Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Ekologiškas valymas garais: Kodėl verta pasirinkti sausą ir ekologišką valymą garais?

Ekologiškas valymas garais: Kodėl verta pasirinkti sausą ir ekologišką valymą garais? Ekologiškas valymas garais: Kodėl verta pasirinkti sausą ir ekologišką valymą garais?

Kaip teigia įmonės Ainava, UAB specialistai, sausas ekologiškas valymas garais turi daug panaudojimo galimybių viešbučiuose bei maitinimo įstaigų industrijoje. Tokias vietas kaip fojė ar baseinų plyteles Jūs išvalysite daug lengviau ir greičiau nei anksčiau. Valymas garais sutaupys Jums laiko, personalo išlaidų ir tikrai sutaupysite iki 40% išlaidų įvairiems chemikalams ir valikliams.

Sausas valymas garais pasižymi šiais privalumais:

Kambariuose:

Itin giliai išvalo, dezinfekuoja bei panaikina kvapus iš čiužinių, baldų, užuolaidų ir kilimų;

Išnaikina dulkių erkutes bei kitus alergenus, kad būtų sveikesnė aplinka;

Atgaivina kambario kvapus, jie tampa gaivesni ir šviežesni;

Išvalo dėmes iš patalynių, kilimų, apmušalų.

Voniose ir tualetuose:

Nuvalo, gaivina, dezinfekuoja vienu judesiu;

Nublizgina kranus, pakabas, rankenėles nuo kalkių, muilo likučių, kieto vandens bei kitų apnašų;

Lengvai valo plyteles, grindis, dušų duris;

Pasiekia ir išvalo visus mažiausius plyšius bei įtrūkimus, kurių nepasiekia kiti valymo būdai;

Nuvalo ir atnaujina vonias, dušų kabinas, kad jos vėl blizgėtų.

Maisto gaminimo vietose:

Lengvai nuvalo visus baldus bei virtuvės įrenginius be jokių chemikalų;

Pašalina riebalus nuo maisto ruošimo paviršių, grilių, orkaičių, gruzdintuvių, gartraukių;

Dezinfekuoja maisto ruošimo vietas, suteikdami papildomą apsaugą nuo bakterijų ir virusų;

Sustabdo bei pašalina pelėsius, grybelį bei kitas bakterijas ir jų sukeliamus nemalonius kvapus;

Puikiai nuvalo plyteles ir grindis;

Švelniai nupoliruoja nerūdijančio plieno paviršius be brangių chemikalų;

Nuvalo prikepusius riebalus nuo puodų ir keptuvių;

Lengvai atšildo, išvalo bei dezinfekuoja šaldytuvus, šaldiklius bei jų gumines tarpines.

Kitose vietose:

Nuvalysite pelėsius ir grybelius apnašas nuo sienų, medinių paviršių, baseinų ar SPA zonų. Karštis naikina visas pelėsių ir grybelių sporas, todėl jie greitai neatsinaujins;

Pašalinsite tokius sunkiai nuvalomus purvus kaip kramtomą gumą ar vašką;

Išblizgina visų rūšių nerūdijančio plieno paviršius, chromuotas dalis, baldus ir rankenas, o valymas kartu ir dezinfekuoja.

ekologiskas-valymas-garais-ainavaAivanva, UAB - tai įmonė sukaupųsi ilgametę patirtį, kaip greitai ir kokybiškai atlikti valymo paslaugas net esant sudėtingoms sąlygoms.

Teikiame kasdieninio patalpų valymo, teritorijos priežiūros, įvairias kitas valymo paslaugas, kurias galima užsisakyti vieną kartą arba sudaryti ilgalaikę sutartį.

Stengiamės, kad klientams nereikėtų rūpintis valymo kontrole, todėl turime savo kokybės padalinį (jo darbuotojai nuolatos tikrina darbų atlikimo kokybę).

Garantuojame klientų materialinių vertybių saugumą valymo metu.

Atrenkame tik patikimus darbuotojus. Taip pat esame apsidraudę civilinės atsakomybės draudimu, kuris padengtų Jūsų materialinius nuostolius, jeigu mūsų darbuotojai jų padarytų.

Dirbame su visų sektorių įmonėmis.

Turime lojalių, mūsų paslaugomis patenkintų klientų, kuriems paslaugas teikiame nuo 1997 m. Valome biurų, bankų, verslo centrų, gamybines, automobilių servisų, salonų, prekybos centrų, medicinos įstaigų patalpas. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento veiklos specifiką, norus, pageidavimus ir pagal tai pritaikome valymo būdus, priemones bei grafikus.

Valymo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Mūsų būstinė yra įsikūrusi Vilniuje, filialus turime didžiuosiuose Lietuvos mietuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje.

Nuo pat veiklos pradžios siekiame būti patikimi ir geriausi. Savo veiklą pradėjome 1997 m. sausio mėnesį ir vieni pirmųjų įdiegėme pažangias vakarietiškas valymo technologijas Lietuvoje. Įmonės vadybos sistema atitinka trijų tarptautinių standartų reikalavimus: kokybės vadybos standarto LST EN ISO 9001:2001, aplinkos apsaugos vadybos standarto LST EN ISO 14001:2005 bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standarto BS OHSAS 18001:2007 reikalavimus. Tai patvirtina VŠĮ LST Sert ir Lietuvos nacionalinio akreditacijos biuro atitikties sertifikatai: Nr. 9000-178, Nr. 14000-033 ir Nr. 1977-002.

Paslaugų kokybę stengiamės užtikrinti ne tik nuolat prižiūrėdami valytojų darbą, bet ir nuolat keldami darbuotojų kvalifikaciją. Tobuliname ir administracijos darbuotojų, ir valytojų žinias. Periodiškai organizuojame kursus valytojams, kurių metu mokome, kaip taisyklingai naudoti priemones, įrengimus, valyti įvairius paviršius. Visi nauji darbuotojai yra apmokomi, kiekvieną dieną prižiūrimi ir kontroliuojami tol, kol atitinka paslaugų teikimo reikalavimus. Tik tuomet jiems leidžiame patalpas valyti vieniems.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus