilo uždegimo funkcija leidžia paleisti katilą vartotojo užprogramuotu laiku. Atsižvelgiant į elektros tiekimo nutraukimą, atkūrus katilo darbą, jis gali dirbti toliau, nes visi nustatymai yra saugomi sistemos atmintyje.

Naujoviškas degimo metodas apsaugo nuo liepsnos nuosmukio, palaiko pastovią temperatūrą bei užtikrina vartotojų saugumą.

 KSP PELET granuliniai katilai

KSP PELET granuliniai katilai

KSP PELET granuliniai katilai

Apie gamintoją

PER EKO bendrovė pradėjo kietojo kuro katilų gamybą 2002 metais. Bendrovės prioritetas yra visų klientų lūkesčių patenkinimas nuolat tobulinant savo produktus. PER EKO katilų projektavimo etape ypatingas dėmesys skiriamas jų dideliam funkcionalumui, patikimumui bei žemai kainai. Šiuolaikinės katilo konstrukcijos leidžia sumažinti degalų sąnaudas iki 30%, lyginant su tradiciniais sprendimais.

PER EKO projektuojami katilai nuosekliai tyrinėjami laboratorijose, o tai leidžia užtikrinti saugią eksploataciją ilgus metus. Visi PER EKO katilai tinka patalpų, namų, garažų, sandėlių šildymui. Katilai pasižymi paprasta bei patikima konstrukcija ir labai patrauklia kaina. Prailginti horizontalūs išėjimo kanalai užtikrina didesnį našumą bei mažesnes kuro sąnaudas. Katilas su SP-24 reguliatoriumi jau po pirmąją minutę pasiekia maksimalų produktyvumą ir automatiškai prisitaiko prie eksploatacijos sąlygų.

FOTUM, UAB

Daugiau informacijos:

FOTUM, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus