Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

EDRIJA, UAB - statybos inžineriniai darbai, inžinerinės komunikacijos

Adresas: Plieno g. 10,LT- 95112, KLAIPĖDA, Lietuva


Tel. Nr.: (46) 341240
Mob. Nr.: (652) 28 813
Faks.: (46) 404143EDRIJA, UAB VEIKLA: Statybos inžineriniai darbai, inžinerinės komunikacijos, inžinerinių komunikacijų statyba. Statinio statybos projektai vykdomi nuo efektyviausio sprendimo statybos darbų atlikimui parinkimo iki statinio pripažinimo tinkamu naudoti. Paslaugų kokybė užtikrinama naudojant pažangiausius procesų kokybės kontrolės matavimo prietaisus.

EDRIJA, UAB– 1994 metais įkurta specializuota statybos bendrovė, kurioje dirba per 180 kvalifikuotų ir patyrusių specialistų. Bendrovės technikos parką sudaro daugiau kaip 250 įvairios technikos ir technologinės įrangos.

Viena pagrindinių UAB „Edrija“ plėtros krypčių yra inžinerinių tinklų statyboje betranšėjės technologijos metodų taikymo galimybių didinimas, todėl jų tobulinimui bei kūrimui skiriamas ypatingas dėmesys. Bendrovė yra Lietuvos ir Tarptautinės betranšėjų technologijų asociacijų narė. Sėkmingas naujausių technologijų taikymas, paslaugų spektro didinimas, darbų mechanizavimas ir nuoseklios investicijos į inovacijas bendrovei suteikia konkurencinį pranašumą prieš kitas inžinerinių tinklų statybos organizacijas.

EDRIJA, UAB PASLAUGOS:

Montuoja ir renovuoja lauko ir vidaus inžinerinius tinklus, vykdo šių tinklų praplovimą ir atlieka televizinę diagnostiką.

Montuoja ir renovuoja vandentiekio, nuotekų ir ryšių tinklus taikant betranšėjes technologijos metodus (horizontalus valdomas kryptinis gręžimas, renovacija, uždaras praėjimas, mikro tuneliai).

Montuoja vandentiekio ir nuotekų siurblines.

Montuoja nuotekų valymo įrenginius.

Montuoja ir testuoja ryšių komunikacijų tinklus, šviesolaidines kabelines linijas, kabelinės televizijos ir LAN tinklus, vaizdo stebėjimo bei apsauginės signalizacijos sistemas.

Projektuoja: telekomunikacines sistemas, šviesolaidines kabelines linijas, kompiuterinius tinklus LAN, vandentiekio ir nuotekų tinklus, vandentiekio ir nuotekų siurblines, nuotekų valymo įrenginius.

Atliekami geodezijos darbai: įvairių mastelių topografinių planų rengimas, požeminių inžinerinių tinklų ir komunikacijų geodezinių kontrolinių nuotraukų darymas, kiti geodeziniai darbai statybos aikštelėje (žemės sklypų ir statinių nužymėjimas, deformacijų stebėjimai ir kt.).

Vykdo generalinio rangovo funkcijas.

Atlieka bendruosius ir specialiuosius pastatų statybos darbus.

Parduodame naujus butus, garažus, ofisus (nuomojame).

EDRIJA, UAB SERTIFIKATAI:

2003 m. UAB "Edrija" įdiegta integruota aplinkos apsaugos ir kokybės vadybos sistema, atitinkanti aplinkos apsaugos ISO 14001 ir kokybės ISO 9001vadybos sistemų standartus.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Inžineriniai tinklai, betranšėjės technologijos, vandens ir nuotekų tinklai, siurblinės, vamzdynų televizinė diagnostika, ryšių tinklai, projektavimas, geodezija, projektų valdymas, šviesolaidinės kabelinės linijos, signalizacijos, vaizdo stebėjimo sistemos, LAN, telekomunikaciniai tinklai, butų pardavimas, garažų pardavimas, ofisų pardavimas ir nuoma, Aplinkos apsauga, tvarkymas, Elektros montavimo darbai, Projektavimas, Ryšių paslaugos, įranga ir jos priežiūra, Statybinės medžiagos, Statybos paslaugos ir remontas, Vandens tiekimas, įrenginiaiPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus