Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas - aukštoji mokykla, studijos

Adresas: E. Ožeškienės g. 18,LT-44254, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 111963319

Tel. Nr.: (37) 320840
Faks.: (37) 302418ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto VEIKLA: Aukštoji mokykla, studijos. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas įkurtas 1999m. yra pirmasis nevalstybinis universitetas Lietuvoje. Pagrindinis universiteto steigėjas-Norvegijos vadybos institutas BI, pripažįstamas viena didžiausių ir geriausių aukštųjų verslo mokyklų Europoje.

ISM yra dinamiškas ir modernus Europos universitetas, plėtojantis geriausias vadybos ir ekonomikos mokslų tradicijas. Universitetas turi visų pakopų-bakalauro, magistro, doktorantūros-akredituotas studijas, vadovų mokymus, pripažintų mokslininkų ir praktikų komandą, platų tarptautinių ryšių tinklą, modernią ir efektyviai veikiančią studijų ir mokymų infrastruktūrą Vilniuje ir Kaune. ISM studijuoja daugiau kaip 1770 studentų. Įgytas žinias ir gebėjimus universiteto absolventai sėkmingai pritaiko tarptautinėje verslo aplinkoje.

ISM studijų kokybę, taikomų mokymo metodų ir žinių naujumą patvirtina tarptautiniai įvertinimai - Tarptautinė kokybės akreditacija (IQA) ir Europos kreditų perkėlimo etiketė (ECTS label), leidžianti mainų programų partneriais rinktis pažangiausius Europos universitetus.

2007m. Lietuvos mokslo taryba, atlikusi išsamią analizę, ISM vadybos ir administravimo krypties doktorantūros studijas pripažino geriausiomis tarp kitų šios krypties studijų Lietuvos universitetuose.

Universitetas yra įsikūręs renovuotose istoriniuose pastatuose Vilniaus senamiestyje ir Kauno centre. Specialiai universiteto reikmėms pritaikytose patalpose-modernios auditorijos ir konferencijų salės su šiuolaikine technine įranga, bevielių interneto ryšiu, įrengtos naujos kompiuterių klasės, studentai naudojasi didžiausiu vadybos literatūros fondu galinčia didžiuotis biblioteka bei patogiais darbo grupių kambariais.

RAKTINIAI ŽODŽIAI

Aukštosios mokyklos, kolegijos, universitetas, ISM, vadyba, doktorantūros studijos, magistrantūros studijos, bakalauro studijos, vadovų studijos, ekonomika, mokymai, seminarai, konsultacijos.Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus