visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Kai perkate židinį ... - Jotul praktiniai patarimai

Kai perkate židinį ... - Jotul praktiniai patarimai Kai perkate židinį ... - Jotul praktiniai patarimai

Bendrovė Jøtul turi didžiausią pasaulyje ir labiausiai patyrusių prekybos agentų tinklą. Su mielu noru padėsime Jums pereiti visą židinio pirkimo ir montavimo procesą. Ką benuspręstumėte: šią užduotį atlikti savarankiškai ar kreiptis į prekybos agentą, yra tam tikrų dalykų, kuriuos reikėtų iš anksto apsvarstyti.

Naudinga bendradarbiauti su prekybos agentu nuo pradžių

Tam, kad galėtų Jums padėti, Jøtul pardavėjui reikia šiek tiek informacijos. Sudarėme sąrašą dalykų, kuriuos turėtumėte išsiaiškinti prieš kreipdamiesi į pardavėją. Taip darome siekdami užtikrinti, kad patarimai, kuriuos Jums suteiksime atitiktų Jūsų poreikius, gyvenimišką situaciją ir finansines galimybes. Remdamiesi gauta informacija patarsime, kur montuoti ir kokį išsirinkti židinį ar krosnelę, kaminą; kokių priešgaisrinės apsaugos reikalavimų reikia laikytis.

Ar sunku sumontuoti židinį ar malkinę krosnelę ir kiek tai kainuoja?

Lietuvoje galima pačiam teisėtai įrengti krosnelę ar židinio kapsulę. Tačiau rekomenduojame patikėti židinio montavimą profesionalui. Paprastai, montuojant laisvai stovinčią krosnelę, reikia sumokėti dviem asmenims už keturias penkias darbo valandas. Į šią paslaugą gali įeiti paruošimas, transportavimas ir pan. Židinio montavimas pas klientą gali trukti vos kelias valandas, o kartais net kelias dienas, priklausomai nuo projekto masto ir įrengiamo židinio ar krosnelės tipo.


Kaip pasirinkti židinį
Seno židinio ar krosnelės demontavimas

Daugelis pardavėjų siūlo seno židinio ar krosnelės demontavimo paslaugą. Norvegijoje dažną seną Jøtul židinį galima išlydyti ir perdirbti į naują, šiuolaikišką. Patariame atsinešti seno židinio nuotrauką į parduotuvę, kad pardavėjai įvertintų, kiek kainuos jo demontavimas. Jei reikia įdėti daug darbo ir ardyti plytų konstrukcijas, kaina gali šiek tiek padidėti. Jums taip pat suteiks informacijos apie galiojančias taisykles ir apie veiksmus, susijusius su tomis taisyklėmis. Seną židinį galite ardyti ir savarankiškai. Tačiau svarbu prisiminti, kad senoji anga turi būti tinkamai uždengta, jei jos naujam židiniui nereikės.

Židinio atnaujinimas arba naujo perdirbto židinio įrengimas

Galbūt reikia atnaujinti seną židinį, o gal norite pastatyti židinį ten, kur nėra kamino? Jei norite įvertinti turimo židinio būklę, kreipkitės į kvalifikuotą kaminkrėtį arba vieną iš mūsų prekybos agentų. Jie greitai Jums atsakys dėl židinio įrengimo galimybių ir informuos, ką toliau daryti. Galima taip pat sumontuoti naują surenkamą plieninį arba keraminį kaminą. Šiandien tai standartinis sprendimas, kai norima turėti naują židinį name ar vasarnamyje.

Patvirtinimas, tikrinimas ir priežiūra

Prieš pradedant naudoti naują židinį, būtina patvirtinti įrengimą. Mūsų profesionalūs pardavėjai gali padėti Jums susisiekti su kaminkrėčiu, kuris patvirtins židinio įrengimą. Taip pat galėsite gauti patarimų dėl židinio naudojimo, priežiūros ir profilaktikos.

Kaip pasirinkti židinį

JOTUL atstovybė Lietuvoje

Daugiau informacijos:

JOTUL atstovybė Lietuvoje infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus