visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

KADRIUS DESIGN V. Šadausko reklamos agentūra - išorinė, vidinė reklama

Adresas: Liepų g. 41,LT-92145, Klaipėda, Lietuva

Įmonės kodas: 140927226
PVM kodas: 409272219

Tel. Nr.: (46) 412265
Mob. Nr.: (698) 00388
Faks.: (46) 412265KADRIUS DESIGN V. Šadausko reklamos agentūra VEIKLA: išorinė, vidinė reklama, jos projektavimas ir gamyba. Įmonės teikiamos paslaugos: reklamos projektai ir jų derinimas, Europos Sąjungos projektų įgyvendinimas ir viešinimas, iškabų, stendų, nuorodų, lentelių projektavimas ir gamyba, reklama ant transporto priemonių, vitrinų apipavidalinimas ir kita.

Bet kokios apimties reklamos projektą įmonė įgyvendina nuo idėjos sukūrimo iki objekto įrengimo. Reklamos agentūra „Kadrius Designe“ įkurta 1994 metais. Šiuo metu joje dirba 10 žmonių, o klientų poreikius įgyvendina profesionali įvairių reklamos sričių specialistų grupė: dizaineriai, inžinieriai, dailininkai, interjero kūrėjai ir gamybos padalinio darbuotojai.

Tarp „Kadrius Design“  klientų – įvairių sričių įmonės. Prekybos centrai: „Big“, „Arena“, „Akropolis“, „Alksnynė“. Parkai: Pajūrio, Nemuno deltos regioniniai parkai, Kuršių nerijos nacionalinis parkas ir kt. Statybos bendrovės: UAB „Klaipėdos monolitas“, UAB „Konsolė“, UAB „Ranga“, UAB „Viremida“, UAB „Maersk Lietuva“, UAB „OKZ Holding Baltija“ ir kt. Taip pat – NTA „Ober Haus“, pramogų ir poilsio kompleksas „Friedricho pasažas“, Lietuvos policijos mokykla, Klaipėdos konteinerių terminalas, tarptautinė laivų statybos kompanija „Glomar  Suppliese Ltd“, švedų reklamos kompanija „Skyltidie“ ir kt.  

Reklamos agentūra įgyvendino projektus „Kuršių kelias“, „Informacinės sistemos ir minimalios infrastruktūros sukūrimas Nemuno deltos regioniniame parke“, ekspozicijos Pajūrio regioninio parko teritorijoje įsikūrusiuose gynybiniuose įtvirtinimuose („dzotuose“) įrengimas ir kt.

Pastaraisiais metais „Kadrius Designe“ aktyviai dirba su Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamais projektais – jų įgyvendinimo ir viešinimo srityje.

Įmonei plečiantis ir gausėjant užsakymų, kilo poreikis Klaipėdoje turėti savo gamybos cechą. Tad šiuo metu „Kadrius Designe“ visus būtinus darbus atlieka pati, tik išskirtiniais atvejais naudodamasi subrangovų paslaugomis. Tai garantuoja tikslius darbų atlikimo grafikus, skrupulingą jų priežiūrą bei atliekamų darbų kokybę.

„Kadrius Designe“ veiklos žemėlapis neapsiriboja tik uostamiesčiu. Reklamos užsakymus įgyvendiname ne tik Klaipėdoje, bet ir visoje Vakarų Lietuvoje.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus