Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

ECTL, UAB - logistika, krovinių gabenimas, sandėliavimas

Adresas: Naujoji g. 140,62175, ALYTUS, Lietuva


Tel. Nr.: (315) 5 61 76
Faks.: (315) 5 61 77ECTL, UAB VEIKLA: Logistika, krovinių gabenimas, sandėliavimas, muitinės tarpininkai. Viena iš pirmaujančių logistikos kompanijų Lietuvoje, vežančių krovinius iš Ispanijos, Italijos bei Portugalijos į Baltijos ir NVS šalis

ECTL, UAB PASLAUGOS: 

Krovinių gabenimas: Gabename įvairių dydžių krovinius iš Vakarų Europos į Baltijos ir NVS šalis visų tipų krovininiais vilkikais. Nuolat dirbdami su Vakarų Europa, vystome ir plėtojame transporto infrastruktūrą, todėl ne tik pasirūpinsime Jūsų krovinių pervežimu ir jų saugumu, bet taip pat tinkamiausiais logistiniais sprendimais bei geriausiomis paslaugų kainomis. Daugelyje Europos šalių turime partnerius, todėl Jūsų kroviniai yra prižiūrimi ir kontroliuojami visur ir visada.

Lietuvoje esame viena iš pirmaujančių logistikos kompanijų, vežančių krovinius iš Ispanijos, Italijos bei Portugalijos į Baltijos, NVS šalis ir Rusiją.

Muitinės tarpininkavimo paslaugos: Ruošiame ir pildome dokumentus bei rūpinamės muitinės procedūromis. Teikiame kliento atstovavimo muitinėje paslaugas. Konsultuojame.

Sandėliavimo paslaugos: Atliekame krovos darbus. Saugiai sandėliuojame krovinius paprastuose bei muitinės sandėliuose.

Vietiniai pervežimai: Greitai ir saugiai surenkame skirtingo dydžio krovinius įvairiuose Lietuvos miestuose bei rajonuose. Naudodamiesi išvystyta logistikos infrastruktūra geriausiomis kainomis pristatome Jūsų krovinius Jūsų pasirinktoje vietoje.

Krovinių draudimo paslaugos: Siūlome krovinių draudimo paslaugas. Įsigiję vežamų krovinių draudimo apsaugą sumažinsite riziką ir turėsite papildomas garantijas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Smulkių krovinių gabenimas, Krovinių gabenimas, Logistika, Sandėliavimas, Muitinės tarpininkavimas, Krovinių draudimo paslaugosPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus