visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

FAKRO - stogo langai, išlipimo liukai, palėpės laiptai

Adresas: LIETUVA,

Įmonės kodas: 7342887530

Tel. Nr.: 8 652 26 830 - FAKRO prekybos atstovas LietuvaiFAKRO VEIKLA: Stogo langai, išlipimo liukai, palėpės laiptai. Siekiant tobulybės praėjome daug etapų. FAKRO stogo langai turi vokišką TÜV sertifikatą, kaip patvirtinimą apie aukštą gaminių kokybę, o gaminiams yra suteikiamos ilgalaikės garantijos.

Firma FAKRO įkurta 1991 metais. Šiandien - tai vienas iš didžiausių stogo langų gamintojų pasaulyje, kurio parduodami langai sudaro apie 15% pasaulinės stogo langų rinkos. FAKRO tikslas - pateikti aukščiausios kokybės gaminius skirtus palėpės įrengimui, kurie atitiks net išrankiausių, viso pasaulio klientų lūkesčius. Kartu mes rūpinamės mūsų klientų sveikata ir saugumu, bei aplinkos apsauga.

FAKRO įmonėje dirba daugiau nei 3000 darbuotojų, įrengta daugiau nei 100 000 m2 gamybinių patalpų ir 12 gamyklų visame pasaulyje. FAKRO atstovauja 12 užsienio atstovybių įvairiuose pasaulio valstybėse: JAV, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Olandijoje, Vengrijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Slovakijoje ir Kinijoje.

FAKRO autoriai daugelio novatoriškų sprendimų, kuriuos patvirtina nepriklausomi mokslinių tyrimų institutai ir patentai.

FAKRO GAMINIŲ IŠSKIRTINUMAI:

FAKRO pasirūpino geriausiomis žaliavomis ir technologijomis, kurios užtikrina labai gerus stogo langų parametrus, pagalvojo apie funkcionalumą, taip pat įdėjo automatizuotą orlaidę. Kad langas būtų saugus ir atitiktų padidinto atsparumo įsilaužimui reikalavimus, sustiprino stogo lango konstrukciją.

KONSTRUKCIJA: Pagrindinė stogo langų gamybos žaliava tai aukščiausios kokybės pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakume ir lakuota ekologišku, akriliniu laku arba dažyta drėgmei atspariais poliuretano dažais. Stogo langai gali būti pagaminti ir iš daugiakamerio PVC profilio. Iš išorės langų konstrukcija apsaugota aliuminio skardos profiliais, padengtais poliesteriu, atspariu atmosferos poveikiams ir ultravioletiniam spinduliavimui.

VENTILIACIJA: Languose naudojamos įvairios orlaidės. Automatizuotos orlaidės patikimai saugo patalpų šilumą ir sumažina šildymo sąnaudas. Namuose palaiko optimalų mikroklimatą. Orlaidė V40P nepraleidžia vandens, todėl jos nebūtina uždaryti kai lauke stipriai lyja ir yra stiprus vėjas. Visų orlaidžių efektyvumą galima reguliuoti rankinių būdų iki pilno uždarymo.

STIKLO PAKETAI: Stogo langai FAKRO standarte gaminami su energiją taupančiu stiklo paketu U3, naudojant išorėje padidinto atsparumo grūdintus stiklus. Stiklo paketo šilumos laidumo koeficientas U stiklo=1,1W/m2K, tai sumažina šilumos nuostolius žiemą ir apriboja patalpų prikaitinimą vasarą. Pagal kliento poreikį languose gali būti montuojami įvairus stiklo paketai, populiariausi iš jų tai:
- saugus stiklo paketas L3 su laminuotu stiklu iš vidaus ir stiklu su savaime nusivalančiu padengimu iš išorės;
- ypatingai energiją taupantis stiklo paketas U5, kurio šilumos laidumo koeficientas U stiklo=0,5W/m2K

FUNKCIONALUMAS: Siūlome daug įvairių stogo langų konstrukcinių sprendimų, kurie leidžia parinkti tinkamą sprendimą kiekvienai patalpai palėpėje. Apverčiamų, pakeliamų – apverčiamų langų, bei langų su paaukštinta atidarymo ašimi. Rankena esanti lango apačioje, leidžia lengvai naudotis langu. Jos konstrukcija turi dvi fiksuotas lango pravėrimo padėtis, todėl galimas papildomas vėdinimas.

SAUGUMAS: Šiuolaikinėje architektūroje stogo langų paskirtis ne tik palėpės tinkamas apšvietimas ir gryno oro pateikimas. Langai turi užtikrinti palėpės saugumą. Mes pirmi pradėjome standarte montuoti grūdintus stiklus. FAKRO pirmi rinkoje pateikė visą savo langų pasiūlymą kur langai turi minimum III Saugumo Klasę, taip nustatant naują
standartą stogo langų pramonėje. Atlikti tyrimai parodo kad stogo langai FAKRO užtikrina saugumą ne tik gyventojams gyvenantiems palėpėje, bet ir darbininkams dirbantiems ant stogo.

FAKRO PRODUKTAI:

Pakeliami - Apverčiami langai FPP preSelect: Naujos kartos langas, stogams su 15-55 nuolydžio kampu. Turi dvi nepriklausomas varstymo funkcijas: pakeliamą ir apverčiamą.

Apverčiami langai FT: Lankstų konstrukcija suteikia galimybę apsukti langą 180 laipsnių kampu, kad būtu patogu saugu jį išvalyti. Gaminami trijų tipų: FTS-V, FTP-V FTP-W, kurie skiriasi techniniais parametrais bei komplektavimu.

FEP evakuacinis stogo langas: Skirtas avariniam išėjimui iš patalpų, stogams su 15-55 nuolydžio kampu. Gali būti pakeltas 45 kampu paprastam naudojimui, 68 kampu evakuacijai, o taip pat apverstas 180 kampu plovimui.

L formos langai: Tokie langai montuojami ir stogo šlaite, ir vertikalioje sienoje. Gaminama atidaroma ir neatidaroma apatinio lango versijos.   

Sandarinimo tarpinės: Leidžia tinkamai įmontuoti langą stogo šlaite. Tarpinių įvairovės dėka langus galima sumontuoti bet kokio tipo stogo dangoje.

Termoizoliaciniai išlipimo langai FW: Į šoną atidaromos konstrukcijos. Apjungia stogo lango ir išlipimo liuko privalumus ir yra skirtas gyvenamoms, apšildomoms patalpoms.   

Išlipimo liukas WS: Leidžia saugiai išlipti ant stogo. Turi atsparų atmosferos poveikiams kupolą ir skirtas tik neapšildomoms patalpoms.

Išlipimo liukas WG: Leidžia saugiai išlipti ant stogo. Gaminamas dviem versijomis: su vienu stiklu arba stiklo paketu ir skirtas tik neapšildomoms patalpoms.
 fakro-produktai

RAKTINIAI ŽODŽIAI

Stoglangiai, stogo langai, apverčiami stogo langai, pakeliami stogo langai, langai stogui, Fakro stoglangiai, evakuaciniai langai, stogo langų aksesuarai, difuzinė plėvelė, sudedami segmentiniai laiptai, durys, apverčiamas stogo langas, langai stogui su orlaide, palėpiniai laiptai, nedegūs laiptai palėpei, stogo balkonas, stoglangis su balkonu, palėpės laiptai, roletės stoglangiams, karnizinio tipo stoglangiai, markizės stogo langams, stogų langai, langas stogui, stogo langų montavimas, palėpės langai, užuolaidos stoglangiams, užuolaidos stogo langams, roletai stoglangiu, roletai stogo langams, roletai palėpės langams, stogo langų roletai, stoginiai langai, stogo langas su balkono funkcija, apverčiami stogo langai komplekse, L formos langai, evakuaciniai langai, sudedami segmentiniai laiptaiPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus