Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

thumb_kauno-tarpininkai-uab-logotipas

KAUNO TARPININKAI, UAB - muitinės tarpininkų paslaugos: eksporto, importo ir tranzito dokumentų įforminimas, sandėliavimas, krovinių importas

Adresas: Taikos pr. 135B,LT-51130, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 302563057
PVM kodas: LT100005787616

Tel. Nr.: (8 37) 24 9631
Mob. Nr.: 8 600 44 887
Faks.: (8 37) 24 9632

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tinklalapis: www.kaunotarpininkai.lt


KAUNO TARPININKAI, UAB VEIKLA: muitinės tarpininkų paslaugos: eksporto, importo ir tranzito dokumentų įforminimas, sandėliavimas, krovinių importas, muitinės procedūros, muitinės terminalai, tranzito deklaracijos, konsultacijos, „Intrastat“ ataskaitos, „CMR“ pildymas, „Tir Camet“ knygelės.

UAB „Kauno tarpininkai“ konsultuoja ir atstovauja užsakovų interesus atliekant muitinės tarpininko paslaugas. Įmonės komanda greitai ir profesionaliai tvarko visiems jau gerai žinomas muitinės procedūras bei su jomis susijusius dokumentus: įformina eksporto, importo ir tranzito dokumentus, pildo „Intrasto“ ataskaitas, atidaro „Tir Camet“ knygeles bei spausdina „CMR“ važtaraščius. Klientų pageidavimu atliekami prekių krovimo, pakavimo, rūšiavimo, saugojimo ir kiti su tuo susiję darbai. Muitinės tarpininko paslaugos atliekamos pagal visus Lietuvos, ES ir tarptautinius reikalavimus ir nuostatas.

UAB Kauno tarpininkai“ – profesionalų komanda, kurios kiekvienas narys turi didžiulę muitinės tarpininkavimo patirtį, todėl puikiai žino ką daro ir ko nori klientai.

KAUNO TARPININKAI, UAB PASLAUGOS:

MUITINĖS TARPININKAI

„Kauno tarpininkai“ visapusiškai atstovauja savo klientus, pasirūpina, kad su muitine bei muitais susijusi dokumentacija visada būtų profesionali ir tvarkinga bei tinkamai paruošta. Muitinės tarpininkai taip pat teikia ir šias muitinės paslaugas: atstovauja klientams deklaruojant jų prekes visoms muitinės procedūroms, esant poreikiui atideda garantijos importo muitus bei mokesčius, konsultuoja įvairiausių muitinės procedūrų pasirinkimo ir įforminimo klausimais, atstovauja užsakovų interesams atliekant muitinės tarpininko paslaugas. Jeigu tik klientas pageidauja, taip pat gali būti atliekami ir prekių krovimo, pakavimo, rūšiavimo, saugojimo bei kiti įvairūs darbai. Muitinės tarpininkavimas yra atliekamas remiantis Lietuvos, Europos sąjungos bei kitais tarptautiniais reikalavimais ir nuostatomis.

MUITINĖS PROCEDŪROS

Įmonėje dirbantys tarpininkai turi teisę atlikti visus muitinės formalumus, atstovauti savo klientus Jų vardu, t.y. gali pildyti visą su muitine ir muitais susijusią importo ir eksporto, tranzito deklaracijų dokumentaciją, garantinius raštus, atstovauti klientams deklaruojant jų prekes visoms muitinėms procedūroms.

SANDĖLIAVIMO PASLAUGOS

Pasirinkę „Kauno tarpininkai“ sandėliavimo paslaugas būsite užtikrinti krovinių saugumu, nes įmonės darbuotojai užtikrins krovinio iškrovimą, žymėjimą, tinkamas laikymo sąlygas, paruošimą eksportui bei pardavimui nė kiek nepakenkdami Jūsų kroviniui, nes dirbama tik su kokybiška ir keliamus reikalavimus atitinkančia technika.

KROVINIŲ IMPORTAS

Krovinių importas yra vykdomas vadovaujantis laisvojo importo taisykle ir vieningu režimu, galiojančiu Europos Sąjungoje Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) principų pagrindais. Taikydama šią taisyklę Europos Sąjunga skatina liberalią politiką prekybos srityje siekiant palengvinti prekių ir paslaugų judėjimą Europos Sąjungos teritorijoje, vadovaujantis fiksuotų tarifų ir nediskriminavimo prekybos partnerių atžvilgiu principais.

TRANZITO DEKLARACIJA

Tranzitas – paprasta ir palyginus nebrangi administracinė procedūra. Tranzito sistema ypatingai svarbi Europos Bendrijai, kurioje įvairių mokesčių teritorijas apima bendra muitų teritorija. Europos Sąjungos teritorijoje tranzito deklaracija – tai dokumentas, patvirtinantis tranzito režimą, kuris įforminamas muitinėje pateikus tranzito deklaraciją, TIR knygelę ar kitus pripažintus kaip tranzito dokumentus.
  
MUITINĖS TERMINALAI

„Kauno tarpininkai“ teikia profesionalias, teisės aktų apibrėžtas muitinės terminalų paslaugas. Muitinės sandėlio teritorija atitinka numatytus reglamentus ir yra pritaikyta prekių laikymui, jų saugojimui, tvarkymui, perkrovimui ir priežiūrai.

KONSULTACIJOS KITAIS SU MUITINĖS TARPININKO VEIKLA SUSIJUSIAIS KLAUSIMAIS

INTRASTAT ATASKAITŲ PILDYMAS IR PATEIKIMAS MUITINEI

Intrastat ataskaitoje turi būti nurodytos prekės, parduotos ES valstybės subjektams, ir prekės, pirktos iš ES valstybės subjektų, duomenys apie perdirbimui skirtas žaliavas, gabenamas į ES valstybes ir iš jų, išvežtas ir atvežtas prekes po jų perdirbimo, išperkamosios nuomos sąlygomis išvežtas ir įvežtas prekes, nuomojama ir išnuomota produkcija, kuomet nuomos laikotarpis yra ilgesnis nei dveji metai.

CMR PILDYMAI

„Kauno tarpininkai“ teikdami tiek CMR važtaraščių pildymo, tiek ir kitokias paslaugas siekia sukurti palankią aplinką ir padėti krovinių vežėjų automobiliais sektoriui tapti viena iš lyderiaujančių Lietuvos ūkio šakų, turinčių itin stiprias pozicijas rinkoje ne tik Baltijos jūros regione, bet ir visoje Europoje ir net buvusiose NVS šalyse.

TIR CARNET KNYGELĖS ATIDARYMAS

TIR Carnet – TIR asociacijos išduodama knygelė (dokumentas), su kuria gabenamos prekės iš Europos Sąjungos į trečiąsias šalis.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Muitinės tarpininkai, muitinės tarpininko paslaugos, muitinė, muitinės formalumai, muitinės dokumentų tvarkymas, muitinės dokumentai, muitinės tarpininkavimas, muitinės tarpininko paslaugos, importo, eksporto, tranzito dokumentų įforminimas, Tir Carnet knygelės atidarymas, CMR važtaražčių pildymas, Intrastato ataskaitų pildymas, muitinis forminimas, eksportas, importas, tranzitas, bdk forminimas, bdk, intrastatas, draudimas, cmr, tir, garantiniai raštai, tarpininkavimo paslaugos, tranzito deklaracijos, konsultacijos muitinės klausimais, muitinės postai, automobilių eksportas, krovinių importas, tarpininkai, tir pildymas, cmr pildymas, ex, imp, T1, Tir carnet, carnet, invoice pildymas, saskaitų pildymas, prekių įvežimas, prekių išvežimas į trečias šalis, logistikos paslaugos, sandėliai, sandėliavimas, sandėliavimo paslaugos, terminalai, Intrastat

  • KAUNO TARPININKAI, UAB - muitinės tarpininkų paslaugos: eksporto, importo ir tranzito dokumentų įforminimas, sandėliavimas, krovinių importas
  • KAUNO TARPININKAI, UAB - muitinės tarpininkų paslaugos: eksporto, importo ir tranzito dokumentų įforminimas, sandėliavimas, krovinių importas
  • KAUNO TARPININKAI, UAB - muitinės tarpininkų paslaugos: eksporto, importo ir tranzito dokumentų įforminimas, sandėliavimas, krovinių importas


Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus