Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Kapiliarinė vėsinimo sistema – komfortiškas patalpų vėsinimas be oro judėjimo ir kondicionierių

Kapiliarinė vėsinimo sistema – komfortiškas patalpų vėsinimas be oro judėjimo ir kondicionierių Kapiliarinė vėsinimo sistema – komfortiškas patalpų vėsinimas be oro judėjimo ir kondicionierių

Kapiliarinė vėsinimo sistema – komfortiškas patalpų vėsinimas be oro judėjimo ir kondicionierių, kuris išgelbės per vasaros karščius. Šiuolaikinių pastatų vidaus klimatui šiandien keliami aukšti reikalavimai. Jei optimalų patalpų klimatą reikia užtikrinti su minimaliomis vietos ir energijos sąnaudomis, įprastos sistemos, tokios kaip kondicionavimo per vėdinimo, ventiliatorinių konvektorių, radiatorinės ar net grindinio šildymo sistemos turi ribotas galimybes.

Čia atsiskleidžia paviršių temperatūrinio reguliavimo su kapiliarine technika ekologiniai ir ekonominiai privalumai. Gamtos įkvėptu principu, panašiai kaip ir žmogaus kraujotakos sistema veikiantys kapiliariniai kilimėliai susideda iš daugybės lygiagrečiai orientuotų plonyčių, 3-4 mm storio, vandenį cirkuliuojančių vamzdelių. Individualiai pritaikytų matmenų „BEKA“ kapiliariniai kilimėliai integruojami į patalpą supančias plokštumas labai arti paviršiaus ir tokiu būdu įgalina ne tik labai komfortišką bei efektyvų grindų, sienų ar lubų temperatūros reguliavimą bet atveria galimybes panaudoti energijos šaltinius, kurių panaudoti iki šiol nebuvo įmanoma ar buvo neefektyvu.  

kapiliarine-vesinimo-sistema1

„BEKA“ kapiliarinių kilimėlių pagrindas - tai uždara sistema, sudaryta iš plonyčių vamzdelių. Šaltas arba šiltas vanduo teka šiuo tinklu ir šildo arba vėsina paviršius, kurie savo ruožtu atiduoda šilumą arba vėsą į patalpą labai tolygiai per spinduliavimą ir konvekciją, be triukšmo ir be skersvėjų. Taip sukurtas patalpos klimatas yra labai malonus ir sveikas. Kapiliarinių kilimėlių sistemos be abejonės kuo puikiausiai tinka ir grindinio, ir lubinio, ir sieninio šildymo bei vėsinimo sistemoms. Ypač kilimėliai tinka eksploatacijoje kartu su šilumos siurbliais. Prie viso to, kapiliarinių kilimėlių įmontavimui reikia labai mažai aukščio, pvz. grindinio šildymo atveju kilimėlius galima integruoti ne tik storajame grindų betono sluoksnyje, bet ir virš jo, tiesiog po grindų danga išlyginamajame ar klijų sluoksnyje.

Žymiai didesnis už įprastų vamzdinių sistemų kapiliarinių kilimėlių šilumokaitos plotas net ir prie labai žemų temperatūrų užtikrina didelę energijos apykaitą. Tokioje sistemoje energijos perdavimas tarp žmogaus ir aktyvuoto paviršiaus vyksta didžiąja dalimi per spinduliavimą, kas atitinka natūralų visų gyvų organizmų šilumos balanso reguliavimo principą. Todėl patalpose, kurios šildomos ar vėsinamos kapiliarinių kilimėlių sistemomis, kaip įrodyta tyrimais, žmonės jaučiasi puikiai ir jų produktyvumas yra didesnis.

Turėdami informaciją apie konkretų objektą, jo šilumos nuostolius ar priteklius ir galimas patalpos paviršių konstrukcijas, visada parenkamas optimaliausias paviršių aktyvavimo variantas ir sistema projektuojama kiekvienam objektui individualiai. „BEKA“ kapiliariniai kilimėliai standartiškai priklausomai nuo kilimėlio tipo gali būti eksploatuojami su vandens temperatūromis iki 70°C. Eksploatuojant standartinėmis šildymo ir vėsinimo sąlygomis, „BEKA“ kapiliarinių kilimėlių ilgaamžiškumas yra 50 metų ir daugiau.  

kapiliarine-vesinimo-sistema2

Technologiniai „BEKA“ kapiliarinių kilimėlių sistemos privalumai

Kapiliariniai kilimėliai pritaikomi bet kokiai statybinei konstrukcijai.

Dėl mažo, apie 800 g/m2 svorio, nereikalingos sustiprintos laikančios konstrukcijos.

Dėl mažo kapiliarinių vamzdelių skersmens kilimėliai užima labai mažai vietos statybinėje konstrukcijoje.

Kilimėlius paprasta integruoti: į sausų gipso kartono plokščių lubas,  į ploną gipsinio tinko sluoksnį, į grindų dangos klijų ar grindų išlyginamąjį betono sluoksnį, į lubines metalo kasetes.

TENKO BALTIC, UAB

Daugiau informacijos: tenko.lt

TENKO BALTIC, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus