Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Grindinis šildymas namuose: Kodėl verta pasirinkti grindinio šildymo sistemą?

Grindinis šildymas namuose: Kodėl verta pasirinkti grindinio šildymo sistemą? Grindinis šildymas namuose: Kodėl verta pasirinkti grindinio šildymo sistemą?

Namų šildymas gyvenantiems mūsų klimato juostoje yra vienas aktualiausių klausimų ne tik šaltuoju metų laiku, bet ir vasarą, ruošiantis artėjančiam sezonui. Šildymas trunka pusę metų, todėl dažnam pinigų suma, išleidžiama jam, susidaro gana didelė. UAB "Gerunda" specialistai atsako į klausimus, padėsiančius apsispręsti renkantis šildymo sistemą, užtikrinančią optimalų komfortą bei padėtų sutaupyti. Taigi, nuo ko priklauso šildymo kaina ir  ką verta žinoti apie grindinio šildymo sistemą?

Žinome, jog skirtingos šildymo sistemos pasižymi nevienodomis eksploatacijos savybėmis ir galimybėmis, kaina. Be abejo, naujausių sistemų, pasižyminčių didesne gausa funkcijų, geresniais šilumos rodikliais įrengimas kainuoja brangiau, tačiau visa tai lemia naudą ir patogumą kasdienybėje. Prie tokių sistemų grupės priskiriamas ir grindinis šildymas, kurio įrengimo kaštų dažnai baiminamasi visai be pagrindo. Svarstant apie grindinio šildymo sistemos įrengimą verta žvelgti plačiau ir apgalvoti, apskaičiuoti ne tik montavimo, bet ir tolesnes kasmetines išlaidas, kurios dažną išties nustebina.

Be abejo, kiekvienu individualiu atveju šildymo kaštai svyruoja, kadangi jie priklauso nuo ploto, kurį reikia apšildyti, bei pasirinktos sistemos: ar grindys bus šildomos vandeniu, ar elektra. Žinoma, jog pigiau kainuoja šildyti vandeniu, tačiau tokios sistemos įrengimas išties brangus ir rekomenduojamas tiems, kurie tam name planuoja gyventi ne vieną dešimtmetį. Elektrinės sistemos įrengimas pigesnis, tačiau kasmetinės sąskaitos ženkliai didesnės. Taip pat šildymo kainai įtakos turi pasirinkta grindų danga. Plytelės – vienas geriausių pasirinkimų, kadangi yra laidžiausios šilumai. Antrąją vietą užima laminatas, trečiąją – medinių grindų dangos. Neefektyviausias ir neapgalvotas sprendimas yra kiliminė danga, per kurią šiluma perduodama daug lėčiau.

Norint, kad bet kurios šildymo sistemos ateityje nekeltų rūpesčių, būtina pasirūpinti tinkamu jų montavimu. Todėl įrengiant grindinį šildymą pirmiausia būtina tvarkingai ir kokybiškai izoliuoti patį grindinio šildymo pagrindą.

Kodėl verta pasirinkti pasirinkti grindinio šildymo sistemą?

Be abejo, kiekvienas esame girdėjęs apie malonią šilumą, pasiskirsčiusią tolygiai visuose namuose ir be jokių radiatorių prie sienų, užimančių papildomą vietą. Būtent tokie privalumai pirmiausiai minimi kalbant apie grindinio šildymo sistemą. Kokie veiksniai dar lemia vis sparčiau gausėjančias žmonių, pasirinkusių šią sistemą, gretas?

Ekonomiška: Šildantis grindiniu šildymu tai pačiai šilumai namuose pasiekti reikia mažiau energijos resursų nei šildant per radiatorius. Taigi, nors pirmojo įrengimas reikalauja didesnių investicijų, tačiau tolesni jo eksploatacijos kaštai yra mažesni.

Saugu: Grindinio šildymo skleidžiama šiluma yra pakankamai intensyvi ir patalpą prišildo gana greitai, tačiau visa skleidžiama šiluma pasiskirsto tolygiai per visą patalpos plotą. Dėl to žengiant ant tokių grindų nėra jokios tikimybės nusideginti ir patirti sužalojimų, kas aktualu ir auginantiems mažus vaikus, naminius gyvūnus.

Ekologiška: Kadangi šiluma kyla nuo pat grindų apačios ir vienodai šildo visą patalpą, o ne tam tikrą plotą intensyviau (kaip radiatoriai), todėl išvengiama pelėsio, besikaupiančio drėgnose, prasčiau apšildomose radiatorių vietose. Taigi įsirengus grindinį šildymą galima išvengti ilgalaikių pelėsio pasekmių kvėpavimo takų sistemai.

Sutaupoma vietos: Įsirengiant grindinį šildymą galima pamiršti radiatorių montavimą. Nors dabar šių yra didelis ir įvairus pasirinkimas, tačiau jie vis tik būna pastebimi kuriant namų interjerą. Šildymas radiatoriais riboja kambario interjero išpildymą, baldų pasirinkimo ir statymo vietos parinkimą. Juk siekiant geriausių šildymo rezultatų reikia pasirūpinti, kad radiatorių skleidžiamos šilumos neužstotų baldai. Be to, verta atminti, kad intensyvi radiatorių šiluma itin neigiamai veikia odinius baldus, kurie gali pradėti trūkinėti, todėl juos reikia statyti toliau nuo jų. Grindinio šildymo alternatyva leis planuoti interjerą būtent pagal savo poreikius ir sumanymus.

Įmonės UAB "Gerunda" veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba šildymui, vandens tiekimui ir šalinimui skirtomis prekėmis. Bendrovės tikslas - sukoncentruoti geriausių ir žinomiausių Italijos, Slovakijos bei Lenkijos įmonių, prekiaujančių ir gaminančių santechnikos įrangą, prekes - APE, Ravani, ITAP, Officine Rigamonti, Good Work, Akwedukt, Manomer ir daugelio kitų. Glaudus bendradarbiavimas su patikimais partneriais leidžia pasiūlyti ne tik platų kokybiškų santechnikos prekių asortimentą tiesiai iš gamintojų, bet ir palankias kainas savo klientams. Ilgametė patirtis rinkoje leidžia užtikrinti nuolatinį prekių tiekimą prekybininkams, montuotojams bei individualiems vartotojams į bet kurį Lietuvos regioną.

GERUNDA, UAB

Daugiau informacijos: gerunda.lt

GERUNDA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus