ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

ecofloor-lt-ecoparketlentes-lt-logotipas

Ecofloor.lt - medinės masyvo grindys, parketas, parketlentės, klijai ir įrengimas: ąžuolo, uosio dvisluoksnės bei trisluoksnės parketlentės, parketas

Adresas:
Žirmūnų g. 70, LT-09112, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 243330
PVM kodas: LT100008658612

Mob. Nr.: 8 676 22 727
Mob. Nr.: 8 656 77 666

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.ecofloor.lt
Tinklalapis: www.ecoparketlentes.lt
Tinklalapis: www.ecoparketas.lt
Tinklalapis: www.stilingosgrindys.lt
Tinklalapis: renove.lt


Ecofloor.lt VEIKLA: medinės masyvo grindys, parketas, parketlentės, klijai ir įrengimas: ąžuolo, uosio dvisluoksnės arba trisluoksnės parketlentės, masyvo lentos, parketas. Medinių grindų pavyzdžius galite apžiūrėti Vilniuje įkurtame salone. Ecofloor.lt – protingas grindų pasirinkimas ilgam!!!

Ecofloor.lt tikslas yra tiekti Lietuvos bei užsienio gyventojams, įmonėms ir organizacijoms aukščiausios kokybės ekologiškas, natūralaus uosio bei ąžuolo masyvo grindis, klasikinį parketą, parketlentes. Gamintojo kainomis įmonė siūlo medines grindis, grindlentes, apvadus bei kokybiškus klijus, gruntus ir kitas grindų įrengimo medžiagas.

Visos Ecofloor.lt parduodamos parketlentės yra dvisluoksnės arba trisluoksnės ir tinka šildomoms grindims. Kiekvieną mėnesį pasiūlomos skirtingos akcijos uosio ar ąžuolo parketlentėms, taip išlaikant itin konkurencingas kainas rinkoje. Medinės grindys suteikia išskirtinės šilumos, o dizainų įvairovė leidžia panaudoti jas net pačiuose įmantriausiuose interjeruose. Parketlentės klientams leis džiaugtis kokybe, ilgaamžiškumu bei natūralumu ne vieną dešimtmetį. Dviejų sluoksnių gamybos technologija suteikia medinėms grindims papildomo stabilumo ir galimybę kloti medines grindis ant šildomų grindų. Gamybos metu viršutinis medžio sluoksnis yra pilnai apdirbamas laku ar alyva todėl paklojus paviršiaus nereikia papildomai apdirbinėti. 

Įmonė siūlo idealios geometrijos šlifuotas masyvo grindų lentas nuo 11 cm iki 21 cm pločio, iki 3 m ilgio, 15 – 21 mm storio. Pagal kliento pageidavimą, lentos gali būti gamykliškai lakuotos, alyvuotos, sendintos (šukuotos). Platus spalvų pasirinkimas. Pilnai paruoštas gamykloje lentas galima kloti remonto darbų pabaigoje, po sienų ir lubų apdailos.

Taip pat bendrovė prekiauja aukščiausios kokybės „Minova CarboTech“ GmbH „Ecopur“ tipo bei „Renove“ klijais, skirtais klasikinio parketo, masyvo grindų lentų, parketlenčių klijavimui ant betono, OSB, baldų plokštės, faneros, medinių juodgrindžių ar kitų paviršių.

Patikėkite savo rūpesčius Ecofloor.lt meistrams ir Jūsų namuose visų savo grožių suspindės natūralaus medžio masyvo grindys, teikiančios šilumą bei sukuriančios sveiką aplinką Jums ir Jūsų vaikams.

PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

PARKETLENTĖS

Dvisluoksnės ir trisluoksnės ąžuolo parketlentės​ alyvuotos kieto vaško alyva. Ąžuolo ir uosio parketlentės klientams leis džiaugtis kokybe, ilgaamžiškumu bei natūralumu ne vieną dešimtmetį. Dviejų ar trijų sluoksnių gamybos technologija suteikia medinėms grindims papildomo stabilumo ir galimybę kloti medines grindis ant šildomų grindų. Gamybos metu viršutinis medžio sluoksnis yra pilnai apdirbamas laku ar alyva todėl paklojus paviršiaus nereikia papildomai apdirbinėti. Alyvuotas parketlentes atnaujinti reikės dažniau nei lakuotas parketlentes, tačiau svarbu suprasti, jog atnaujinimas yra paprastas ir atliekamas tiesiog namų sąlygomis, nereikalaujantis specifinių techninių žinių bei priemonių. Viršutinis medžio sluoksnis dažniausiai siekia 3 – 4 mm, todėl medines grindis laikui bėgant galima peršlifuoti ir nulakuoti ar alyvuoti dar kelis kartus. Trisluoksnių parketlenčių paviršius gali būti trijų juostų (parketo vaizdas), dviejų juostų ir vienos juostos (masyvo lentos vaizdas).

Ecofloor.lt siūlo dvisluoksnes ąžuolines parketlentes, tinkančias visų grindų paviršių tipams, vidaus patalpose. Šios grindų lentos puikiai tinka šildomoms grindims.​ Patobulintos fizikinės ir mechaninės savybės leidžia šias grindlentes kloti patalpose su kintama drėgme ir temperatūra, ir nebijant parketlenčių deformacijos jų eksploatavimo metu.

Šviesių medinių grindų spalvų kolekcija – tai puiki alternatyva klasikiniam ąžuolo atspalviui. Šviesios parketlentės neabejotinai suteiks erdvės, jaukumo bei subtilumo Jūsų namams.

Klasikinė rudų atspalvių parketlenčių gama visada Jūsų namams suteiks šilumos, prabangos ir solidžios klasikos akcentą. Šių ypatingai šiltų atspalvių parketlentės tinka įvairaus stiliaus interjerams.

Tamsi grindų kolekcija – ieškantiems netradicinių sprendimų kuriamam interjerui. Šios kolekcijos grindys – tai idealus sprendimas pabrėžti šviesius baldus bei jaukias interjero detales.

Taip pat Ecofloor.lt siūlo „Exlusive“ kolekciją išskirtiniam interjerui bei medines grindis tinkančias vonios kambariui.

Ilgos parketlentės. Parketlentės Iki 6 metrų ilgio ir 300 mm pločio gaminamos taip, kad jos būtų visiškai suderinamos su likusia produkcija. Jas lengva montuoti, nes turi nepriekaištingą geometriją ir yra pagamintos iš aukštos kokybės žaliavų.

Plačios parketlentės. ​Lentos pagamintos iš 4,5 mm ąžuolo viršutinio sluoksnio ir 12 mm drėgmei atsparios beržo faneros, kurių plotis yra nuo 210 mm iki 300 mm. Yra 6 skirtingos kategorijos klientams pasirinkti. Fragmentuota fanera suteikia lentai papildomo lankstumo ir stabilumo. Struktūrinius pranašumus vertina daugelio šalių parketo specialistai.

Standartinės parketlentės. Parketlentės, pagamintos iš ąžuolo viršutinio sluoksnio 3,2 mm ir 9 mm drėgmei atsparios beržo faneros, gaminamos nuo 120 mm iki 210 mm. Yra 6 skirtingos kategorijos klientams pasirinkti. Šis produktas pasižymi palankiu kainos ir kokybės santykiu. Lentos turi didelį tankį – 700 kg / m3, dėl to jos puikiai perduoda šilumą ir idealiai tinka šildomoms grindims.

„Chevron“ rašto parketlentės. „Chevron“, taip pat kai kurioje šalyje žinomas kaip Vengrijos taškas, yra zigzago raštas, kuris sueina į aštrų kampą. Klientai gali rinktis, kokią medžiagą naudoti „Chevron“ gamyboje – masyvo ar dviejų sluoksnių ir kokio aštrumo turėtų būti kampas. „Chevron“ parketo ilgis gali būti iki 3 metrų, o plotis – iki 300 mm.

Klasikinė eglutė „Herringbone“. Tai – stačiakampis, supjaustytas ir sumontuotas skaldytu zigzago modeliu. Bet kuri grindų lenta gali būti pagaminta tinkama kloti eglutės raštu. Dažniausiai eglutės klojimo raštui naudojamos parketlentės, kurių plotis yra iki 135 mm, o ilgis – 540/670/810 mm.

KLASIKINIS ĄŽUOLO, UOSIO VIENETINIS PARKETAS

Iš Ecofloor.lt vienetinio parketo asortimento galite rinktis 15 mm, 16 mm, 21 mm storio, 50 mm, 60 mm, 80 mm, 110 mm pločio gaminius, skirtus montavimui ant betono, medinio pagrindo, OSB plokščių, gulekšnių (lagių) bei šildomo pagrindo.

Mozaikinis arba vienetinis parketas. Neapdorotas 68 mm pločio ir 16 mm storio parketas dažniausiai naudojamas įvairiems raštams gaminti. Paviršiaus apdaila paprastai atliekama po montavimo. Mozaikinio parketo raštai gali būti įvairiausi.

ĄŽUOLO IR UOSIO MASYVO LENTOS

Medžio masyvo lentos tiekiamos šlifuotos, paruoštos galutiniam paviršiaus padengimui laku ar alyva, arba užsakius, gamykloje dengiamos norima spalva profesionalia alyva arba laku. Alyvavimui naudojama speciali dozavimo mašina, per ritininius tolygiai dengianti lentų paviršių. Sekančio dviejų pakopų poliravimo proceso metu, esant aukštesnei temperatūrai, išryškėja ir atsiskleidžia medienos tekstūra.

Šlifuotos ąžuolinės ir uosio masyvo lentos. Kruopščiai atrinktos lentos pagal kategorijas, specialūs šakų ir medienos spalvų didelio kietumo glaistas, 3 kartus šlifuotas paviršius paruoštas galutiniam lentų padengimui laku ar alyva. Gamykliniam padengimui naudojama aukštos kokybės pramoninė alyva. Pagamintos ąžuolo masyvo lentos gali būti montuojamos be papildomo šlifavimo bei poliravimo. Gamykloje šlifuotas ir alyvuotas masyvo lentų paviršius leidžia sutaupyti iki 50% montavimo sąnaudų.

Ąžuolo ir uosio grindjuostės. Grindjuostės yra grindų apdailos elementas, kurios tvirtinamos po durų staktų pritvirtinimo, sienų dažymo ir grindų lakavimo ar alyvavimo darbų. Medinės grindjuostės uždengia masyvo grindų kompensacijos plyšį prie sienos, įvairias instaliacijas, taip pat sienų apatinį kampą. Grindjuosčių apdailą galima atlikti objekte, vietoje arba gamykloje.

MEDINĖS LAIPTŲ PAKOPOS IR PALANGĖS

Klijuoti ruošiniai laiptų pakopoms, palangėms, stalviršiams iš uosio, ąžuolo (sendinto) kietmedžių medienos. Gaminiai klientams patenka nušlifuoti, todėl gali būti vėliau papildomai beicuojami norima spalva, arba naudojami kaip palangės, baro stalviršiai, suolų ir kitų baldų elementų formavimui. Galima užsisakyti pilnai paruoštus montavimui, padengtus laku ar alyva gaminius.

KLIJAI, GRUNTAI IR PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS PARKETUI, PARKETLENTĖMS IR MEDŽIO MASYVO LENTOMS

„Renove“ parketo klijai. Aukštos kokybės „Renove“ klijai parketui, parketlentėms bei medžio masyvo lentoms kloti.

Parketlenčių bei parketo klijai tinkami klijuoti medines grindis ant šildomo pagrindo, nes savyje neturi vandens ir išlieka elastingi medienos judėjimo kompensacijai. Dispersiniai parketo klijai – klijai vandens pagrindu, kurio sudėtyje yra mažiau kaip 25% vandens. Spiritiniai klijai tirpiklių pagrindu – pasižymi labai didelė prisiklijavimo jėga prie visų paviršių, mažo klampumo, be vandens. Elastiniai klijai – MS polimerų pagrindu, vieno komponento elastingi parketlenčių klijai. Poliuretaniniai vieno ir dviejų komponentų dervų ir polimerų klijai – ypatingai stiprūs medinių grindų klijai.

„Renove“ parketo gruntai. Gruntas skirtas paviršių gruntavimui, kietinimui ir sandarinimui, taip pat naudojamas kaip apsauginė priemonė nuo drėgmės ant betoninių grindų ir pagrindų, kurių drėgnumas neviršija 5% CM. Galima naudoti kaip gruntą prieš naudojant klijus ar išlyginamuosius mišinius. Sumaišius su skiedikliu, gruntą galima naudoti pagrindui sukietinti. Gruntai puikiai sukimba su daugeliu paviršių. Gruntas gali būti naudojamas ant šių pagrindų (taip pat su pogrindiniu šildymu): cemento ir smėlio grindų, betono grindų, atsparių drėgmei medžio plokščių (pvz. OSB), MDP plokščių ir kitų medinių pagrindų.

Lakas ir alyva. Lakas ir alyva dangų ilgaamžiškumo užtikrinimui  – medienos paviršiaus paruošimui, reguliariai priežiūrai ir atnaujinimui.

Alyvuotų ar vaškuotų medinių grindų, parketo priežiūros priemonės.

Kieto vaško „Hard Wax“ alyva.

MEDINĖS SIENŲ PANELĖS.

GRINDYS SPORTO SALĖMS.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Parketas, parketlentės, grindlentės, medinės grindys, sporto salių grindys, grindys sportui, natūralaus medžio grindys, grindinės lentos, trisluoksnės parketlentės, dvisluoksnės parketlentės, dvisluoksnis parketas, trisluoksnis parketas, grindys internetu, grindys visoje Lietuvoje, parketo įrengimas, grindų klojimas, alyva, parketo lakas, grindjuostės, lakuotos grindys, grindų įrengimas, grindų salonas, medinės grindys Vilniuje, medinės grindys Šiauliuose, prekyba medinėmis grindimis, prekyba parketu, ąžuolinė grindys, uosinės grindys, ąžuolinis parketas, uosinis parketas, uosio masyvo lentų grindys, ąžuolo masyvo lentų grindys, Alina Olechnavičienė, ąžuolo masyvo lentos, uosio masyvo lentos, grindu pasirinkimas, medzio masyvo grindys, medinės grindys, parketlenčių kaina, masyvo grindys, parketas, parketo klijai, natūralaus medžio grindys, uosio dvisluoksnės parketlentės, azuolo masyvo lentos, grindų klojimo kaina, masyvo lentos, medinių grindų montavimas, medinių grindų klojimas, medinių grindų klojimas namuose, medinių grindų montavimas ofisuose, kietmedžio grindų klojimas, medinių grindų pardavimas įmonėms, parketlentės ar masyvas, kaip nusipirkti lentų, parketlenčių akcija, parketlenčių akcijos, masyvo grindys Vilniuje, parketlentės Vilniuje, medinių grindų akcijos, medinės grindys internetu, parketlentės internetu, medinės grindys vonioje, dvisluoksnis parketas, dvisluoksnis parketas kaina, lakuotos parketlentės, lakuotos parketlentės kaina, lakuotos parketlentės Vilniuje, grindjuostės, grindų lentos, lentos grindims, profesionalūs meistrai grindų klojimui, profesionalūs meistrai grindų montavimui, medinių grindų priežiūra, medinės palangės, laiptų pakopos, laiptų pakopos kaina, medinės palangės kaina, ecofloor.lt, ecofloor, ecofloor Vilniuje, klijai, parketo klijai, klijai parketui, klijai parketlentėms, klijai medinėms grindims, Elastic klijai, Uretax klijai, Renove parketo klijai, klijai masyvo lentoms, klijai grindų dangai, klijai natūralaus medžio grindų danga

 • Ecofloor.lt - medinės masyvo grindys, parketas, parketlentės, klijai ir įrengimas: ąžuolo, uosio dvisluoksnės bei trisluoksnės parketlentės, parketas
 • Ecofloor.lt - medinės masyvo grindys, parketas, parketlentės, klijai ir įrengimas: ąžuolo, uosio dvisluoksnės bei trisluoksnės parketlentės, parketas
 • Ecofloor.lt - medinės masyvo grindys, parketas, parketlentės, klijai ir įrengimas: ąžuolo, uosio dvisluoksnės bei trisluoksnės parketlentės, parketas
 • Ecofloor.lt - medinės masyvo grindys, parketas, parketlentės, klijai ir įrengimas: ąžuolo, uosio dvisluoksnės bei trisluoksnės parketlentės, parketas
 • Ecofloor.lt - medinės masyvo grindys, parketas, parketlentės, klijai ir įrengimas: ąžuolo, uosio dvisluoksnės bei trisluoksnės parketlentės, parketas
 • Ecofloor.lt - medinės masyvo grindys, parketas, parketlentės, klijai ir įrengimas: ąžuolo, uosio dvisluoksnės bei trisluoksnės parketlentės, parketas
 • Ecofloor.lt - medinės masyvo grindys, parketas, parketlentės, klijai ir įrengimas: ąžuolo, uosio dvisluoksnės bei trisluoksnės parketlentės, parketas
 • Ecofloor.lt - medinės masyvo grindys, parketas, parketlentės, klijai ir įrengimas: ąžuolo, uosio dvisluoksnės bei trisluoksnės parketlentės, parketas
 • Ecofloor.lt - medinės masyvo grindys, parketas, parketlentės, klijai ir įrengimas: ąžuolo, uosio dvisluoksnės bei trisluoksnės parketlentės, parketas
 • Ecofloor.lt - medinės masyvo grindys, parketas, parketlentės, klijai ir įrengimas: ąžuolo, uosio dvisluoksnės bei trisluoksnės parketlentės, parketas

Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus