Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Kaip išsirinkti šiltnamį: pataria AVERTO

Kaip išsirinkti šiltnamį: pataria AVERTO Kaip išsirinkti šiltnamį: pataria AVERTO

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad daržovių ir žalumynų auginimas šiltnamyje yra sudėtingas procesas, tačiau ar tikrai? Jei teisingai pasirinksite šiltnamio tipą, dangos medžiagą ir auginimo technologiją, galėsite iki minimumo sumažinti darbams šiltnamyje sugaištą laiką, o taip pat padidinti konstrukcijos naudojimo laiką.

Rinkdamiesi, būtinai apmąstykite, kokioje vietoje statysite šiltnamį. Pasirinkta vieta turi būti kuo labiau saulėta, joje neturi būti skersvėjų. Pasirinkus vietą, būtina nuspręsti, ar šiltnamis bus statomas ant grunto, ar ant pamato.

 Kaip išsirinkti šiltnamį: pataria AVERTO

Kiekvieno varianto privalumai ir trūkumai:

Statant ant grunto – nėra jokių pagrindo paruošimo išlaidų, pats statymo procesas itin paprastas (paprastai į gruntą įkasamos kelios kryžminės jungtys su ankeriais), suklydus renkantis pastatymo vietą, ją galima greitai pakeisti;

Statant ant pamato – geriausias sprendimas, jei esate įsitikinę, kad vieta parinkta teisingai; statant ant pamato, į vidų nepateks pašalinė drėgmė, nebus skersvėjų ir prapūtimų, o taip pat bus lengviau keisti gruntą.

Jei nusprendėte statyti šiltnamį ant pamato, Jums reikės juostinio tipo 10–15 cm pločio ir 40–50 cm gylio pamato. Šiltnamio karkasas tvirtinamas inkariniais varžtais. Pats karkasas gali būti pagamintas iš medienos, įvairių cinkuotųjų profilių (populiariausiu iš jų laikomas cinkuotasis M formos profilis), o taip pat kvadratinių vientisų metalinių vamzdžių.

Kaip išsirinkti šiltnamį: pataria AVERTO

"Averto" rekomenduoja pirkti šiltnamius, kurie pagaminti būtent iš vamzdžių, nes tai tvirčiausia ir ilgaamžiškiausia karkaso medžiaga. Skirtingai nei M formos profilis, vamzdžiai puikiai išlaiko sniego apkrovą.

Medieną karkasui paprastai renkamasi, kai pageidaujama, kad šiltnamis kainuotų kuo pigiau. Kitais žodžiais tariant – jei norite pasistatyti šiltnamį savo rankomis, medinių strypų karkasas – būtent tai, ko Jums reikia.

Kaip išsirinkti šiltnamį: pataria AVERTO

Kokią medžiagą naudoti dangai?

Šiltnamiams naudojama: plėvelė („Averto“ plėvelės naudojimo laikas – 3–4 metai, minimali kaina, lengvas keitimas), stiklas (didelis svoris, sudėtingas keitimas, išlaiko sniego apkrovas ir tokius kritulius, kaip kruša ir snygis), korinis polikarbonatas (aukštas efektyvumas šildomuose šiltnamiuose, lengva montuoti, mažas svoris, gero polikarbonato naudojimo laikas – ne mažiau 10 metų, optimalus kainos ir kokybės santykis).

Pasirinkite tinkamą vietą, karkasą ir dangos medžiagą ir garantuotai išauginsite gerą derlių!

Kaip išsirinkti šiltnamį: pataria AVERTO

„Averto“ siūlo tvirtus ir kokybiškus plėvele dengtus, greitai ir paprastai pastatomus šiltnamius, bei šiltnamių atsargines medžiagas. Iš cinkuotojo plieno pagamintas karkasas garantuoja ilgą šiltnamio naudojimo laiką ir kokybę. Stabilūs šiltnamio tvirtinimo prietaisai iki minimumo sumažina deformacijos tikimybę. „Averto“ šiltnamio montavimas neatims daug jėgų ir laiko (video žemiau) o rezultatus pamatysite jau kovą.

Įsigykite kokybiškas palapines, pavėsines ir šiltnamius itin palankiomis kainomis neišėję iš namų. Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-2 daro dienas.

Kaip išsirinkti šiltnamį: pataria AVERTO

AVERTO SIA

Daugiau informacijos:

AVERTO SIA infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus