visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Egzotinė mediena interjero apdailai: Drožtinio lukšto, pjautinės medienos, klijuoto medinio tąšo, bei plokštinės medžiagos

Egzotinė mediena interjerui: Drožtinio lukšto, pjautinės medienos, klijuoto medinio tąšo, bei plokštinės medžiagos Egzotinė mediena interjerui: Drožtinio lukšto, pjautinės medienos, klijuoto medinio tąšo, bei plokštinės medžiagos

"Statyk Moderniai" turi didelę patirtį vykdant interjero įrengimo ir statybos darbus, naudojant drožtinio lukšto, pjautinės medienos, klijuoto medinio tąšo, bei plokštines medžiagas iš egzotinės medienos.

Interjero statybų darbuose iš egzotinės medienos dažniausiai yra naudojamas drožtinis lukštas. Drožtinis lukštas – tai ploni (0,5-2,5 mm), drožti, dažniausiai kietmedžio, natūralūs lakštai, skirti įvairių baldinių plokščių, skirtų baldų, durų, interjero elementų bei kitų įvairių paviršių apklijavimui. Jos universalumas, egzotinės medienos plati spalvų gama bei natūralumas leidžia būti pagrindine baldų, durų, interjerų projektuotojų ir statybų vykdytojų medžiaga. Statyk Moderniai gali užtikrinti, kad visa produkcija yra pagaminta tik iš legaliose bei sertifikuotose kirtavietėse paruoštos medienos, kurias įmonė perka iš savo partnerių. Drožtinis lukštas yra unikali ir nepakartojama medžiaga, todėl reikia atkreipti dėmesį į tai, kad pateikti pavyzdžiai neužtikrina tikrojo spalvos bei tekstūros perteikimo.

Bendrovė siūlo daugiau kaip 55 egzotines medienos rūšių, pažyminčių įvairiausiais atspalviais ir tekstūromis, kas patenkins net išrankiausio kliento ar dizainerio poreikius. Interjere medis buvo naudojamas visuomet, kito tik jo santykis su kitomis medžiagomis. Šiandieną, kuomet sintetinės medžiagos vis labiau stumiamos į šalį, modernaus stiliaus mėgėjai atsigręžia į būsto akcentus iš natūralių medžiagų. Medis interjerui gali suteikti savito charakterio, jaukumo arba, atvirkščiai, tapti labai moderniu interjero puošybos akcentu. Ekologiška mediena persipina su šiuolaikine statyba ir tampa neatsiejama moderniu namų dalimi.

"Statyk Moderniai" siūlomos egzotinės medienos rūšys:

Massaranduba, Cumaru, Sucupira, Bangkirai, Kempas, Fawa Amargossa, Louro Preta, WRC (Kanados kedras), Jatoba, Merbau, Iroko, Okume, Meranti, Eucalyptus, Teak, Sapeli, Khaya, Padouk, Bilinga.

 

Egzotinė mediena interjere - Statyk Moderniai

"Statyk Moderniai" interjero dizainas ir vidaus apdailos darbai – tai ne tik namų dekoracijos, o funkcionalaus ir gražaus vaizdo kūrimas namuose, biuruose ar poilsio zonose. Kūrybingas, modernus ir našus panaudojimas, spalvingumas, tekstūra, šviesa ir erdvė yra pagrindiniai interjero dizaino uždaviniai. Todėl darbas su geriausiais Lietuvos dizaineriais ir individualūs jų pasiūlymai padės Jums sukurti jaukią ir modernią namų aplinką. Paverskime norus realybe, o statybų darbus patikėkite "Statyk Moderniai"

Darbus vykdome visoje Lietuvoje.

Statyk Moderniai

Daugiau informacijos:

Statyk Moderniai infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus