ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Grindų šiltinimas – kaip išgauti maksimalų efektyvumą?

Grindų šiltinimas – kaip išgauti maksimalų efektyvumą? Grindų šiltinimas – kaip išgauti maksimalų efektyvumą?

Moderni izoliacija, UAB

www.izoliacija.com

Grindų šiltinimas – viena esminių vietų, kurią apšiltinus ženkliai pagerėja būsto energetinis efektyvumas, sumažėja šildymo sąnaudos, o nuolatinė šiluma suteikia jaukumo visai šeimai. Suprantama, jeigu namų grindys yra gerai izoliuotos, namuose yra šilčiau, o kuo namuose šilčiau, tuo geriau įšyla ir kitos namo konstrukcijos: sienos, lubos, palėpė, aukštų perdangos. Pakloję kokybišką grindų izoliacinį sluoksnį namuose sumažinsite šilto ir šalto oro cirkuliaciją, kuri sukelia nepageidautiną skersvėjį, todėl žiemos metu sirgsite rečiau, o subalansuotu namų mikroklimatu mėgausitės visus metus.

Grindų šiltinimo darbai bei naudojamos medžiagos priklauso nuo to, kur ir kokios grindys yra šiltinamos. Skirtingose namo vietose yra reikalingi skirtingi šiltinimo sprendimai. Daug priklausys ir nuo to, ar grindys yra įrenginėjamos naujai, ar norima apšiltinti jau įrengtas grindis. Kaip taisyklė, įrengtose grindyse apstu po grindimis esančių kliūčių: vamzdžių, šildymo kabelių, santechnikos mazgų ir kt., todėl kokybiškam grindų apšiltinimui būtina pasitelkti specialistus, kurių patirtis leis panaudoti teisingų izoliacinių medžiagų kombinaciją, o šiltinimo sluoksnis bus paklotas laikantis aukštos kokybės standartų.

Įmonės „Moderni izoliacija“ meistrai naudoja tik technologiškai pažangias medžiagas, kurios pasižymi aukštu efektyvumu, todėl reikia gerokai plonesnio izoliacinio sluoksnio. Tai ypač pasitarnauja šiltinant grindis, kadangi patalpų aukštis pakinta nežymiai ir yra išsaugomas erdvumo jausmas.

Grindų šiltinimas

Priklausomai nuo grindų konstrukcijos ir siekiamo rezultato, grindų šiltinimui naudojamos „Safe-R“ fenolio putų (PF) izoliacines plokštės.

Grindų šiltinimas

Maksimaliam šiluminiam efektyvumui pasiekti, grindų izoliacija atliekama, naudojant „UNILIN“ koncerno gaminamas PIR izoliacines plokštės bei kiti modernūs komponentai.

Grindų šiltinimo tipai

Grindų šiltinimas yra skirstomas į:

  • grindų šiltinimas ant grunto;
  • perdangų šiltinimas tarp namo aukštų;
  • perdangų šiltinimas virš nešildomų patalpų.

Grindų ant grunto šiltinimas yra atliekamas toms patalpoms, kurios neturi rūsio. Šiandien, kasmet augant pastatų energinio efektyvumo reikalavimams, gyvenamieji namai dažniau yra statomi be rūsio, todėl tokiu atveju grindys yra klojamos ant grunto. Tokių grindų šiltinimui labai svarbus teisingos grindų konstrukcijos pasirinkimas ir izoliacinių medžiagų suderinimas. Pagrindinė tokių grindų šiltinimo užduotis – maksimaliai sumažinti šilumos nuostolius.

Perdangų tarp namo aukštų grindų šiltinimas yra atliekamas tarp vienodą vidaus temperatūrą turinčių patalpų. Šio grindinio šiltinimo tikslas yra ne tik suteikti grindims papildomą šiluminį sluoksnį, bet ir pagerinti garso izoliaciją.

Grindų šiltinimas

Čia darbų kokybė yra ypač svarbi, kadangi negalima palikti jokių tarpų tarp atskirų izoliacinių sluoksnių, privalu įrengti atskiriamąjį sluoksnį bei sumontuoti izoliacinę tarpinę tarp viršutinio sluoksnio ir sienos. Grindų šiltinimas virš nešildomų patalpų turi pasižymėti ypatingai geromis šiluminio laidumo savybėmis. Tokios perdangos dažniausiai yra šiltinamos virš rūsių, garažų ar kitų nešildomų patalpų. Iš šaltosios pusės yra šiltinamos lubos, o šiltojoje pusėje yra šiltinamos grindys.

Nesvarbu, kurio tipo grindų šiltinimo jums reikia, tačiau pasitikėdami „Modernios izoliacijos“ komanda būsite užtikrinti, kad jūsų pasirinkti sprendimai grindų šiltinimui naudojant „Safe-R“ fenolio putų (PF) izoliacines plokštes ar „UNILIN“ koncerno gaminamas PIR izoliacines plokštes bei kitus modernius komponentus viršys jūsų lūkesčius, o puikiu rezultatu ir namų šiluma galėsite mėgautis neribotą laiką.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus