Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Granulinis katilas Kamen DUAL Komfort - didelio efektyvumo, virš 90% našumo granulinis katilas su modernia konstrukcija

Granulinis katilas Kamen DUAL Komfort - didelio efektyvumo, virš 90% našumo granulinis katilas su modernia konstrukcija Granulinis katilas Kamen DUAL Komfort - didelio efektyvumo, virš 90% našumo granulinis katilas su modernia konstrukcija

Įmonė UAB „Abara group“, oficialus ir įgaliotas „Kamen“ atstovas Lietuvoje, ieškantiems patikimos šildymo įrangos, siūlo didelio efektyvumo, virš 90% našumo granulinį katilą su modernia konstrukcija, kurioje sumontuota automatinė kuro padavimo sistema - „Kamen DUAL Komfort“

Didelis katilo našumas pasiekiamas, nes yra panaudotas optimalios padėties plokščių ir vamzdžių šilumokaitis. Katilo korpusas pagamintas iš 6 mm storio 265 GH katilinio plieno. Katile yra antra degimo kamera su ketaus ardeliais, ir tai leidžia kūrenti įvairių rūšių kurą. Ant ketaus ardelių galima kūrenti anglį, malkas ir pan.

Vasaros sezono metu katilas gali būti naudojamas tik karšto vandens paruošimui. Kadangi katile panaudoti modernūs sprendimai, visas katilo aptarnavimas – tai kuro papildymas kas 3-7 dienas ir konvekcinių kanalų valymas. Degiklio ir automatinio kuro padavimo privalumai – moderni konstrukcija ir patvarumas, kadangi jie pagaminti iš ketaus. Visa tai įtakoja jo ilgaamžiškumą ir patikimą darbą.

Kuras: medžio granulės, anglies granulės, anglys, malkos, medžio briketai.

Privalumai:

Katilo šilumokaičiui suteikiama iki 5 m. garantija.*

Aukštas naudingumo koeficientas (virš 90%).

Kompaktiškas.

Patogus ir lengvas katilo išvalymas.

Paprastas valdymas.

Šilumokaitis pagamintas iš 6 mm katilinio plieno.

Neužsikertantis degiklis.

El. apsauga nuo kuro talpos užsidegimo.

Tylus ventiliatoriaus darbas.

Didelė kuro talpa.

Kuro rezervuaras gali būti kairėje arba dešinėje pusėje.

Elektroninis valdiklis ST-480 valdo 4 cirkuliacinius siurblius (šildymo sistemos, grindinio šildymo sistemos, boilerio, karšto vandens ir pamaišymo vožtuvo servopavara), galima prijungti patalpos temperatūros reguliatorių.

* yra papildomų sąlygų.

**nemokami priedai

dūmų temperatūros daviklis

lauko temperatūros daviklis

kambario termostatas

Įmonės „Kamen“ įsteigtos 1990 metais ir nuo pat veiklos pradžios gaminančios plieninius vandens šildymo katilus kietam kurui, visi gaminiai turi atitinkamus atestatus ir sertifikatus. Katilai ištirti Šildymo katilų ir įrenginių laboratorijoje Lodzėje bei Anglies cheminio perdirbimo institute Zabže, kur jiems buvo suteiktas ekologinio saugumo ženklo sertifikatas. Katilai gaminami patalpose su moderniomis gamybos mašinomis, kurių bendras plotas apie 1200 m², o gatavi gaminiai laukia gavėjo sandėlyje.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus