visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

JANVITA, UAB - buhalterinė apskaita, vertimo paslaugos

Adresas: Nemuno 73, II aukštas,LT-37356, PANEVĖŽYS, Lietuva

Įmonės kodas: 300567402

Tel. Nr.: (8 45) 46 7994
Mob. Nr.: 8 656 08 985
Faks.: (8 45) 46 7994JANVITA, UAB VEIKLA: Buhalterinė apskaita, vertimo paslaugos. Buhalterinės apskaitos vedimas, įmonės vidaus dokumentų surašymas, konsultacijos, informacija ir praktiniai patarimai. Atstovavimas klientui valstybinėse institucijose, bankuose.

UAB “Janvita” – nuo 2006 metų finansinės apskaitos paslaugas teikianti bendrovė Lietuvoje. Įmonės vadovės patirtis siekia daugiau kaip 20 metų buhalterės patirtį.

Per ilgametę darbo patirtį džiaugiamės užsitarnavę daugelio Lietuvos įmonių pagarbą ir lojalumą. Stengiamės savo klientams garantuoti aukščiausią atliekamų paslaugų kokybę. Mums labai svarbi mūsų kvalifikacija ir kompetencija. Šiuo metu įmonė veikia ne tik Panevėžyje, Aukštaitijoje, bet ir visoje šiaurės Lietuvoje.

Per visą darbo periodą ne vienas mūsų klientas įsitikino mūsų darbų kokybe, kompetencija, bendradarbiavimo su apskaitos įmone nauda. Pavedant apskaitą tvarkyti mūsų įmonei, vadovas gali skirti visą dėmesį savo įmonės tikslų įgyvendinimui.

Remdamiesi geriausia praktika, tvarkome apskaitą įvairių dydžių įmonėms bei organizacijoms. Turime patirtį atliekant apskaitos paslaugas visų nuosavybės formų įmonėse Lietuvos ir užsienio klientams. Klientas gauna pačią naujausią aktualią, objektyvią ir palyginamą informaciją, apibūdinančią bendrovės ekonominę veiklą. Siūlome savo profesinę patirtį ir tvarkome apskaitą pagal kiekvieno kliento poreikius.

UAB „Janvita“ siūlo vertimo paslaugas ir garantuoja optimalų vertimo kokybės bei kainų santykį. Šios srities specialistai užtikrins darbo kokybę, operatyvumą, atsakingumą, sąžiningumą bei lankstumą. Verčiame į / iš šių kalbų: Anglų, Baltarusių, Danų, Estų, Islandų, Ispanų, Italų, Kinų, Latvių, Lenkų, Lietuvių, Norvegų, Prancūzų, Rusų,  Vokiečių, Švedų ir kt.

JANVITA, UAB PASLAUGOS:

Buhalterinės apskaitos vedimas:

- nuo pirminių dokumentų iki atskaitomybės sudarymo

- ataskaitos vadovams ir savininkams

- tarpinės finansinės atskaitomybės sudarymas

- mokesčių deklaracijų pildymas ir pateikimas VMI, Sodrai

- ataskaitos statistikos departamentui, muitinei

Įmonės vidaus dokumentų surašymas:

- apskaitos politikos paruošimas

- įsakymai, sprendimai, susirinkimų protokolai

- darbo sutarčių paruošimas

Konsultacijos, informacija ir praktiniai patarimai:

- mokesčių įstatymų ir jų pasikeitimų įtaka verslui

- buhalterinės apskaitos tvarkymo modelio parinkimas

- įmonės buhalterijos darbo organizavimas

Atstovavimas klientui valstybinėse institucijose, bankuose:

- paraiškų pildymas kredito įstaigoms

- tiesioginis bendravimas su inspektoriais patikrinimų metu

- aiškinamųjų raštų surašymas

Vertimo paslaugos:

- Vertimo raštu paslaugos: Dokumentų vertimas, teisinių tekstų vertimas, medicininių tekstų vertimas, techninių tekstų vertimus, finansinių tekstų vertimas, mokslinių tekstų vertimas, kitų sričių tekstų vertimas

- Vertimo žodžiu paslaugos: Sinchroninis vertimas, nuoseklusis vertimas

- Kitos paslaugos: Redagavimas ir korektūra, garso ir vaizdo įrašų vertimas, transkripcija iš garso ir vaizdo įrašų, tekstų surinkimas, verstų dokumentų tvirtinimas biuro antspaudu ir pas notarą

Kitos paslaugos

- Kopijavimas, skenavimas, maketavimas, informacijos įrašymas ir kt.

Atlikti vertimai pristatomi Jums patogia forma: el. paštu, faksu, per kurjerį, tiesiogiai, atspausdinti, įrašyti į USB ir kt.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Buhalterinė apskaita, vertimo paslaugos, vertimai, įmonės buhalterija, įmonės apskaita, buhalteriai, buhalterinės konsultacijos, buhalterinės apskaitos, tvarkymas, apskaitos dokumentai, metinės apskaitos rengimas, finansinės apskaitos rengimas, buhalterijos paslaugos Panevėžyje, įmonių apskaitos tvarkymas, apskaitos tvarkymas ūkininkams, tarpinės atskaitomybės sudarymas, finansinės atskaitomybės sudarymas, apskaitos politikos paruošimas, darbo sutarčių paruošimas, atstovavimas klientui valstybinėse institucijose, atstovavimas klientui bankuose, paraiškų pildymas kredito, įstaigoms, dokumentų vertimas, vertėjai, vertimas iš į anglų, baltarusių, estų, ispanų, italų, kinų, latvių, lenkų, lietuvių, prancūzų, rusų, vokiečių ir kitas kalbas, dokumentų tvirtinimas notaro biurePasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus