ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

ILOTUS, UAB - inžinerinio projektavimo ir modeliavimo programinės įrangos platinimas, palaikymas, diegimas

Adresas:
A. Goštauto g. 8-234, LT-01108, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 303023092

Tel. Nr.: (8 5) 205 1487ILOTUS, UAB VEIKLA: Inžinerinio projektavimo ir modeliavimo programinės įrangos platinimas, techninis palaikymas ir konsultacijos programinės įrangos diegimo, veikimo, suderinamumo ir kitais klausimais.

ZwCAD+2014 Profesional/Standard - amerikiečių IntelliCAD platformos pagrindu sukurta CAD programa. Su šia programa galite atverti AutoCAD (2,5-R14-2014 versijų) ar analogiškomis programomis sukurtus failus, juos keisti, taisyti, bei išsaugoti. ZwCAD palaikomi AutoCAD failų formatai – DWG, DXF ir DWT. Architektai, inžinieriai, dizaineriai ir kiekvienas, kuris kuria aukštos kokybės 2D ir 3D brėžinius, gali naudoti ZwCAD savo kasdieniniame darbe. Su ZwCAD programa dirbti išmoksite labai greitai, nes programos sąsaja ir komandos yra labai panašios į AutoCAD.

Kartu su ZwCAD, ZWCAD Lietuva tiekia visą komplektą papildomų įvairių gamintojų programinę įrangą: nuo 3D modeliavimo (SolidWork analogas Zw3D), architektūrinio projektavimo, iki inžinerinių tinklų projektavimo ir vizualizacijų rengimo.

ZwCAD Lietuva pasiryžus pagelbėti ir konsultuoti bet kokios inžinerinio projektavimo ir modeliavimo programinės įrangos veikimo klausimu. Betarpiškas bendravimas su gamintojais leidžia spręsti iškilusias problemas operatyviai ir lanksčiai.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

pastatų projektavimas, inžinerinės sistemos, projektavimo įranga, geodezija, kadastriniai matavimai, architektūrinis projektavimas, autocad, zwcad, 3d modeliavimas, mechaninis modeliavimas, architektūros projektai, namų projektai, statybos projektai, CNC staklės, inžineriniai projektai, techninis braižymas, CAD.
Veikla
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus