ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

KAEFER, UAB - izoliacija, izoliacijos sprendimai

Adresas:
Ringuvos 65A, LT-45245, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 133527865
PVM kodas: LT330562610

Tel. Nr.: (8 37) 34 1840
Mob. Nr.: 8 699 28 528
Faks. Nr.: (8 37) 34 0029


Filialai: VILNIUS, ELEKTRĖNAI, PANEVĖŽYS, KLAIPĖDA, MAŽEIKIŲ RAJ.

KAEFER, UAB VEIKLA: Izoliacija, išbaigti izoliacijos sprendimai. KAEFER žino kaip izoliuoti ir įrengti pramoninius įrenginius. Izoliuojame vamzdžius ir turbinas, nustatome triukšmo šaltinius ir juos nuslopiname, taip sudarydami geriausias sąlygas veikimui bei darbui. Mūsų išbaigti izoliacijos sprendimai daro aplinką, gyvenimą, darbą bei gamybą saugesniais ir patogesniais. 

Paslaugas teikiamos klientams, dirbantiems šiose srityse: pramonėje, ofšore, laivų statyboje bei pastatų statybose. Papildomos mūsų verslo sritys, tokios kaip pastoliai ir antikorozinė apsauga, nuolatos plečiamos siekiant sustiprinti pagrindines verslo sirtis naujuose ir atnaujinamuose projektuose. Susijusios sritys - ugniai atsparus apmūrinimas, priešgaisrinė izoliacija ir asbesto šalinimas - siūlomos kai kuriose šalyse ir rinkose praplečiant pagrindinės verslo srities veiklas.

Sprendimai pramonei - efektyviam resursų naudojimui ir aplinkos saugojimui.

KAEFER plėtoja specialius sprendimus energijos efetyvumo problemoms spręsti visose pramonės aplinkose ir bet kokio tipo ar dydžio įrenginiuose. Savo žinias panaudojame statant naujus įrenginius, plečiant ar atnaujinant senus, didelės apimties projektams ir palaikymo - servisiniams darbams.

Mes pažįstami su problemomis, iškylančiomis skirtingose pramonės situacijose, tokiomis kaip nuolat besikeičiančios sąlygos, naujų žaliavų paklausa ir aplinkosaugos teisinių aktų pokyčiai, bei galime joms pateikti sprendimus.

Mūsų kvalifikuotas personalas patikrintas šioje srityje per daugybę metų ir gali garantuoti išskirtinį efektyvumą bei pateikti inovatyvius sprendimus laiku, tuo pačiu taupant kliento resursus ir tausojant aplinką.

Kompetencijos:

IZOLIACIJA - karščio izoliacija, šalčio izoliacija, triukšmo izoliacija: Dedame izoliaciją ten, kuri ji tikrai reikalinga. Izoliuojame vamzdžius ir turbinas, nustatome triukšmo šaltinius ir juos nuslopiname, taip sudarydami geriausias sąlygas veikimui bei darbui.

PASTOLIAI: Priėjimas prie darbo vietos yra prioritetinis. Tam, kad užtikrinti aptarnavimą, remontą ir patikrinimus sunkiausiai pasiekiamose vietose, mes tiekiame inovatyvius pastolių sprendimus ir kvalifikuotą personalą. Be nelaimingų atsitikimų, laiku ir visame pasaulyje.

ANTIKOROZINĖ APSAUGA: Ilgesnis plieno komponentų gyvavimo laikas. Pastatus reikia saugoti. Ne tik nuo ugnies, bet ir nuo vėjo bei oro sąlygų. Tam taikoma antikorozinė apsauga - ji palaiko struktūrą tinkamos būklės ilgiau gaisro atveju, taip pat sulaiko vandens ir deguonies prasiskverbimą.

PRIEŠGAISRINĖ IZOLIACIJA: Užtikriname, kad ugnis neplistų. Mūsų priešgaisrinės izoliacijos sistemos stabdo ugnies, dūmų ir toksninių dujų praėjimą iš vienos patalpos į kitą. Padengiame patalpas nedegiomis, dūmams nepralaidžiomis medžiagomis tam, kad sienos, lubos ir metalo stukrūros galėtų ilgiau atsilaikyti prieš liepsnas ir nuodingos dujos negalėtų prasiskverbti toliau.

KATILŲ APMŪRIJIMAS: Aukštakrosnės plieno pramonėje turi pakelti labai aukštas temperatūras. Įrangos apsaugojimui taikome keraminius ir monolitinius ugniai atsparius padengimus. Ne tik plieno pramonėje, bet ir jėgainėse, cemento darbuose užtikriname veiklą be trikdžių.

ASBESTO ŠALINIMAS: Šaliname asbestą ir atliekame taisomuosius darbus pastatuose ir pramonės įrenginiuose naudodami naujausią įrangą ir tinkamas technologijas. Bet kokiu atveju laikomasi saugumo standartų ir vietinių teisės aktų.

KAEFER UAB PASLAUGOS PRAMONEI: 

TIPCHECK: Kaštų mažinimas taikant specialiai pritaikytus ekonominius izoliacijos sprendimus. TIPCHECK (Techninės izoliacijos veiklos patikrinimas) yra atliekamas specialiai apmokytų ir sertifikuotų TIPCHECK inžinierių ir susideda iš sekančių žingsnių: Tyrimas; Analizė; Konsultacija; Rodiklių skaičiavimas

JĖGAINĖS: KAEFER izoliacijos sistemos, taikomos didelėse elektrinėse, jėgainėse, pramonės ar municipaliniuose įrenginiuose, atitinka tarptautinius kokybės, pelningumo ir saugaus naudojimo standartus jėgainių konstrukcijose.

CHEMINĖS / PETROCHEMINĖS GAMYKLOS: KAEFER siūlo platų sprendimų ir taisymo sistemų spektrą chemijos ir petrochemijos pramonei, kas leidžia pakeisti šalčio izoliaciją nenutraukiant veikimo operacijų. Taip padedam klientams dirbti saugiai ir efektyviai bet kokiu metu, bei taupyti laiką ir pinigus.

NAFTOS PERDIRBIMO GAMYKLOS: Naftos perdirbimo gamyklos yra viena iš didžiausių KAEFER veiklos sričių. KAEFER randa tinkamą sprendimą kiekvienoje situacijoje - ar reiktų įrengti pastolius, izoliaciją, ugnies apsaugą, pramoninį skardinimą ar atlikti asbesto šalinimą, uždarant gamyklą ar nepertraukiant operacijų.

Štai kodėl mums patikimos pačios įvairiausios užduotys pagrindinėse statybų aikštelėse visame pasaulyje, tame tarpe: Vamzdynų ir gamyklų izoliacija; Kolonų, reaktorių, talpų ir šilumokaičių izoliacija; Izoliacijos nuėmimas, keitimas, dėjimas; Izoliacija, ugnies apsauga ir elektrinis trasos apšildymas.

Darbai taip pat apima antikorozinę apsaugą, izoliaciją, pastolius ir dažymą.

BIOENERGETIKOS SEKTORIUS: Naujausios KAEFER izoliacijos sistemos siūlo didžiulį potencialą mažinant resursų kiekį ir energiją šiame procese, kas yra labai naudinga aplinkai. Mūsų izoliacijos sistemos pasižymi greitesniu atsipirkimo laiku nei kitos aplinkai draugiškos investicijos, ir tai yra dar viena priežastis jų vis dažnesniam naudojimui biodyzelino ir biodujų gamyklose bei biomasės jėgainėse.

MEDIENOS IR POPIERIAUS PRAMONĖ: Kuo kokybiškiau izoliuojami įrengimai celiuliozės fabrikuose, tuo pajėgiau jie dirba ir tuo efektyviau naudoja elektros energiją. Mūsų specialistai pateikia profesionalius izoliacijos sprendimus boileriams, vamzdynams, talpoms ir filtrams.

ATLIEKŲ DEGINIMAS: Atliekų deginimo gamyklose atliekos perdirbamos termiškai. Išgaunama energija gali būti panaudojama rajonų apšildymui ar energijos generavimui. Aukštos tempertaūros šiose gamyklose ir jų fiziniai parametrai reikalauja puikiai suplanuotos izoliacijos koncepcijos.

KAEFER, UAB ATLIKTI PROJEKTAI:

Lietuvos energija, AB, 3-ias ir 4-tas energetiniai blokai; CEMEX cemento gamykla, dūmų kanalai; Biofuture AB techninės kolonos, pagalbiniai įrenginiai ir technologiniai vamzdynai; FORTUM Klaipėda. Biokuro ir atliekų deginimo jėgainė. Dūmų valymo įrenginys; FORTUM Klaipėda. Biokuro ir atliekų deginimo jėgainė. Katilas; ORLEN Lietuva. Kapitalinis remontas 2012. LK-1 ir KT-1.; CCGT projektas Lietuvos elektrinėje, blokas Nr. 9 (400 Mw); Total Petrochemicals; POLIMERI Europa France gamykla; LYONDELLBASEL gamykla; HAFSLUNG gamykla; HOLCIM gamykla; LITWIN Sarcelles; Kruizinis laivas C33; Darley Dale švino gamykla; Rygos TPP-2 rekonstrukcija; BIO Venta; OSB plokščių gamyklos rekonstrukcija; Elektrėnai WFGD 71P00061 Fazė 1; KLAI-PET I, KLAI-PET II

KAEFER, UAB FILIALAI:

KAUNAS: KAEFER, UAB centrinė būstinė; Ringuvos 65A. LT-45245; Tel. (8 37) 34 1840; Faks. (8 37) 34 0029; Mob. 8 699 28 528

VILNIUS: Rytų regionas; Jočionių g. 13, LT-02300; Tel./faks. (8 5) 264 5780; Mob.tel. 8 699 28 523

ELEKTRĖNAI: Rytų regionas; Elektrinės g. 21, LT-26108; Tel. (8 5) 283 3468; Faks. (8 5) 283 9624; Mob.tel. 8 699 28 523

PANEVĖŽYS: Centro regionas; Janonio g. 6, LT-35101; Tel. (8 45) 58 3407; Faks. (8 45) 59 6229; Mob.tel. 8 699 42 172

KLAIPĖDA: Vakarų regionas; Šilutės pl. 26, LT-91177; Tel. (8 46) 39 2840; Faks. (8 46) 39 2848; Mob.tel.8 685 76 252

MAŽEIKIŲ RAJ., JUODEIKIŲ KM.: Vakarų regionas; Tel. (8 443) 9 3167; Faks. (8 443) 9 7246 Mob.tel.: 8 698 14 553


RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Fasadų šiltinimas, sienų šiltinimas, sienų izoliacija, garso izoliacija, garso izoliavimas, priešgaisrinė izoliacija, priešgaisrinis izoliavimas, šilumos izoliavimas, šilumos izoliavimas, šalčio izoliavimas, šalčio izoliavimas, elektrinis pašildymas, projektavimas, montavimas, KAEFER, katilų apmūrinimas, asbesto šalinimas, antikorozinė apsauga, techninė izoliacija, pastoliai, pramonės statyba, laivų statyba, statybos darbai, pastolių įrengimas, techninė, šilumos, šalčio izoliacija, elektrinio pašildymo darbai, vamzdynai, šilumos mainų aparatai, energetinių katilų paviršiai izoliavimas, apskardinimas, daugiabučių namų fasadų renovacija, pastolių statymas, ardymas, nuoma, pramoninis skardinimas, asbesto šalinimas, kolonų, reaktorių, talpų, šilumokaičių izoliacija, ugnies apsauga ir elektrinis trasos apšildymas
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus