Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Kartoninės dėžės, reklaminiai maišeliai, proginės pakuotės ir t.t. POLIARTA - nuo idėjos iki pagamintos produkcijos pristatymo

POLIARTA - nuo idėjos iki pagamintos produkcijos pristatymo! POLIARTA - nuo idėjos iki pagamintos produkcijos pristatymo!

Įmonė Poliarta, įkurta prieš 17 metų, išskirtinai taros – pakuotės srityje specializuojasi jau 14 metų. Pagrindinis bendrovės produktas yra popierinė kartoninė pakuotė, taip pat gaminame ir gaminius iš PVC, Gofroplasto, bei LDPE. Puikiai išmanome visus pakuočių iš popieriaus ir kartono gamybos procesus.

Pagrindinis įmonės veiklos devizas yra „MAKSIMALUS REZULTATAS UŽ MINIMALIĄ KAINĄ“. Kad numatoma gaminyje panaudoti medžiaga būtų išnaudota maksimaliai ir be atliekų, visose pakuotės projektavimo stadijose atsižvelgiama į būsimas technologijas bei naudojamos medžiagos standartinius išmatavimus.

pakuotes-dezutes

Įsigijus visus pakuotės gamybai reikalingus įrenginius, visos gamybos technologijos yra vienoje vietoje įskaitant ir dizainerių kolektyvą. Poli-art kolektyvas niekada nevengia netradicinių sprendimų, kurie visada išsiskirs iš trafaretinių visur sutinkamų pakuočių šablonų. Tokie neretai net pribloškiantys savo netikėtą idėją pakuočių variantai, visada bus labiau pastebimi „pilkoje“ pakuočių masėje.

pakuotes-dezutes2

Sandėlyje visada laikome įvairų kartono ir popieriaus rūšių atsargas, todėl Jus dominančią pakuotę galime pagaminti per trumpą laiką.

Mumis pasitiki tokios bendrovės kaip: „Kėdainių Grūdai“, „Coca-cola“, „Ukmergės Biofabrikas“, „Kodak“, „Fuji“, Norvegų kompanija „Devold“ , Prancūzų kompanija „Wind Siberica“ ir t.t.

pakuotes-dezutes3

Poliarta gamina visų išmatavimų firmines - reklamines kartonines dėžutes maisto pramonės gaminiams, vienasluoksnius - trisluoksnius firminius maišelius maisto bei pramonės gaminiams. Pakuotes nepralaidžias drėgmei, riebalams iš polietilenizuoto popieriaus. Dekoratyvinius maišelius, dėžutes dovanoms, visų išmatavimų fotovokus, plakatus, lankstinukus, lipdukus.

pakuotes-dezutes4

pakuotes-dovanoms

tara-pakuote

POLIARTA - nuo idėjos iki pagamintos produkcijos pristatymo!

POLIARTA, V. Janicko leidybos ir poligrafijos įmonė

Daugiau informacijos:

POLIARTA, V. Janicko leidybos ir poligrafijos įmonė infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus