Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Kondicionieriai. Ką reikia žinoti perkant oro kondicionierių - LIUNITAS

Kondicionieriai. Ką reikia žinoti perkant oro kondicionierių - LIUNITAS Kondicionieriai. Ką reikia žinoti perkant oro kondicionierių - LIUNITAS

Kondicionieriai. Ką reikia žinoti perkant oro kondicionierių. Netrukus už lango – karšta vasara. Kad galėtumėte bent kiek atsigaivinti vėsesniu oru namuose ar darbe, turbūt ne vienam kilo noras kuo greičiau įsigyti kondicionierių ir – problema bus išspręsta! Anaiptol! Prieš perkant pravartu žinoti, kokį kondicionierių pirkti ir kaip jį įsirengti, juo labiau, kai tikitės, kad jis be sutrikimų dirbs 8 – 10 metų.

Šiuo metu vėdinimo technikos rinkoje dirba dešimtys ar net šimtai kompanijų. Tačiau, deja, ne visos jų žmogui ar firmai, norinčiai įsigyti kondicionierių, gali suteikti reikiamą pagalbą – ne tik jį pasirenkant iš šimtų vienas į kitą bemaž panašių kondicionierių, bet ir suteikti garantinį reikalavimą, serviso paslaugas, o tai būtina, kad kondicionieriai dirbtų patikimai ilgą laiką.

Taigi, ką reikia žinoti?

1.Kondicionierius nėra standartinė buities technika, kurią pakaktų įkišti į rozetę – ir jis dirbs. Čia svarbiausia ne pati įranga, o tai, kaip profesionaliai jis sumontuotas ir koks bus jo garantinis aptarnavimas.

Ilgalaikę, patikimą kondicionieriaus darbo sėkmę užtikrina specializuotų kompanijų, kuriose įsigyjama įranga ir atliekamas jos montavimas, reputacija, taip pat šių firmų darbuotojų, kurie vykdo šiuos darbus, kvalifikacija.

Kaip rodo praktika, daugiau kaip 80 proc. visų gedimų, atsiradusių pastaraisiais metais kondicionavimo sistemose, buvo šios įrangos nekvalifikuotas montavimas, kuriuos atliko įvairūs „auksinių rankų meistrai“ arba smulkios, nekvalifikuotos firmelės.

2.Patikėkite, mikroklimato problemą jūsų patalpose gali išspręsti tik specializuotos firmos, turinčios mažiausiai vienerių metų darbo patirtį kondicionierių montavimo rinkoje. Tokios kompanijos suteikia visą paslaugų kompleksą – nuo kondicionieriaus parinkimo iki jo sumontavimo ir priežiūros, kurią atlieka patyrę aukštos kvalifikacijos meistrai, turintys savo sandėliuose platų atsarginių dalių asortimentą.

3.Atminkite, nė viena rimta kompanija, kad ir kokiu verslu beužsiimtų, niekada negali pasiūlyti jums šiuolaikinės įrangos ir aukštų aptarnavimo paslaugų žemomis kainomis.

Nepasitikėkite pigia technika ir nemokamu montavimu.

4.Pasirinkdami specializuotas kompanijas, siūlančias patalpų kondicionavimo paslaugas, sužinokite savo draugų ar bendradarbių nuomonę, ypač, kas turi jau įsirengę kondicionierius, ar jie patenkinti šios įrangos darbu bei teikiamų paslaugų kokybe, ar jie turėjo kokių nors problemų su šios technikos aptarnavimu.

5.Net pačių žinomiausių užsienio kompanijų pagaminti kondicionieriai jūsų neapsaugos nuo netikėtai iškilusių problemų, jei juos montuos žemos kvalifikacijos meistrai ir nesuteiks jokių serviso paslaugų.

6.Jei įsigijote silpno galingumo kondicionierių, jis, aišku, dirbs neišsijungdamas, tačiau ties pat savo galimybių riba. Pernelyg galingas kondicionierius – taip pat ne išeitis. Jis įsijungs dažnai, bet trumpais impulsais, todėl vėliau gali greitai sugesti.

7.Kartais, ypač pavasarį ar vasarą, jums gali tekti susidurti su nemalonia procedūra – valyti išorės bloko šilumokaitį. Jis dažnai užsikemša topolių pūku ir įkaitęs kompresorius dažnai sugenda.

8.Jei firma, pardavusi jums kondicionierių, neturi savo aptarnavimo centro, kas garantuos, kad nenutiks kurioziška situacija: sugedusį kondicionierių teks patiems išmontuoti ir vežti jį į remonto dirbtuvę.

LIUNITAS, UAB

Daugiau informacijos:

LIUNITAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus