ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

empowerfidelitas

Enersense, UAB (Empower-Fidelitas) - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms

Adresas:
Galinės g. 8, Galinės k., Avižienių sen., LT-14247, VILNIAUS RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 123855155
PVM kodas: LT238551515

Tel. Nr.: (8 5) 243 0288
Faks. Nr.: (8 5) 243 0289

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: enersense.lt


Enersense, UAB (Empower-Fidelitas) VEIKLA: surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms ir valstybinėms institucijoms. Įmonė siūlo bokštų civilinės statybos, montavimo ir modifikavimo, techninės priežiūros bei remonto, elektros linijų ar ryšio perdavimo antenų įrengimo paslaugas.

Pagrindinė bendrovės veikla – surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms ir valstybinėms institucijoms. UAB „Enersense“ dirba su plieno konstrukcijomis, atlieka bokštų ir stiebų projektavimo darbus, konstrukcijų tiekimą, visus statybos darbus, ryšio įrangos montavimą bei statybos užbaigimo procedūrų įforminimą, taip pat projektuoja ir stato apžvalgos bokštus.

Bendrovė taip pat atlieka tokio pobūdžio statinių techninę priežiūrą bei tiekia, montuoja, prižiūri apsaugos nuo kritimo sistemas. Plėsdama savo veiklą, „Enersense“ dalyvauja energetikos sektoriaus statybos rinkoje – sėkmingai įgyvendino aukštos įtampos oro linijų statybos projektus. Įmonė siūlo savo paslaugas ir vėjo jėgainių projektavimo ir statybos srityje. Įmonėje yra įdiegtos kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos pagal ISO standartus.

Bendrovės projektuotojų komanda nuolat ieško geriausių sprendimų, kurie atitiktų klientų poreikius bei įstatymų reikalavimus, įgyvendina telekomunikacijos bokštų ir stiebų, elektros tinklo ir kitos paskirties pastatų projektų idėjas. Įmonė turi daug patirties ir gali pasiūlyti kompleksinių objektų sprendimus.

Įmonei įdomūs ir netradiciniai projektai – bendrovė projektuoja ir stato apžvalgos bokštus gražiausiose Lietuvos vietovėse. Įgyvendintas projektas Žemaitijos nacionaliniame parke, Kamanų valstybiniame gamtiniame rezervate, 2015 metais baigti Anykščių regioniniame parke Lajų tako komplekso statybos darbai. Šis unikalus projektas  – tai takas medžių viršūnėmis ir apžvalgos bokštas Anykščių šilelyje. 2015 metais pastatytas aukščiausias Lietuvoje apžvalgos bokštą Mindūnų kaime, Labanore, o 2018 metų rudenį pradėti Nemuno kilpų apžvalgos bokšto statybos darbai Birštone.

2020 m. susijungė trys savo sričių profesionalai „Empower“, „Enersense“ ir „Värväämö“ ir sudarė vieną bendrą „Enersense“ prekės ženklą.. Nuo 2020 m. lapkričio 2 d. visos įmonės pradėjo veiklą su bendru „Enersense“ pavadinimu ir teikia dar platesnes paslaugas savo klientams statybų, pramonės, energetikos ir telekomunikacijų sektoriuose.

Enersense, UAB (Empower-Fidelitas) PASLAUGOS:

PROJEKTAVIMO PASLAUGOS

Bokštų ir stiebų, kitos paskirties aukštuminių statinių projektavimas. Atestuota įmonė, turinti teisę atlikti ypatingų statinių (bokštų, stiebų) projektavimo darbus:

Parengti bokštų, stiebų, atramų, bazinių stočių statybos techninius, darbo, techninius-darbo, elektroninių ryšių infrastruktūros, rekonstrukcijos, remonto projektus.

Parengti inžinerinių tinklų konstrukcijų ir statybos darbų organizavimo dalių projektus.

Parengti gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų, susisiekimo komunikacijų, inžinerinių tinklų ir kitų statinių pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimo dalies projektus.

Parengti elektroninių ryšių (telekomunikacijų) dalies projektus.

Gauti statybos leidimus.

Atlikti statinius ir dinaminius inžinerinių statinių skaičiavimus.

Suprojektuoti įvairių tipų konstrukcijas.

Vykdyti ypatingo statinio projekto vykdymo priežiūros vadovo pareigas.

Vykdyti elektroninių ryšių infrastruktūros ypatingų statinių statybos techninės priežiūros vadovo pareigas.

Konsultuoti įvairiais projekto vykdymo klausimais.

Priežiūra ir leidimai. Projektavimo komandoje dirba atestuoti savo srities specialistai, kurie vykdo statinio projekto vykdymo priežiūrą ir kontroliuoja, kad statybos metu būtų laikomasi projekto ir jo įgyvendinimo tvarkos. Įmonės meistrai kvalifikuoti teikti tokias paslaugas:

Statytojo vardu gauti statybos leidimus.

Vykdyti ypatingo statinio projekto vykdymo priežiūros vadovo pareigas.

Vykdyti elektroninių ryšių infrastruktūros ypatingų statinių statybos techninės priežiūros vadovo pareigas.

Konsultuoti įvairiais projekto vykdymo klausimais.

Sutvarkyti statinio pridavimo dokumentus.

STATYBOS PASLAUGOS – mobiliojo ryšio ir apžvalgos bokštų, stiebų, elektros atramų, elektros perdavimo linijų statyba.

Telekomunikacijų bokštai ir stiebai. Bendrovė greitai ir kokybiškai atlieka visus telekomunikacijos bokštų ir stiebų statybos darbus: įrengia gręžtinius, monolitinius, surenkamus pamatus; stato beatotampius bokštus, stiebus su atotampomis; stato konteinerius; tvarko aplinką, įrengdami privažiavimo kelius, tverdami tvoras, aikšteles, apželdina žole ir vėliau teikia kasmetinės ypatingųjų statinių, bokštų, stiebų bei apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemų apžiūros ir priežiūros darbus.

Vėjo jėgainių projektavimas ir statyba. Įmonės teikiamos paslaugos: elektros perdavimo oro linijų projektavimas, pamatų įrengimas, atramų tiekimas ir statyba, laidų tiesimas. Įmonės darbuotojai taip pat atlieka aukštuminių statinių bei juose sumontuotų apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemų privalomąją kasmetinę techninę priežiūrą pagal STR 01.12.07:2004. Sertifikuotų vėjo turbinų technikų komanda tikrina, prižiūri ir remontuoja vėjo jėgaines, išbando visas mechanines, elektrines ir hidraulines vėjo jėgainių dalis.

Elektros perdavimo linijos. UAB „Enersense“ paslaugos apima elektros energijos perdavimo linijų projektavimą, pamatų įrengimą, polių tiekimą bei montavimą ir kabelių darbą. Bendrovės specialistai sugeba įgyvendinti įvairaus dydžio projektus, nesvarbu, ar tiesiamos naujos elektros perdavimo linijos, ar atnaujinamos esamos, modernizuojama pastočių įranga ar atliekami veikiančių pastočių techninės priežiūros darbai

Apžvalgos bokštai ir kiti statiniai. UAB „Enersense“ projektuoja ir stato apžvalgos bokštus visoje Lietuvoje.

TELEKOMUNIKACIJOS

Telekomunikacijų paslaugos. UAB „Enersense“ bendrovė teikia bevielio ryšio sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros paslaugas visiems Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams ir kitoms valstybinėms įmonėms ir organizacijoms, turinčioms savo bevielio ryšio tinklus. Patyrusių ryšio specialistų komanda žengia koja kojon su naujovėmis ir diegia GSM/DCS, 3G, 4G-LTE, 4G+ technologijas Lietuvos ir Skandinavijos mobiliojo ryšio operatoriams.

Montavimo paslaugos, priežiūra, atnaujinimas. Įmonės telekomunikacijų specialistai gali įgyvendinti bet kokio dydžio projektus, nesvarbu, ar reikėtų sumontuoti naują mobiliojo ryšio bazinę stotį, ar atnaujinti bei modifikuoti esamas antenas, ar suremontuoti esamą ryšių perdavimo įrangą.

Radijo relinės ryšio linijos. UAB „Enersense“ RRL įrangos montavimo ir priežiūros paslaugų spektras labai platus: įmonė gali įrengti visai naują arba pritaikyti esamą ryšių perdavimo tinklą jūsų poreikiams. Teikiamos bazinių stočių RRL įrangos vertinimo, projektavimo, įrengimo bei tolimesnės techninės priežiūros paslaugos.

KASMETINĖ PATIKRA IR TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

UAB „Enersense“ – patikimas kasmetinės patikros ir techninės priežiūros rangovas. Įmonė atlieka privalomąją kasmetinę aukštuminių ypatingų statinių patikrą (bokštų, stiebų ir kt.) bei techninę priežiūrą. Specialistai nuolatinių priežiūros vizitų metu vizualiai ir prietaisais tikrina, matuoja, vertina statinio pagrindines konstrukcijas bei inžinerinę įrangą, priežiūros protokole raštu užfiksuoja visus pastebėtus defektus, galimo gedimo pavojus ir atsakingiems užsakovo ar statinio savininko darbuotojams siūlo numatomas priemones trūkumams pašalinti.

APSAUGA NUO KRITIMO

UAB „Enersense“ projektuoja, tiekia bei montuoja įvairių Europos gamintojų apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemas. Gamintojų apmokyti ir sertifikuoti įmonės specialistai prižiūri ir kasmet atlieka privalomą apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemų patikrą. Visos siūlomos vertikalios vedlinės atitinka standarto EN 353-1 ir procedūros CNB/P/11.073 reikalavimus, turi notifikuotų įstaigų išduotus EB tipo patikros sertifikatus.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Plieninių bokštų projektavimas, plieninių bokštų gamyba, plieninių bokštų montavimas, ryšio kabelių montavimas, ryšio antenų montavimas, plieninių stiebų projektavimas, plieninių stiebų gamyba, plieninių stiebų montavimas, plieniniai bokštai, plieniniai stiebai, metalinių ryšio bokštų statyba, vėjo jėgainės, apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemos, TURVATIKAS, FABA, STOPCABLE, SKC- BLOCK, ASSECURO, vedlinės, kritimo stabdytuvai, karietėlės, apžvalgos bokštai, apžvalgos bokštų statyba, ryšio įrangos instaliavimas, surenkami metalo konstrukcijų bokštai, metalo konstrukcijų bokštų statyba, surenkami metalo konstrukcijų stiebai, apžvalgos bokštų statyba, metalo konstrukcijų stiebų statyba, mobilaus ryšio bokštų statyba, surenkamų metalo konstrukcijų projektavimas, bokštų projektavimas, stiebų projektavimas, metalo konstrukcijos bokštams, vėjo jėgainių projektavimas, ryšio įrangos montavimas, bokštų techninė priežiūra, apsaugos nuo kritimo sistemos, kritimo sistemų montavimas, inžinerinių tinklų projektavimas, apžvalgos bokštų projektavimas, aukštos įtampos oro linijų statyba, vėjo jėgainių statyba, inžinerinių tinklų statyba, geležinkelių kontaktinių atramų montavimas, aukštuminių statinių projektavimas, žaibolaidžių montavimas, telekomunikacijų statyba, ryšio infrastruktūra, elektros perdavimo linijų statyba, aukštuminiai statiniai, vertikalios vedlinės, horizontalios inkaravimo vedlinės, UAB Enersense, Empower-Fidelitas

 • Enersense, UAB (Empower-Fidelitas) - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Enersense, UAB (Empower-Fidelitas) - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Enersense, UAB (Empower-Fidelitas) - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Enersense, UAB (Empower-Fidelitas) - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Enersense, UAB (Empower-Fidelitas) - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Enersense, UAB (Empower-Fidelitas) - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Enersense, UAB (Empower-Fidelitas) - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Enersense, UAB (Empower-Fidelitas) - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Enersense, UAB (Empower-Fidelitas) - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Enersense, UAB (Empower-Fidelitas) - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėmsVietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus