ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Egliana ir KO, UAB - transporto paslaugos, krovinių ekspedijavimas

Adresas:
Kalvarijos g. 13, LT-46348, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 135542734
PVM kodas: 355427314

Tel. Nr.: (8 37) 33 8899
Tel. Nr.: (8 37) 33 8898
Faks. Nr.: (8 37) 451 377Egliana ir KO, UAB VEIKLA: Transporto paslaugos, krovinių ekspedijavimas. Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš/į Vakarų Europą. Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš/į Vidurio ir Rytų Europą. 120 m3 krovinių gabenimas iš/į ES, Rusiją. Saugus ir patikimas krovinių pristatymas nuo durų iki durų. Autokemperių nuoma: yra 6 ir 7 vietų Fiat Ducato modeliai.

A.Drąsutavičiaus firma „Egliana” įkurta 1992 metais. Transporto paslaugas pradėjome teikti nuo 1995 m. Mums rūpėjo kiekvienas naujas klientas, todėl nuo pat veiklos pradžios siekėme, kad mūsų teikiamos paslaugos geriausiai patenkintų užsakovo poreikius. Stengdamiesi patikimai dirbti klientui, mes augome ir patys. Pradėję nuo vieno žmogaus ir įmonės, turinčios du sunkvežimius, šiandien mes jau galime pasigirti, kad esame vidutinio dydžio transporto įmonė Lietuvoje. Nuo 1999 m. įmonė yra LNVAA „Linava” narė. Įmonė turi nuosavą transporto parką, kurį sudaro 20 autotraukinių (120 m3) atitinkančių EURO 3 arba EURO 5 standartus. Visi mūsų vežami kroviniai apdrausti pagal CMR konvenciją.

Norėdami dar geriau patenkinti klientų poreikius, 1999 metais įkūrėme antrinę kompaniją UAB „Egliana ir Ko”, kuri yra Lietuvos Nacionalinės ekspeditorių asociacijos „LINEKA“ narė. UAB „Egliana ir ko“ vadybininkai, turėdami didelę darbo patirtį, bendradarbiauja su savo partneriais – vežėjais iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Rusijos. Tai leidžia mūsų įmonei valdyti daugiau nei 150 automobilių parką Vakarų – Rytų Europoje, bei Rusijoje.

Egliana ir KO, UAB PASLAUGOS:

Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš/į Vakarų Europą

Šias paslaugas pradėjome teikti visiškai neseniai, tik nuo 2002 m. Tačiau intensyviai dirbdami ir tinkamai pasirinkę partnerius šiandien mes galime atgabenti bet kokio dydžio krovinį iš bet kurios Vakarų Europos šalies. Bendradarbiaudami su partneriais dalinius krovinius pristatome kiekvieną savaitę. Todėl klientai visada žino, kada kroviniai atvyksta. Krovinius visuomet pristatome „nuo durų iki durų“. Savo klientams mes siūlome keletą gabenimo variantų ir padedame išsirinkti tą, kuris jiems yra geriausias konkrečiu atveju. Visada siekiame optimalaus kainos ir kokybės santykio. Gabendami pilnus krovinius iš /į Vakarų Europą prioritetu laikome operatyvumą. Stengiamės, kad krovinys kaip galima greičiau pasiektų tikslą. Nuolatinė gabenimo proceso kontrolė, aukštas mūsų darbuotojų profesionalumas leis Jums pamiršti visus krovinių gabenimo rūpesčius. Juos Jūs atiduosite į patikimas rankas.

Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš/į Vidurio ir Rytų Europą

Šias paslaugas mes teikiame nuo pat veiklos pradžios transporto srityje. Ilgametis bei nuoseklus darbas leido mums pritraukti daug klientų ir suformuoti nuolatinį krovinių srautą. Todėl šiandien mums nesvarbu, ar Jums reikia parvežti 100 kg ar 24 t, nesvarbu, kurioje vietoje krovinį krauti. Mes tai galime. Ir galime operatyviai. Patyrę darbuotojai visuomet padės Jums pasirinkti optimalų gabenimo variantą. Mes rasime Jums individualų sprendimą, leisiantį atgabenti krovinį iš šių regionų, laikantis tų prioritetų, kurie Jums svarbiausi.
Visus krovinius mes gabename „nuo durų iki durų“. Siekdami optimizuoti savo darbą visuomet susisiekiame su krovinio siuntėjais ir tiksliai suderiname pakrovimo laiką. Mes taupome Jūsų ir savo laiką. Reguliarus krovinių gabenimas iš šių šalių, operatyvus darbas bei lankstus požiūris į klientą yra pagrindiniai mūsų privalumai šioje srityje.

120 m3 krovinių gabenimas iš/į ES, Rusiją

120 m3 dydžio krovinių gabenimas yra pagrindinė mūsų veiklos kryptis. Šiai sričiai skyrėme daug dėmesio. Siekdami maksimalaus patikimumo mes nuolat atnaujiname savo transporto parką. Šiandien savo parke turime 12 didžiatūrių autotraukinių, atitinkančių EURO 2 ir EURO 3 reikalavimus. Tai įgalina įmonę naudotis ETMK leidimais ir vežti krovinius tarp ES šalių ir Rusijos tiesiogiai. Taip pat mes bendradarbiaujame su muitinės tarpininkais ir kliento pageidavimu galime teikti kompleksines muitinės paslaugas. Mūsų pagrindinės gabenimo 120 m3 autotransportu kryptys yra krovinių vežimas iš Lenkijos, Čekijos, Slovakijos, Vokietijos bei Prancūzijos į Rusiją. Didelis ir stabilus klientų ratas leidžia mums planuoti savo transporto judėjimą, todėl mes visada galime pasakyti, kada turėsime laisvą automobilį vienoje ar kitoje šalyje artimiausią savaitę. Šios veiklos prioritetu laikome stabilų ir ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl visuomet esame atviri naujoms bendros veiklos kryptims.

Mes dirbame Jums, taupydami Jūsų laiką, bei siekiant kuo efektyvesnio bendradarbiavimo ateityje. Net jei į mus kreipsitės pirmą kartą, Jums taikysime tuos pačius aptarnavimo kokybės kriterijus kaip ir savo pastoviems klientams. Mūsų kredo: VISADA LAIKU IR VIETOJE.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Daliniai kroviniai, pilni kroviniai, krovinių gabenimas į Pabaltiją, krovinių gabenimas į Rusiją, transportas, vežėjai, krovinių vežimas, 120 m transportas, transporto paslaugos, automobilių transporto paslaugos, gabenimas, ekspedicija, pervežimai, tarptautinis gabenimas, krovininis transportas, logistika, krovinių gabenimas, tarptautinis krovinių gabenimas, krovinių vežimas, tarptautinis krovinių vežimas, ekspedijavimas, ekspedicija, tarptautiniai, transporto logistika, transporto firmos, transporto įmonės, transporto sistema, laisvi kroviniai, krovinių vežimas, dalinių krovinių gabenimas, krovinių pervežimas, daliniai kroviniai, smulkių krovinių gabenimas, logistikos paslaugos, muitinė, muitinės dokumentai, muitinės paslaugos, tarptautiniai pervežimai, transportas, vietiniai pevežimai, tarptautiniai pervežimai, vietiniai gabenimai, kemperių nuoma, kemperiai.
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus