Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Elektroninės spynos DIGILOCK – aukščiausios kokybės saugumo sprendimai

Elektroninės spynos DIGILOCK – aukščiausios kokybės saugumo sprendimai Elektroninės spynos DIGILOCK – aukščiausios kokybės saugumo sprendimai

UAB „Vildeta“ yra oficialus „Digilock“ spynų Lietuvoje, Latvijoje ir Baltarusijoje platintojas. „Digilock“ yra elektroninių spynų pasaulyje lyderė. Šios spynos skirtos persirengimo, kabinetinėms spintoms ir biuro baldams. „Digilock“ spynos – itin aukštos kokybės saugumo sprendimai.

„Digilock“ naudoja patentuotą klaviatūrą ir RFID technologiją. „Digilock“ RFID technologijos spynos pasižymi ypatingu spynos saugumu ir paprastumu naudoti. Šias spynas galima atrakinti RFID technologijos lipdukais ar kortelėmis.

Spynelės kodas suvedamas iš keturių skaitmenų, kurį kiekvieną kartą galima keisti. Jeigu perkate spinteles, kurios visuomet bus naudojamos vieno žmogaus, galima nustatyti ir nuolatinį kodą. Spynelės rinkinyje taip pat yra ir vadybininko raktas, kuris leis atidaryti spintelę, jeigu bus pamirštas kodas.

Šios spynos naudojamos sveikatos ir sporto klubų persirengimo kambariuose, mokyklose, kolegijose ir universitetuose, viešbučiuose, SPA, biuruose ir kituose objektuose.

Elektroninės spynos DIGILOCK

„Digilock“ elektronines spynas galima naudoti individualiose spintelėse arba jos gali būti skirtos bendram naudojimui.

Privataus naudojimo spintelėse viena kortelė arba vienas RFID lipdukas gali atrakinti arba užrakinti spynelę. Papildomai yra vienas raktas, kuris taip pat gali atrakinti ar užrakinti spyneles.

Bendro naudojimo spintelėse vartotojas pasirenka spintelę ir su turima kortele atrakina. Atrakinti galima tik su ta kortele ar lipduku, kuriuo spynelė buvo užrakinta, tačiau su ta pačia kortele ar lipduku galima užrakinti kelias spynas. Valdymo personalas turi papildomą raktą, kuris atrakintų spintelę, jeigu vartotojas pamirštų kodą.

Elektroninės spynos DIGILOCK

„Digilock“ spynų savybės:

 • Visa spyna yra pagaminta iš metalo.
 • Galimybė pasirinkti su ar be rankenėlės.
 • Galimybė pasirinkti iš standartinės, vertikalios ar horizontalios spynos pozicijos.
 • Atrakinama ir užrakinama kortelėmis.
 • Vidinė apsauga.
 • Yra garsiniai signalai užrakinant ir atrakinant spyną.
 • Veikia su keturiomis Premium AA.
 • Baterija tarnauja 3 – 5 metus.

UAB „Vildeta“ siūlo platų gaminių pasirinkimą – nuo įvairių modifikacijų dokumentų, kartotekų spintų, persirengimo bei daiktų spintelių, mobilių bei stacionarių stelažų, dirbtuvių įrangos, seifų, muziejinės įrangos iki nestandartinių gaminių. Moderni gamybos bazė leidžia įgyvendinti sudėtingus projektus ir garantuoti aukščiausią kokybę.

VILDETA, UAB

Daugiau informacijos: www.vildeta.lt

VILDETA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus