ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

JOTUL atstovybė Lietuvoje - krosnelės, židiniai, židinių ugniakurai

Adresas: Visa Lietuva,

Įmonės kodas: 302547918
PVM kodas: LT100005633419

Tel. Nr.: 8 613 27 739
Mob. Nr.: 8 616 10 473JOTUL atstovybės Lietuvoje VEIKLA: Krosnelės, židiniai, židinių ugniakurai. Jøtul yra vienas seniausių pasaulyje krosnelių ir židinių ugniakurų gamintojų. Ketaus krosnelės ir židinių ugniakurai, gaminami nuo 1853 m. Norvegijoje.

JØTUL – tai naujovės, laikui nepavaldus dizainas, saugus naudojimas ir rūpinimasis aplinka.

Laikui nepavaldūs Jøtul gaminiai, susiejantys praeitį ir dabartį, puikiai dera su architektūrine šiuolaikinio interjero estetika. Norvegiško amato meistriškumas ir funkcionalus dizainas lemia tai, kad Jøtul židinių neveikia trumpalaikės tendencijos. Jøtul, tvirtai tiki, kad forma turi vytis funkciją. Visi Jøtul gaminiai gaminami rankiniu būdu Norvegijoje, naudojant pačias geriausias medžiagas. Neprilygstamas gaminių tvirtumas yra pagrindinė priežastis, dėl kurios Jøtul suteikia ilgiausią garantiją rinkoje. Jøtul yra garsiausias prekės ženklas pasaulyje ir globalus rinkos lyderis, savo gaminius parduodantis 43 šalyse šešiuose žemynuose.

Jøtul krosnelės – aukštos kokybės malkinės krosnelės, nenutrūkstamai gaminamos Norvegijoje nuo 1853 m.

Jøtu židiniai – tai geriausios ketinės židinių kapsulės ir plati priedų, kurie didina jų šildymo potencialą, gama.

Jøtul priedai  – tai židinių priedai, kurie gali būti reikalingi šildymo sistemoms bei jų kasdieninei priežiūrai.

SCAN – plieninės krosnelės ir židinių ugniakurai, gaminami nuo 1978 m. Danijoje.

Scan turi platų malkomis kūrenamų krosnelių  asortimentą, skirtą bet kokiam skoniui. Didelės ir mažos. Už prieinamą kainą. Praktiškos. Didelės, prabangios konstrukcijos. Ir visos jos gražaus klasikinio, o dabar ir  modernaus dizaino. Visi „Scan“ malkomis kūrenami židiniai ir  krosnelės nekenkia aplinkai ir optimaliai naudoja energiją.

ATRA – plieniniai židinių ugniakurai, gaminami Prancūzijoje.

ATRA – tai puiki kokybė, šiuolaikiškas dizainas, mažas išmetamųjų dujų kiekis, lengva priežiūra ir užburiantis ugnies vaizdas.

jotul-zidininiai-zidiniu-ugniakurai-krosneles

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Židinys, židiniai, krosnelė, krosnelės, židinių kapsulės, kasetės, ugniakuras, ugniakurai, Norvegiški židiniai, Norvegiškos krosnelės, antrinis degimas, švarus degimas, Jotul, Scan, Atra, muilo akmuo, steatitas, muilo akmens apdaila, židiniai su muilo akmens apdaila, krosnelės su muilo akmens apdaila, akumuliuojanti apdaila, židinių apdaila, židiniai namams, židiniai šildymui, krosnelės šildymui, kokybiški židiniai, ilgaamžiai židiniai, ugniakurai šildymui, alternatyvus šildymas, ekologiški šildymo įrenginiai, įrenginiai šildymui, šildymas, ketus, ketiniai židiniai, špižiniai židiniai, plieniniai židiniai, židiniai su akumuliacine mase, šilumokaičiai, židiniai su vandeniu, židiniai su vandens šilumokaičiu, akumuliacija, šildymo sistemos, špižinės krosnelės, židiniai dizainui, židinių įdėklai, prabangūs židiniai, sandarūs židiniai, šildymas, kokybiški židiniai, patikimi židiniai, patikimos krosnelės, kokybiškos krosnelės, prekyba židiniais, židinių montavimas.Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus