visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Geoterminis šilumos siurblys iš serijos alterra - geresnis būdas panaudoti žemės energiją

Geoterminis šilumos siurblys iš naujos Alpha-InnoTec serijos altera - geresnis būdas panaudoti žemės energiją Geoterminis šilumos siurblys iš naujos Alpha-InnoTec serijos altera - geresnis būdas panaudoti žemės energiją

Geoterminis šildymas - tai ekonomiška, mažų eksploatacinių karštų, tausojanti mūsų aplinką ištobulinta šildymo sistema, o šilumos siurbliai yra viena iš efektyviausių ir ekologiškai pasiteisinusių technologijų atsinaujinančios energijos srityje. Įrengiant geoterminę šildymo sistemą, labai svarbu, kad būtų teisingai parinktas šilumos siurblys. UAB "TENKO Baltic" pristato Alpha-InnoTec naują, daug privalumų turinčią geoterminių šilumos siurblių seriją - alterra.

Geoterminis (gruntas/vanduo) šilumos siurblys iš naujos Alpha-InnoTec serijos alterra - geresnis būdas panaudoti žemės energiją.

Šilumos siurbliai


Alpha-InnoTec - patirtis ir kompetencija!

Alpha-InnoTec yra vienas iš šilumos siurblių gamintojų Europoje lyderių, kurio novatoriški sprendimai nustato naujus standartus. Alpha-InnoTec produkcijos gamyba Kasendorfe yra viena moderniausių gamyklų pasaulyje, o kybės ženklas Alpha-InnoTec jau seniai tapo patikimos ir ilgaamžiškos technikos „Pagaminta Vokietijoje“ sinonimu. Bendrovė reguliariai ir išsamiai testuoja įrenginius nepriklausomuose tyrimų institutuose ir gauna geriausius įvertinimus. Alpha-InnoTec šilumos siurbliai garantuoja saugų ir patogų šildymą, jie turi tarptautinius sertifikatus, pažyminčius kokybę ir pripažinimą.

Alpha-InnoTec yra narys: Vokietijos šilumos siurblių sąjunga (BWP) e.V., Europos šilumos siurblių asociacija (EHPA), Šveicarijos šilumos siurblių asociacija FWS, Austrijos šilumos siurblių sąjunga

Alpha-InnoTec šilumos siurbliai turi europinį kokybės ženklą, Alpha-InnoTec yra sertifikuota pagal ISO 9001 (kokybė) ir ISO 14001 (aplinkosauga), produktai turi CE ženklą, o jų gamybą prižiūri TÜV.

Alpha-InnoTec - patirtis ir kompetencija
Alterra - nauja šilumos siurblių gruntas/vanduo serija
    
Didžiulė naujosios alterra serijos produktų įvairovė kiekvienoje situacijoje leidžia pasirinkti tinkamiausią šilumos siurblį. Asortimentas siekia 100 įvairių siurblių tipų. Taigi, montuotojas gali drąsiai planuoti – jis visada ras tinkamą šilumos siurblį vartotojui, nesvarbu, koks objektas, naudojimo sritis ar investicijos biudžetas. Visos sistemos užtikrina aukštą šildymo vandens temperatūrą, todėl jos idealiai tinka ir karšto vandens ruošimui, ir šildymo sistemų renovacijai. Bet kuriuo metu galima derinti ir su kitomis šildymo sistemomis ar, pvz., su saulės terminėmis bei fotoelektrinėmis sistemomis. Montuotojas gali rinktis: jis sprendžia, ar siūlyti kompleksinį sprendimą, ar sistemą planuotis pačiam ir komplektuoti ją su savo priedais.

Aukščiausias efektyvumas (šildymo kaštų taupymas)

Dėl COP, siekiančio daugiau nei 5,00, alterra serijos produktai yra energijos efektyvumo lyderiai. Su ypač kokybiška karšto vandens talpos izoliacija šilumos centras WZS pasižymi ypatingai mažais šilumos nuostoliais. Alterra šilumos siurbliai užtikrina optimalų patalpų klimatą 365 dienas per metus – nėra efektyvesnio būdo šildyti, vėsinti ir ruošti karštą vandenį.

Paprastas transportavimas, greitas montavimas

Jau transportuojant ir įnešant šilumos siurblį į pastatą galima įsitikinti alterra šilumos siurblių privalumais. Modulinė dėžė su kompresoriaus moduliu gali būti greitai atskirta patogiam transportavimui. Įgudusieji, išmontuodami dėžę, užtrunka tik 5 minutes. Dėžės transportavimą palengvina keturi nešimo diržai. Be to, gali būti nuimamos visos apdailinės prietaiso dalys, taip apsaugant nuo pažeidimų transportavimo metu. Gal šilumos siurblį į pastatą reikia įkelti naudojant kraną? Be abejo – visi prietaisai tinkami kelti kranu. Didžioji dalis alterra šilumos siurblių komponentų yra iš anksto surinkti – tai taupo laiką montuojant (SWC, WZS). Sumaniai išdėstyta laidų kanalų sistema padeda nuvesti papildomus laidus į įrenginį – netgi jį statant nišoje.

Valdykite savo šilumos siurblį patogiai įsitaisę prie kompiuterio

Šilumos siurbliai

Luxtronik 2.1 – komfortas mygtuko paspaudimu

Jūsų šilumos siurblys tiksliai žino, ką jam reikia daryti, kad Jūs visada jaustumėtės patogiai. Jums nustačius pageidaujamą temperatūrą ir kitas parinktis valdiklyje, šilumos siurblys juos suderins automatiškai. Pasukant ir paspaudžiant mygtuką (Turn & Tip) šilumos siurblio valdymas yra paprastas ir nesudėtingas. Luxtronik valdiklį galima valdyti tiesiai ant šilumos siurblio arba sumontuoti jį bet kurioje Jūsų pageidaujamoje namo vietoje.

Šilumos siurbliai

Prieiga iš bet kurio pasaulio taško – patogus valdymas internetu

Priregistravus Jūsų Alpha-InnoTec šilumos siurblį prie serverio Alpha innotec, Jūs galite visas funkcijas lengvai valdyti kompiuteriu. Tai svarbus komforto elementas gerinant gyvenimo kokybę. Norint pasinaudoti šia ypatinga funkcija, Jums nereikia jokios papildomos programinės ar elektroninės įrangos. Su Alpha innotec Luxtronik 2.1 valdikliu šilumos siurblys prie serverio yra prijungiamas nemokamai.

Turintys išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius (iOS arba Android), džiaugsis galėdami valdyti šilumos siurblį alpha app programa. Naudodami šią programą, turėsite idealų įrankį, alpha innotec šilumos siurblį valdyti ar stebėti nebūdami vietoje.

Su Alpha home individualios patalpų temperatūros reguliavimo sistema naudodami išmaniąją programėlę, išmaniuoju telefonu, planšetiniu arba asmeniniu kompiuteriu galite reguliuoti šildymą, karšto vandens ruošimą ir šildymo paskirstymą bet kurioje patalpoje. Be to, ši sistema savarankiškai, atsižvelgdama į visus faktorius, nustato reikalingą tiekiamą šildymo vandens temperatūrą, kurios pakaktų Jūsų pageidaujamai patalpų temperatūrai pasiekti. Taigi, alpha home reguliavimo sistema, šilumą paskirsto efektyviai ir pagal poreikius.

Ypač tylus – vos girdimas veikimas

Alterra serijos šilumos siurbliai pakeri ypač tyliu veikimu! Dėl itin kokybiškos, optimizuotos garsui gamybos technologijos ir dvigubos garso izoliacijos, pagrįstos Box-in-Box (dežė-į-dėžę) sistema, šilumos siurblys pasiekia ypač žemas garso emisijos reikšmes. Montuotojui tai palengvina sprendimą, net jei reikalavimai garsui yra labai griežti.

Tolygiai kintamo galingumo variantai

Rinkoje jau žinomi kintamo galingumo šilumos siurbliai oras/vanduo. Norėdama panaudoti šios technologijos privalumus geoterminių šilumos siurblių srityje, Alpha-InnoTec sukūrė alterra serijos kintamo galingumo šilumos siurblių gruntas/vanduo versijas. Šie šilumos siurbliai idealiai tinka besikeičiantiems poreikiams patenkinti, tiekia reikalingą galingumo rezervą tuo metu kai jo reikia ir pasižymi ypač dideliu efektyvumu (sezoniniu efektyvumu SCOP).

Tolygiai kintamo galingumo sistemos pritaiko šilumos gamybą aktualiam pastato šilumos poreikiui. Ypač pereinamuoju laikotarpiu pastato šilumos poreikiai yra ženkliai mažesni nei šilumos siurblio galingumas.

Kai kintamo galingumo šilumos siurblys gauna užduotį gaminti šilumą, nepriklausomai nuo aktualaus pastato šilumos poreikio, šilumos siurblys veikia neišsijungdamas, tačiau pritaikytu galingumu (kompresoriai, ventiliatoriai ir cirkuliaciniai siurbliai). Tai reiškia, kad šilumos siurblys neįsijungia/išsijungia kaip įprastas šilumos siurblys, bet tiekia tolygią, pritaikytą poreikiui šilumą. Dėl šios priežasties pagerėja metinis efektyvumas. Naudojant kintamo galingumo šilumos siurblius, reikalinga gerokai mažesnė buferinė talpa ir, jei yra patenkintos pagrindinės sąlygos (pakankama šildymo vandens apytaka), jos gali visai nebūti.

Inverteriniai prietaisai pasižymi labai maža startine srove, todėl juos galima naudoti net ir vietovėse, kur elektros tiekėjas negali suteikti didelių elektros galios rezervų ar elektros tinklas yra jautrus staigiems vartojamos elektros srovės pokyčiams.

Elegantiškas dizainas – pagaminta Vokietijoje

Aukštos kokybės medžiagos, naujausia technika ir kokybiška gamyba – jau daugelį metų tai Alpha-InnoTec prekinio ženklo sinonimas – pagaminta Vokietijoje.

Naujas alterra serijos šilumos siurblių dizainas atspindi Alpha-InnoTec klientų požiūrį į kokybę. Blizgantis plastikas prietaiso priekyje ir kruopščiai parinktas spalvų derinys – antracitas/sidabras – dera su kiekvienu patalpos interjeru.

Alterra serijos šilumos siurbliams - 5 metų gamyklinė garantija

Šilumos siurbliams alterra, paleidimo į eksploataciją metu suteikiama standartinė 2 metų garantija. Garantija pratęsiama iki 5 metų, šilumos siurblį prijungus prie nuotolinio aptarnavimo serverio Alpha web. Šilumos siurblį prijungti prie Alpha web būtina ne vėliau, kaip per 1 metus nuo šilumos siurblio paleidimo į eksploataciją dienos. Alpha web paslauga (planas HOME) yra nemokama, vartotojui reikia tik prijungti šilumos siurblio valdiklį prie namų kompiuterinio tinklo maršrutizatoriaus, turinčio prieigą prie interneto.

TENKO BALTIC, UAB

Daugiau informacijos: tenko.lt

TENKO BALTIC, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus