Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

thumb_empower-fidelitas-uab-logotipas

Empower-Fidelitas, UAB - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms

Adresas: Motorų g. 4,LT-02190, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 123855155
PVM kodas: LT238551515

Tel. Nr.: (8 5) 243 0288
Faks.: (8 5) 243 0289

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tinklalapis: www.empower.eu


Empower-Fidelitas, UAB VEIKLA: surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms ir valstybinėms institucijoms – pagrindinė UAB „Empower-Fidelitas“ veikla. Įmonė atlieka bokštų ir stiebų projektavimo darbus, konstrukcijų tiekimą, visus statybos darbus, ryšio įrangos montavimą bei statybos užbaigimo procedūrų įforminimą, taip pat projektuoja ir stato apžvalgos bokštus.

Bendrovė taip pat atlieka tokio pobūdžio statinių techninę priežiūrą bei tiekia, montuoja, prižiūri apsaugos nuo kritimo sistemas. Plėsdama savo veiklą, įmonė dalyvauja energetikos sektoriaus statybos rinkoje – sėkmingai įgyvendino aukštos įtampos oro linijų statybos projektus. Įmonė siūlo savo paslaugas ir vėjo jėgainių projektavimo ir statybos srityje. UAB „Empower-Fidelitas“ yra įdiegtos kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos pagal ISO standartus.

UAB „Empower-Fidelitas“ jau daugiau kaip 20 metų teikia surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statybos paslaugas mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms ar valstybinėms institucijoms.

UAB „Empower-Fidelitas“ įdomūs ir netradiciniai projektai – įmonė projektuoja ir stato apžvalgos bokštus gražiausiose Lietuvos vietovėse. Jau įgyvendintas projektas Žemaitijos nacionaliniame parke, Kamanų valstybiniame gamtiniame rezervate, 2015 metais baigti Anykščių regioniniame parke Lajų tako komplekso statybos darbai. Šis unikalus projektas  – tai takas medžių viršūnėmis ir apžvalgos bokštas Anykščių šilelyje. 2015 metais pastatytas aukščiausias Lietuvoje apžvalgos bokštą Mindūnų kaime, Labanore, o 2018 metų rudenį pradėti Nemuno kilpų apžvalgos bokšto statybos darbai Birštone

UAB „Empower-Fidelitas“ yra jungtinio Lietuvos ir Suomijos kapitalo įmonė, priklausanti tarptautinei įmonių grupei „Empower“, kuri yra viena didžiausių paslaugų teikėjų energetikos, telekomunikacijų bei pramonės sektoriuose Skandinavijos ir Baltijos valstybėse. „Empower“ grupė specializuojasi elektros ir komunikacijos tinklų projektavimo, statybos, valdymo ir techninės priežiūros srityse, taip pat vėjo energijos jėgainių instaliavimo ir techninės priežiūros srityse.

Empower-Fidelitas, UAB PASLAUGOS:

PROJEKTAVIMAS

Bokštų ir stiebų projektavimas. UAB „Empower-Fidelitas“ – tai atestuota įmonė, turinti teisę atlikti ypatingų statinių (bokštų, stiebų) projektavimo darbus:

Parengti bokštų, stiebų, atramų, bazinių stočių statybos techninius, darbo, techninius-darbo, elektroninių ryšių infrastruktūros, rekonstrukcijos, remonto projektus.

Parengti inžinerinių tinklų konstrukcijų ir statybos darbų organizavimo dalių projektus.

Parengti gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų, susisiekimo komunikacijų, inžinerinių tinklų ir kitų statinių pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimo dalies projektus.

Parengti elektroninių ryšių (telekomunikacijų) dalies projektus.

Gauti statybos leidimus.

Atlikti statinius ir dinaminius inžinerinių statinių skaičiavimus.

Suprojektuoti įvairių tipų konstrukcijas.

Vykdyti ypatingo statinio projekto vykdymo priežiūros vadovo pareigas.

Vykdyti elektroninių ryšių infrastruktūros ypatingų statinių statybos techninės priežiūros vadovo pareigas.

Konsultuoti įvairiais projekto vykdymo klausimais.

Kitos paskirties aukštuminiai statiniai.
UAB „Empower-Fidelitas“ projektuoja ir stato apžvalgos bokštus, taip pat montuoja geležinkelių kontaktinio tilto atramas, žaibolaidžius ir bet kokius kitus metalo konstrukcijų statinius, kaip antai, Druskininkų gondolų keltuvo atramas ir panašiai.

TELEKOMUNIKACIJOS

UAB „Empower-Fidelitas“ bendrovė teikia bevielio ryšio sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros paslaugas visiems Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams ir kitoms valstybinėms įmonėms ir organizacijoms, turinčioms savo bevielio ryšio tinklus. Patyrusių ryšio specialistų komanda žengia koja kojon su naujovėmis ir diegia GSM/DCS, 3G, 4G-LTE, 4G+ technologijas Lietuvos ir Skandinavijos mobiliojo ryšio operatoriams. Įmonės užsakovai: „TeliaSonera“, „Tele2“, „Bitė Lietuva“, „Lietuvos radijo ir televizijos centras“, Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija.

STATYBA

Mobiliojo ryšio ir apžvalgos bokštų, stiebų, elektros atramų, elektros perdavimo linijų statyba. UAB „Empower-Fidelitas“ greitai ir kokybiškai atlieka visus telekomunikacijos bokštų ir stiebų statybos darbus: įrengia gręžtinius, monolitinius, surenkamus pamatus; stato beatotampius bokštus, stiebus su atotampomis; stato konteinerius; tvarko aplinką, įrengdami privažiavimo kelius, tverdami tvoras, aikšteles, apželdina žole ir vėliau teikia kasmetinės ypatingųjų statinių, bokštų, stiebų bei apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemų apžiūros ir priežiūros darbus.

Įmonė siūlo savo paslaugas vėjo jėgainių projektavimo ir statybos srityje. Teikiamos paslaugos: elektros perdavimo oro linijų projektavimas, pamatų įrengimas, atramų tiekimas ir statyba, laidų tiesimas. Įmonės darbuotojai taip pat atlieka aukštuminių statinių bei juose sumontuotų apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemų privalomąją kasmetinę techninę priežiūrą pagal STR 01.12.07:2004.

APSAUGA NUO KRITIMO

UAB „Empower-Fidelitas“ projektuoja, tiekia bei montuoja įvairių Europos gamintojų apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemas. Gamintojų apmokyti ir sertifikuoti įmonės specialistai prižiūri ir kasmet atlieka privalomą apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemų patikrą. Visos siūlomos vertikalios vedlinės atitinka standarto EN 353-1 ir procedūros CNB/P/11.073 reikalavimus, turi notifikuotų įstaigų išduotus EB tipo patikros sertifikatus.

ELEKTROS DARBAI, VĖJO JĖGAINĖS

Elektros linijų darbai yra didžiausia ir svarbiausia „Empower“ grupės darbų dalis. Bendrovės specialistai sugeba įgyvendinti įvairaus dydžio projektus, nesvarbu, ar tiesiamos naujos elektros perdavimo linijos, ar atnaujinamos esamos, modernizuojama pastočių įranga ar atliekami veikiančių pastočių techninės priežiūros darbai. UAB „Empower-Fidelitas“ sėkmingai dalyvauja įgyvendinant  „Empower“ grupės aukštos įtampos elektros linijų tiesimo ir remonto projektus Suomijoje ir Švedijoje. Paslaugos apima elektros energijos perdavimo linijų projektavimą, pamatų įrengimą, polių tiekimą bei montavimą ir kabelių darbą.

KASMETINĖ PATIKRA IR TECHNINĖ PRIEŽIŪRA
UAB „Empower-Fidelitas“ – patikimas kasmetinės patikros ir techninės priežiūros rangovas. Įmonė atlieka privalomąją kasmetinę aukštuminių ypatingų statinių patikrą (bokštų, stiebų ir kt.) bei techninę priežiūrą. UAB „Empower-Fidelitas“ specialistai nuolatinių priežiūros vizitų metu vizualiai ir prietaisais tikrina, matuoja, vertina statinio pagrindines konstrukcijas bei inžinerinę įrangą, priežiūros protokole raštu užfiksuoja visus pastebėtus defektus, galimo gedimo pavojus ir atsakingiems užsakovo ar statinio savininko darbuotojams siūlo numatomas priemones trūkumams pašalinti.

UAB „Empower-Fidelitas“ taip pat tikrina ir sumontuotas apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemas, kaip to reikalaujama pagal Statybos techninį reglamentą STR 1.07.03:2017 ir Europos standartus.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Plieninių bokštų projektavimas, plieninių bokštų gamyba, plieninių bokštų montavimas, ryšio kabelių montavimas, ryšio antenų montavimas, plieninių stiebų projektavimas, plieninių stiebų gamyba, plieninių stiebų montavimas, plieniniai bokštai, plieniniai stiebai, metalinių ryšio bokštų statyba, vėjo jėgainės, apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemos, TURVATIKAS, FABA, STOPCABLE, SKC- BLOCK, ASSECURO, vedlinės, kritimo stabdytuvai, karietėlės, apžvalgos bokštai, apžvalgos bokštų statyba, ryšio įrangos instaliavimas, surenkami metalo konstrukcijų bokštai, metalo konstrukcijų bokštų statyba, surenkami metalo konstrukcijų stiebai, apžvalgos bokštų statyba, metalo konstrukcijų stiebų statyba, mobilaus ryšio bokštų statyba, surenkamų metalo konstrukcijų projektavimas, bokštų projektavimas, stiebų projektavimas, metalo konstrukcijos bokštams, vėjo jėgainių projektavimas, ryšio įrangos montavimas, bokštų techninė priežiūra, apsaugos nuo kritimo sistemos, kritimo sistemų montavimas, inžinerinių tinklų projektavimas, apžvalgos bokštų projektavimas, aukštos įtampos oro linijų statyba, vėjo jėgainių statyba, inžinerinių tinklų statyba, geležinkelių kontaktinių atramų montavimas, aukštuminių statinių projektavimas, žaibolaidžių montavimas, telekomunikacijų statyba, ryšio infrastruktūra, elektros perdavimo linijų statyba, aukštuminiai statiniai, vertikalios vedlinės, horizontalios inkaravimo vedlinės

 • Empower-Fidelitas, UAB - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Empower-Fidelitas, UAB - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Empower-Fidelitas, UAB - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Empower-Fidelitas, UAB - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Empower-Fidelitas, UAB - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Empower-Fidelitas, UAB - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Empower-Fidelitas, UAB - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Empower-Fidelitas, UAB - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Empower-Fidelitas, UAB - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
 • Empower-Fidelitas, UAB - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus