Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

GELSAUGA, UAB - apsauga, vaizdo stebėjimo sistemos, patalpų valymas

Adresas: Prūsų g. 1,LT-02151, Vilnius, Lietuva


Tel. Nr.: (5) 2692448
Mob. Nr.: (617) 86230
Faks.: (5) 2692910GELSAUGA, UAB VEIKLA: Apsauga, vaizdo stebėjimo sistemos, patalpų valymas. Pagrindinė veikla yra Objektų apsauga, vaizdo stebėjimo sistemų aptarnavimas, remontas ir priežiūra, patalpų ir teritorijų valymas, traukinių vidaus valymas, vagonų, automotrisių, šilumvežių, vagonų, vagonų riedmenų plovimo, statybos, apdailos darbų paslaugos.

UAB "Gelsauga" - dukterinė AB "Lietuvos geležinkeliai" įmonė (saugos tarnyba), kurios pagrindinė veiklos sritis teikti apsaugos paslaugas. Savo veiklą mūsų bendrovė, kaip Pabaltijo geležinkelio apygardos Vilniaus geležinkelio skyriaus apsaugos struktūrinis padalinys pradėjo 1944 m. birželio 28 dieną. Apsaugos padaliniui buvo pavesta ginkluota geležinkelio infrastruktūros, stočių, tiltų ir kitų objektų bei vežamų krovinių ir turto apsauga. Tuo metu Vilniaus geležinkelio skyrių sudarė Lietuvos ir Kaliningrado srities geležinkelių tinklas. Lietuvai atgavus nepriklausomybę, 1992 m. sausio 10 d. Valstybinės įmonės "Lietuvos geležinkeliai" generalinio direktoriaus įsakymu Nr. 4 apsaugos struktūrinis padalinys buvo reorganizuotas į Sukarintos apsaugos tarnybą. Einant metams, keitėsi tarnybos pavadinimai, darbuotojai ir vadovai, tačiau pagrindinis mūsų bruožas, užgrūdintas praėjusių metų praktikos - sąžiningas darbas klientų labui ir atsakomybė teikiant kokybišką apsaugą, išliko nepakitęs. 2007 metų birželio 6 d. po pertvarkymų ir pokyčių, buvo įregistruota uždaroji akcinė bendrovė "Gelsauga", kaip antrinė AB "Lietuvos geležinkeliai" įmonė.

Per ilgus veiklos metus bendrovė užsitarnavo geležinkelio įmonių pasitikėjimą. Šiandien bendrovėje dirba apie pusė tūkstančio uniformuotų darbuotojų, kuriems vadovauja buvę įvairių statutinių tarnybų, policijos padalinių vadovai, turintys didelę praktinio darbo patirtį. Bendrovės darbuotojai yra kvalifikuoti, baigę specializuotus asmens bei turto saugotojų kursus. Apsaugos darbuotojai gerai paruošti fiziškai ir psichologiškai, ginkluoti šaunamaisiais ginklais ir specialiosiomis priemonėmis. Objektų apsaugai šauliai-kinologai naudoja tarnybinius šunis. Kruopšti darbuotojų atranka leidžia bendrovei išvengti dažnos specialistų kaitos, o tai nulemia gerą darbo kokybę ir patikimumą.

Pagrindinės bendrovės veiklos kryptys:

geležinkelio objektų, krovinių ir turto fizinė apsauga;

patalpų ir teritorijų apsauga bei patruliavimas;

automobilių stovėjimo aikštelių apsauga;

objektų apsauga elektroninių ir techninių bei specialiųjų priemonių pagalba;

apsaugos ir priešgaisrinių bei vaizdo stebėjimo sistemų projektavimas, įrengimas ir priežiūra;

apsauga centrinio stebėjimo pulto pagalba;

greito reagavimo mobilios grupės;

konsultacijos apsaugos bei teisiniais klausimais;

kompleksinės saugomų objektų/patalpų ir teritorijų valymo paslaugos;

asmens fizinė bei turto apsauga;

Mūsų bendrovės skiriamieji bruožai:

profesionalumas, atsakomybė, patikimumas, teikiamų paslaugų kompleksiškumas;

garantuota teikiamų paslaugų kokybė;

dalykinių santykių su klientais palaikymas bei konfidencialumas;

operatyvių mobilių grupių greitas reagavimas į pavojaus signalus;

profesionaliai atliekame analitinę kriminogeninių situacijų plėtros prognozę;

prisiimame materialinę atsakomybę už mūsų saugomus objektus;

turime platų nuosavą, atskirą radijo ryšio tinklą;

nepriklausome politinėms partijoms ir judėjimams, nedalyvaujame jų rinkimų kompanijose;

nerenkame juridinius ir fizinius asmenis kompromituojančių faktų;

profesionaliai atliekame analitinę kriminogeninių situacijų plėtros prognozę;

apsaugos padalinių veikla aktyvuota visuose stambiuose Lietuvos miestuose ir geležinkelio centruose; didžiulė bendrovės vadovų darbo patirtis teisėsaugos institucijose bei privačiame versle, aukštas apsaugos darbuotojų kompetencijos lygis.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Saugos tarnybos, kompleksinės apsaugos ir valymo paslaugos, GELSAUGA, geležinkelio objektų, krovinių ir turto fizinė apsauga, patalpų ir teritorijų apsauga bei patruliavimas, automobilių stovėjimo aikštelių apsauga, objektų apsauga elektroninių ir techninių priemonių pagalba, specialiųjų priemonių pagalba, apsaugos sistemų projektavimas, įrengimas ir priežiūra, priešgaisrinių stebėjimo sistemų projektavimas, įrengimas, priežiūra, vaizdo stebėjimo sistemų projektavimas, įrengimas ir priežiūra, apsauga centrinio stebėjimo pulto pagalba, greito reagavimo mobilios grupės, konsultacijos apsaugos bei teisiniais klausimais, kompleksinės saugomų objektų, patalpų ir teritorijų valymo paslaugos, asmens fizinė bei turto apsauga, valymas.Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus