Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Garažo vartai. Kaip išsirinkti?

Garažo vartai. Kaip išsirinkti? Garažo vartai. Kaip išsirinkti?

Ieškote sprendimo garažo vartams atnaujinti? Rinkoje yra 3 pagrindiniai automatizuoti garažo vartų tipai: pakeliami segmentiniai, atveriami ir nustumiami.  Rinkitės įvertinę visumą – juos matysite kiekvieną dieną, į juos pirmiausiai atkreips dėmesį atvykstantys svečiai. Kokie garažo vartai funkcionaliausi?

UAB „Vartų spektras” direktorius teigia, jog šiuo metu populiariausi yra segmentiniai pakeliami garažo vartai. Vartų pardavimo specialistas akcentuoja, kad jie, lyginant su kitų modelių garažo vartais, yra saugesni ir nepalyginamai patogesni naudoti. Juos pakėlus juos į viršų, nėra užtveriama dalis kiemo. Standartiniai vartai turi 4 cm storio befreonio poliuretano sluoksnį, o klientui pageidaujant didesnės šilumos varžos, intarpas gali siekti 8 cm. Klientai gali būti užtikrinti, jog tokie vartai ilgaamžiai – kiekvienas segmentas du kartus dengiamas korozijai atspariomis medžiagomis. Tarpai tarp segmentų sukonstruoti taip, kad į vartus atsirėmus ne tik Jums, bet ir vaikui, pirštai bus saugūs. Vartai jų prispausti negalės.

Garažo vartai. Kaip išsirinkti?

Kitų tipų garažo vartai

Atveriamus garažo vartus dažniau rekomenduojama rinktis komercinėms ar gamybos patalpoms, kadangi individualaus gyvenamojo namo garažui tokie vartai nėra patogiausias sprendimas. Pavyzdžiui, daugiau pasnigus, Jūs turėtumėte eiti nukasti įvažiavimo. Kitaip garažo vartai gali neatsidaryti.

Nustumiami vartai dažniausiai montuojami iš vertikalių segmentų – kaip pertvara ar net pagalbiniai, jog padėtų taupyti šilumą garaže, o reikalui esant juos galėtumėte praverti.

Garažo vartai. Kaip išsirinkti?

Ką dar reikėtų žinoti renkantis garažo vartus?

Rinkdamiesi gamintoją, atkreipkite dėmesį, ar jo vartai yra sertifikuoti, ar Jums bus užtikrintas pogarantinis aptarnavimas. „Vartų spektras“ veikia rinkoje jau daugiau nei 10 metų, todėl galite būti tikri, kad net ir pasibaigus 2 metų garantiniam laikotarpiui, įmonės meistrai greitai ir profesionaliai pašalins gedimus, jei tokių atsiras. Vis dar būna atvejų, kada perkant nesertifikuotus vartus, pardavėjas tiesiog dingsta.

Kasdieniam Jūsų pasitenkinimui itin svarbi vartų spalva. Profesionalai rekomenduoja garažo vartų spalvą rinktis atsižvelgiant į stogo dangos spalvą. Stogo plotas yra gerokai didesnis, taigi ir labiau pastebimas nei, pvz., langų rėmai.

Garažo vartai. Kaip išsirinkti?

Sprendimai kiemo vartams

Jei kartu su garažo vartais norite įsigyti ir kiemo vartus, automatizuoti esamus ar net atlikti visos tvoros apdailą – Jūsų viziją įgyvendins „Vartų spektras“. Įmonė, bendradarbiaudama su kalvystės meistrais, gali pasiūlyti Jums dekoratyvius vartų ir visos tvoros elementus bei sumontuoti automatikos komplektus.

Garažo vartai. Kaip išsirinkti?

Tegul Jūsų namai tampa Jūsų tvirtove!

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus