ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

intrac-lietuva-uab-logotipas

INTRAC Lietuva, UAB - miško technika, statybinė ir kelių tiesimo technika, krovos technika, sandėlio technika ir mašinos

Adresas:
Ušos g. 2, LT-02121, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 111713162
PVM kodas: LT117131610

Tel. Nr.: (8 5) 213 2248
Mob. Nr.: 8 619 92 999
Faks. Nr.: (8 5) 213 2247

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.intrac.lt

Filialai: KAUNAS, KLAIPĖDA, PANEVĖŽYS

INTRAC Lietuva, UAB VEIKLA: miško technika, statybinė ir kelių tiesimo technika, krovos technika, sandėlio technika, naujos ir naudoto mašinos, medžio smulkintuvai, kelių tiesimo ir tankinimo technika, ratiniai ekskavatoriai ir ekskavatoriniai krautuvai, oro kompresoriai, dirvos ruošimo frezos.

UAB „INTRAC Lietuva“ yra dukterinė Švedijos kompanijos „INTRAC Group AB“ įmonė. „INTRAC“ kompanijų grupė siūlo profesionalią savaeigę sunkiąją ratinę ir vikšrinę techniką ir jos aptarnavimą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Baltarusijoje aptarnaujama tik miško technika. 

UAB „INTRAC Lietuva“ savo veiklą Lietuvoje skaičiuoja nuo 1994 metų. Įmonės veikla – naujos ir naudotos technikos pardavimai, atsarginių dalių tiekimas ir servisas, pagalba projektų finansavimo klausimais, konsultacijos. Pagrindiniai klientai aktyviai dirba miško ūkio ir medienos perdirbimo, statybos ir žemės kasimo, kelių tiesimo ir krovos darbų srityse.

„INTRAC Lietuva“ atstovauja tik pasaulinės klasės gamintojus. Kompanija yra vienintelis įgaliotas „JOHN DEERE FORESTRY“ prekinio ženklo atstovas Lietuvos Respublikoje ir Baltarusijoje. „INTRAC Lietuva“ tiekia puikios kokybės statybinę ir krovos techniką visai industrijai ir žemės ūkiui ir atstovauja pasaulyje puikiai vertinamą „MANITOU“ prekinį ženklą. Statyboms, kasybai bei kelių tiesimui įmonė tiekia populiarią „CASE CONSTRUCTION“, „DOOSAN“ ir „BOMAG“ kelių remonto ir statybos techniką ir taip pat yra vieninteliai įgalioti šių prekės ženklų atstovai.

„INTRAC Lietuva“ parduoda „BRUKS“ mobilią medienos smulkinimo techniką, „BRACKE“ dirvos ruošimo miške techniką ir „COMPAIR“ mobilius oro kompresorius.

UAB „INTRAC Lietuva“ dirba su pirmaujančiais savo srityse gamintojais ir tiekia aukštos klasės serviso paslaugas. „INTRAC“ siūloma technika, skirta pačioms sunkiausioms darbo sąlygoms: miško ruošai, itin sunkių krovinių krovai, karjerams, tankinimo darbams ir kt. „INTRAC“ klientai dirba pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis ištisus metus, neretai darbai trunka visą parą.

„INTRAC“ serviso tarnyba teikia aukštos kokybės serviso paslaugas savo atstovaujamų gamintojų technikai Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio serviso dirbtuvėse bei mobilaus serviso paslaugas visoje Lietuvoje. Įmonė garantuoja už kokybiškus priešpardaviminio paruošimo, kasdienės priežiūros, garantinės priežiūros darbus, taip pat įvairių priedų montavimo/instaliavimo darbus, technikos atstatymo darbus.

„INTRAC“ serviso tarnybos paslaugos yra pasiekiamos 24 valandas per parą, taip pat savaitgaliais ir šventinėmis dienomis. Žinodami kokia didelė yra sugedusios technikos prastovos kaina, mūsų serviso tarnyba yra pasiruošusi reaguoti greitai ir gedimus pašalinti per trumpiausiai galimą laiką.

Serviso tarnyboje dirba kvalifikuoti ir kompetetingi specialistai, kurie visada pasiruošę Jums padėti!

„INTRAC Lietuva“ tiekia atsargines dalis ne vien atstovaujamai „JOHN DEERE FORESTRY“ miško technikai „BRUKS“ smulkintuvams, „BRACKE“ dirvos frezoms, statybinei ir kelių tiesimo technikai „CASE“, „DOOSAN“, „BOMAG“, „COMPAIR“, krovos technikai „MANITOU“, „SVETRUCK“, bet ir kitų gamintojų industrinei technikai.

Šiuolaikiniai kompiuterizuoti „INTRAC“ sandėliai leidžia teikti atsargines dalis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Jei reikiamos detalės nėra sandėlyje – dažniausiai įmonė gali pasiūlyti jos pristatymą per 24 val. nuo užsakymo pateikimo.

„INTRAC“ Jums gali padėti išspręsti technikos finansavimo klausimus, taip pat pasiūlyti ilgalaikę technikos nuomą pagal kliento poreikius.

INTRAC Lietuva, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

MIŠKO TECHNIKA

Miško technika „JOHN DEERE“. „JOHN DEERE“ – tai miško technikos gamintojas, užsitarnavęs puikią reputaciją visame pasaulyje. „JOHN DEERE“ produkcijos pasirinkimas yra tikrai labai platus: siūloma įsigyti medvežių, medžio kirtimui skirtos technikos, ir t.t. „JOHN DEERE“ medvežės ir medkirtės pasižymi ypatingu stabilumu ir tiksliu darbu, kuris užtikrina, kad įvairūs miško darbai bus atliekami kur kas greičiau, tam neįdedant daug pastangų. Taip pat yra siūlomos medkirčių galvutės, kurios yra itin vertinamos visame pasaulyje, medienos tempimo traktoriai (skideriai), paketavimo mašinos, ir t.t.

Medienos smulkintuvai „BRUKS“. „INTRAC Lietuva“ yra oficialus „BRUKS“ mobilių medienos smulkintuvų atstovas Lietuvoje. „BRUKS“ – tai kompanija, turinti daugiau nei 40 metų patirtį medienos smulkintuvų gamyboje. Gamintojo produkcija yra kokybiška ir gerokai palengvinanti medienos smulkinimo darbus.

Miško atnaujinimo technika „BRACKE“. „BRACKE FOREST“ – tai pasaulio lyderis, gaminantis techniką, skirtą miško atnaujinimui. „BRACKE“ gamina dirvos purenimo frezas, miško sodinimo mašinas, miško kirtimo galvutes (skirtas tiek miško valymo darbams tiek biomasės gamybai) bei mechanizuotą sėjos įrangą. Visų prekių plėtra vyksta glaudžiai bendradarbiaujant su vartotojais:  įmonėmis dirbančiomis šioje srityje, rangovais bei Švedijos miško ūkio mokslininkais.

Miško technika „WARATAH“. „INTRAC Lietuva“ yra oficialus „WARATAH“ atstovas Lietuvoje. Įmonė platina jų įrangą – kirtimo galvutes, strėles, matavimo bei valdymo sistemas ir kt. bei atlieka serviso paslaugas.

„MOIPU“ produktai. „INTRAC Lietuva“ tiekia „MOIPU“ prekinio ženklo sortimentų skyriklius, kirtimo galvutes ir ritinėlius. „MOIPU“ skyrikliai užtikrina, kad medienos rūšiavimas bus atliekamas kur kas greičiau ir įdedant mažiau pastangų. „MOIPU“ taip pat siūlo platų kirtimo galvučių pasirinkimą, todėl galėsite nuspręsti, kuri iš galimybių galėtų būti pačia palankiausia.

Matavimo įrankiai. „INTRAC Lietuva“ tiekia „Haglof Sweden“ ir „Tarmet Oy“ bendrovių matavimo įrankius: atstumo matavimo prietaisus, aukščio matuoklius, žergles, elektroninius skersmens matavimo prietaisus, prietaisus, skirtus nustatyti medyno skerspločių sumą, grąžtus, „Mantax“ žymėjimo sistemas ir medienos žymėjimo juostas.

STATYBINĖ – KELIŲ TIESIMO TECHNIKA:

Statybinė technika „CASE“. „CASE“ – profesionali statybinė, kelių tiesimo, karjerų bei krovimo technika. Naudojant plačias naujoviškas investicijas ir inovacijas, „CASE“ mašinos tapo pasauliniu lyderiu daugelyje rinkų visame pasaulyje statybų sektoriuje. „CASE“ siūlo įvairovę tokių mašinų kaip ekskavatoriniai krautuvai, buldozeriai, ekskavatoriai, galinga mini ekskavatorių grupė, taip pat mini krautuvai „Skid Steer“, mažieji frontaliniai krautuvai ir didieji frontaliniai krautuvai, dirbantys karjeruose.

Statybinė, kelių tiesimo technika „DOOSAN“.Doosan Infracore Europe“ – pasaulinė karjerų eksploatavimo ir statybinės įrangos gamintoja, priklausanti 1896 m. įkurtam seniausiam Pietų Korėjos konglomeratui „Doosan Group“. Šiuo metu korporacija vienija 37,9 tūkst. darbuotojų 37 šalyse, 56 dukterines įmones ir 3,7 tūkst. įrangos platintojų visame pasaulyje. Grupės įmonės apima tokias veiklos šakas kaip elektros energijos ir gėlo geriamojo vandens tiekimas, statybinės technikos, chemijos perdirbimo įrangos ir pramoninių variklių gamyba, infrastruktūros sprendimų įgyvendinimas, IT paslaugos, prekyba ir kt. Bendrovė siūlo platų statybinės technikos produktų asortimentą, įskaitant vikšrinius, frontalinius, ratinius ir mini krautuvus, šarnyrinius savivarčius ir jų priedus, skirtus statybai, karjerų eksploatavimui, kasybai ir bendrai statybų pramonei.

Kelių teisimo technika „BOMAG“. „INTRAC Lietuva“ tiekia aukštos kokybės „BOMAG“ asfalto frezas, kotuvus, asfalto volus, grunto volus, mini volus, vibroplokštes, atliekų tankintuvus, eciklerius – stabilizatorius. „BOMAG“ yra vienas pagrindinių asfalto klojimo technikos, asfalto frezavimo ir tankinimo įrangos gamintojų pasaulyje.

Mobilieji kompresoriai „COMPAIR“. „COMPAIR“ patirtis, projektuojant ir gaminant aukštos kokybės bei efektyvius nešiojamus kompresorius apima 200 metų. Visą asortimentą sudaro daugiau nei 30 modelių, bet kokiam taikymui yra numatytas modelis nuo  mažiausio vienos ašies modelio, skirto vieno pneumatinio įrankio maitinimui, iki  naujoviškų „Turboscrew“ asortimento mašinų. Visi modeliai turi lengvą eksploatavimo prieigą ir jų įprastinė techninė priežiūra yra nesudėtinga dėl patogiai įrengtų valdymo pultų ir paprastai nuimamų gaubtų ar didelių priėjimo durelių. „C Series“ serijoje yra daugelis variantų, skirtų pritaikyti  kompresorių pagal tikslius jūsų reikalavimus.Tai apima reguliuojamą vilkimo įrangą, įrengiamą kai kuriuose „A/C“ generatorių modeliuose, papildomą filtravimą, įrengtą aušinimo sistemoje, įrankių tepalines, apšvietimą, pneumatines žarnų rites ir klientų pageidaujamą spalvą ir žymėjimą.

„SVETRUCK“ ŠAKINIAI KRAUTUVAI. Kiekvienas „SVETRUCK“ yra sukonstruotas taip, kad atitiktų sąlygas, pagal kurias jis dirba. Šių krautuvų pagrindinis tikslas yra rasti pusiausvyrą tarp žmogaus, technologijų ir mašinos. „SVETRUCK“ šakiniai krautuvai tinka atlikti uosto, sandėliavimo ir krovos darbus. Juos taip pat gali naudoti miško, plieno ir kt. pramonėse.

KROVOS TECHNIKA

Teleskopiniai krautuvai „MANITOU“. „INTRAC Lietuva“ tiekia „MANITOU“ teleskopinius krautuvus žemės ūkiui – MLT serija, statybos darbams – MT serija ir padidintos galios MHT serijos krautuvus.

Rotoriniai krautuvai „MANITOU MRT“. Universalūs „MANITOU MRT“ serijos teleskopiniai krautuvai puikiai tinka statybinėms bei nuomos kompanijoms. Universalus, atstojantis kraną, puikus pagalbininkas montuojant langus, dirbant su platforma, statant tiltus ar dirbant kitus darbus. 

Šakiniai krautuvai „MANITOU“. „INTRAC Lietuva“ tiekia „MANITOU“ dyzelinius ir elektrinius šakinius krautuvus.

Keltuvai žmonėms kelti – kėlimo platformos „MANITOU“. „MANITOU“ kėlimo platformos skirtos darbui viduje ant lygaus paviršiaus, bet taip pat yra modeliai, su padidinto pravažumo važiuokle darbui nelygiuose paviršiuose, kur sudėtingas priėjimas ir pravažiavimas.

Daugiau informacijos apie krautuvus: https://www.intrac.lt/krautuvai

NAUDOTA TECHNIKA

Miško technika.

Statybinė technika.

Krovos technika

Kiti produktai.

SERVISAS

Alyvų analizė.

Hidraulinių žarnų gamyba.

Hidraulinės alyvos filtravimas.

ATSARGINĖS DALYS

Statybinės technikos atsarginės dalys.

Krovos technikos atsarginės dalys.

Miško technikos atsarginės dalys.

ILGALAIKĖ TECHNIKOS NUOMA

„INTRAC“ Jums gali padėti išspręsti technikos finansavimo klausimus, taip pat pasiūlyti ilgalaikę technikos nuomą (ne trumpiau nei 6 mėn.).

OPERATORIŲ APMOKYMAI

UAB „INTRAC Lietuva“ organizuoja teorinius ir praktinius mokymus atstovaujamos miško, statybinės ir krovos technikos mašinų operatoriams. Kiekvienu atveju, priklausomai nuo mašinos techninių savybių ir operatoriaus darbo patirties, yra paruošiama individuali apmokymų programa. Darbuotojai nuolatos lankosi technikos gamintojų gamyklose, kur yra supažindinami su visomis technikos naujovėmis ir inovacijomis.

INTRAC Lietuva, UAB FILIALAI:

VILNIUS: INTRAC Lietuva, UAB centrinė būstinė – Ušos g. 2; Tel.  (8 5) 213 2248; Faks. (8 5) 213 2247; Mob. tel. 8 619 92 999

KAUNAS: Sandraugos g. 36; Tel. (8 37) 48 8394

KLAIPĖDA: Liepų g. 68A; Tel. (8 46) 25 4580

PANEVĖŽYS: Pramonės g. 12; Tel.: (8 45) 50 9319

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

JOHN DEERE miško technika, CASE statybinė technika, MANITOU krovos technika, BOMAG kelių tiesinimo ir tankinimo technika, HYDREMA ratiniai ekskavatoriai, ir ekskavatoriniai krautuvai, CompAir oro kompresoriai, Brace dirvos ruošimo freza, Briks medžio smulkintuvai, JOHN DEERE, CASE, MANITOU, KALMAR, BOMAG, HYDREMA, CopmAir, Bracke, Bruks, miško technika, statybinė technika, ekskavatoriai, ratiniai ekskavatoriai, vikšriniai ekskavatoriai, mini ekskavatoriai, krautuvai, frontaliniai krautuvai, ekskavatoriniai krautuvai, mini krautuvai, buldozeriai, hidrauliniai plaktukai ir žirklės, kaušai, krovos technika, teleskopiniai krautuvai, šakiniai krautuvai, uosto technika, terminaliniai vilkikai, konteineriniai krautuvai, STS, RTG, kelių tiesimo technika, tankinimo technika, plentoviai, volai, grunto tankintuvai, tankinimo plokštės, tankinimo kojos kranai, trupintuvai, sijotuvai, oro kompresoriai, mobilūs oro kompresoriai, dirvos ruošimo freza, medžio smulkintuvas, serviso paslaugos, atsarginės detalės, operatoriaus apmokymai, tepalai, vikšrai, grandinės, medkirčių galvutės, medienos smulkintuvai, smulkintuvas, technika, miško kirtimo technika, miško traukimo technika, medkirtės, Timberjack, medvežės, biokuro gamyba, ekskavatorius, krautuvas, frontalinis, ekskavatorinis, buldozeris, hidraulinis plaktukas, kaušas, teleskopinis, šakinis, terminalinis vilkikas, konteinerinis, plentvolis, volas, tankinimo koja, plokštė, trupintuvas, sijotuvas, kompresorius, šarnyrinis krautuvas, krautuvai, mini krautuvai, stakeris

 • INTRAC Lietuva, UAB - miško technika, statybinė ir kelių tiesimo technika, krovos technika, sandėlio technika ir mašinos
 • INTRAC Lietuva, UAB - miško technika, statybinė ir kelių tiesimo technika, krovos technika, sandėlio technika ir mašinos
 • INTRAC Lietuva, UAB - miško technika, statybinė ir kelių tiesimo technika, krovos technika, sandėlio technika ir mašinos
 • INTRAC Lietuva, UAB - miško technika, statybinė ir kelių tiesimo technika, krovos technika, sandėlio technika ir mašinos
 • INTRAC Lietuva, UAB - miško technika, statybinė ir kelių tiesimo technika, krovos technika, sandėlio technika ir mašinos
 • INTRAC Lietuva, UAB - miško technika, statybinė ir kelių tiesimo technika, krovos technika, sandėlio technika ir mašinos
 • INTRAC Lietuva, UAB - miško technika, statybinė ir kelių tiesimo technika, krovos technika, sandėlio technika ir mašinos
 • INTRAC Lietuva, UAB - miško technika, statybinė ir kelių tiesimo technika, krovos technika, sandėlio technika ir mašinos
 • INTRAC Lietuva, UAB - miško technika, statybinė ir kelių tiesimo technika, krovos technika, sandėlio technika ir mašinos
 • INTRAC Lietuva, UAB - miško technika, statybinė ir kelių tiesimo technika, krovos technika, sandėlio technika ir mašinos

Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus