visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Keraminių čerpių dengimo taisyklės trumpai

Keraminių čerpių dengimo taisyklės trumpai Keraminių čerpių dengimo taisyklės trumpai

Prieš klojant čerpes būtina įrengti sandarų paklotą, kuris turi būti pagamintas iš garams pralaidžios membranos. Taip pat atsižvelgiant į šlaito nuolydžio laipsnį ar klimato sąlygas, gali būti reikalinga speciali membrana padengta veltiniu.

Ant tokio paruošto stogo tvirtinami grebėstai. Atstumas tarp grebėstų turėtų būti matuojamas pagal tam tikras čerpes ir jų modelius, taip kaip nurodyta gamintojo instrukcijose. Po grebėstų tvirtinimo, įrengus stogo krašto, stogo kraigo ir karnizo konstrukcijas, galite pradėti kloti čerpes.

Čerpės yra klojamos nuo karnizo aukštyn. Norint užtikrinti papildomą dangos stabilumą ir apsaugoti nuo stipraus vėjo, rekomenduojama kas trečią čerpę pritvirtinti specialiais laikikliais.

Keraminių čerpių dengimo taisyklės trumpai

Šoninės čerpės tvirtinamos varžtų pagalba. Tokiose vietose, kaip prie sąlajų, ties dūmtraukiu ar aplinkui stoglangius, čerpes reikia pjaustyti. Jos turi būti pjaustomos taip, kad dulkės nepatektų ant jos ar po ja, jei to nepadarysite iškart, vėliau pašalinti jas bus sunku.

Jei ant stogo naudojama stogo plėvelė, dulkės gali užkimšti poras ir membrana praras garų pralaidumą. Todėl pjaustymą geriausia atlikti už stogo nuolydžio ribų.

Keraminių čerpių dengimo taisyklės trumpai

Klojant čerpes, būtina teisingai išdėstyti stogo priedus, įskaitant ventiliacijos čerpes, kurios atlieka lemiamą vaidmenį oro cirkuliacijai po stogu. Ventiliacinių čerpių skaičius ir vieta priklauso nuo stogo formos ir dydžio. Dažniausiai jos įrengiamos trečioje eilėje po kraigu. Norint užtikrinti pakankamą vėdinimą, būtina taip pat numatyti oro įleidimo ir išleidimo angas karnizui ir kraigui. Svarbi taisyklė yra ir tai, kad ant kraigo būtina uždėti ventiliacinę sandarinimo juostą.


 

Arpekas, UAB

Daugiau informacijos: www.arpekas.lt

Arpekas, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus