Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Dyzelinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas WELTEM – ekonomiška, efektyvu ir patogu

Dyzelinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas WELTEM – ekonomiška, efektyvu ir patogu Dyzelinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas WELTEM – ekonomiška, efektyvu ir patogu

Norint apšildyti daugelį didelių patalpų – nuo pramoninės paskirties iki sodybų – susiduriama su dilema, kokį šildymo būdą pasirinkti. Pavyzdžiui, viešoms erdvėms dažnai nereikia pastovaus šildymo, todėl labai svarbu pasirinkti ekonomišką variantą. „Weltem“ infraraudonųjų spindulių šildytuvas ypač tinkamas patalpų apšildymui: pramoniniams pastatams, statybos objektams, dirbtuvėms, servisams, garažams, stoginėms, palapinėms, salėms, terasoms, sodyboms, taip pat bažnyčioms ir net biurams.

Platus infraraudonųjų spindulių šildytuvo pritaikymas

Daugeliui nepastoviai naudojamų patalpų reikalingas tik sezoninis šildymas. Tiek šildymas elektra, tiek dujomis yra pakankamai brangus būdas apšildyti patalpoms. „Weltem“ šildytuvas – inovatyvus infraraudonųjų spindulių šildytuvas, sukurtas ir pagamintas savo pažangiais technologiniais sprendimais garsėjančios Korėjos įmonės „Weltem“.

Dyzelinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas WELTEM – ekonomiška, efektyvu ir patogu

„Šis „Weltem“ šildytuvas yra geriausias rinkoje esantis kuru kūrenamas šildymo įrenginys“, – taip ją apibūdina Kaune įsikūrusios UAB „Abara group“ – „Weltem“ atstovo Lietuvoje – vadovas Linas Jonikas. Tai vienas iš ekonomiškiausių šildymo būdų, taip pat ekologiškas ir patogus naudoti.

Pigus išlaikymas

„Weltem“ šildytuvų kurui galima naudoti paprastą dyzeliną arba biodyzelį. Dyzelinu kūrenamus šildytuvus yra labai pigu išlaikyti. Per valandą, priklausomai nuo modelio, dirbantis šildytuvas suvartoja nuo 0,7 l dyzelino. Naudojant šiuos šildytuvus, yra mažos ir elektros sąnaudos – nuo 40 vatų. Modelį galima pasirinkti pagal patalpos dydį. Šildomas plotas (priklausomai nuo modelio) yra nuo 60 m2 iki 350 m2.

Kokybiškas šilumos paskirstymas

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas neturi šilumos pūstuvui būdingo ventiliatoriaus. Jis spinduliuoja šilumą į patalpą – nuo jos įšyla patalpoje esančios medžiagos ir daiktai, kurie šilumos energiją perduoda atgal į patalpą. Infraraudonųjų spindulių skleidžiama šiluma vienodai pasiskirsto visomis kryptimis ir jaučiama maloniai net ir stovint šalia krosnelės. Didelėse patalpose šiluma paskirstoma kur kas vienodžiau, nei naudojant ventiliatorinį šildytuvą. Šildytuvuose „Weltem“ yra įtaisyta 12 skirtingų saugos sistemų, todėl įrenginys yra itin saugus. Iš šilumos šaltinio sklindanti šiluma yra nekaršta, o jo paviršius neįkaista iki deginimo.

Dyzelinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas WELTEM – ekonomiška, efektyvu ir patogu

Šiuolaikinis techninis sprendimas

Šiuose šildytuvuose yra įtaisytas kuro degiklis, kuris karštas dujas nukreipia į vamzdžius su keramine danga, o šie išskiria infraraudonųjų spindulių šilumą. Trigubas degimo procesas užtikrina visiškai švarias liekamąsias dujas, šildytuvui nereikia įtaisyti papildomo kamino, todėl visas degimas yra panaudojamas šildymui. Pakanka įprastinės patalpų ventiliacijos.

Šildytuvą „Weltem“ galima laikyti ir ekologišku šildymo įrenginiu, nes viskas sudega viduje. Įrenginys turi energiją taupančią ir kvapus šalinančią išmetimo sistemą. Iš brangiųjų metalų pagaminta degimo kameros katalizatoriaus korinė sistema sudegina ir likutines dujas bei užtikrina veiksmingą ir vienodą degimą.

Paprastai kuro degimo metu susidaro suodžiai ir išskiriamas nemalonus kvapas. Į šildytuvo „Weltem“ degimo kamerą įpurkštas kuras sudega labai greitai, todėl suodžių ir kvapų beveik nesusidaro.
Šildymo įrenginys taip pat pasižymi itin tyliu veikimu – tik 40 dB.

Patogus šildytuvo naudojimas

Šildytuvą lengva pradėti naudoti, nes jo nereikia įtvirtinti stacionariai. Labai paprasta jį perkelti iš vienos vietos į kitą, nes tai padaryti padeda tvirti ratukai.

Patalpai įšilus iki tam tikros temperatūros, krosnelės šildymas išsijungia, o pradėjus vėsti, vėl automatiškai įsijungia.

„Šį inovatyvų šildytuvą galima valdyti internetu per atstumą. Pavyzdžiui, į sodybą net nebūtina važiuoti, norint įjungti ar išjungti šildymą“, – apie jo naudojimą pasakoja L. Jonikas.

 UAB „Abara group“ taip pat vysto prekybą granuliniais, kieto kuro katilais, dūmtraukiais, siūlo jų serviso ir montavimo paslaugas, atlieka santechnikos darbus.

ABARA GROUP, UAB

Daugiau informacijos: www.kamenkatilai.lt

ABARA GROUP, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus