Visos reklamos paslaugos     www.visainfouab.lt

Dušo laikiklis ir tvirta rankena įsikibti – HANSGROHE UNICA COMFORT

Dušo laikiklis ir tvirta rankena įsikibti – HANSGROHE UNICA COMFORT Dušo laikiklis ir tvirta rankena įsikibti – HANSGROHE UNICA COMFORT

„Muresta“ salonuose jau galima įsigyti inovatyviausius techninius sprendimus siūlančios vokiečių gamintojos „Hansgrohe“ produktus – „Unica Comfort“ dušo laikiklius. „Muresta“ – įmonė, jungianti salonus, kurie Lietuvoje prekiauja žinomiausia ir kokybiškiausia Europos santechninės keramikos įrangos, keraminių plytelių ir šildymo įrangos gamintojų produkcija.

Dušo laikiklis ir tvirta rankena įsikibti – UNICA COMFORT

„Unica Comfort“ išrastas dušo vamzdis šį sykį tarnauja naujai, ne tik kaip rankinio dušo laikiklis, bet taip pat, kaip tvirta rankena įsikibti. Ši rankena yra sertifikuota „TÜV Süd“. Šlapios grindys nebekelia grėsmės, nes rankena užtikrina saugumą vonioje.  25 mm skersmens žalvariniai vamzdžiai atlaiko iki 2000 niutonų arba 200 kilogramų svorio apkrovą. Be to, skersinis yra padengtas neslidžiu plastiku ir tai leidžia pasirūpinti kojomis. Ši versija tinka ir vonioms, nes yra integruota šampūno lentynėlė.

Dušo laikiklis ir tvirta rankena įsikibti – UNICA COMFORT

Šis kompaktiškas „Unica Comfort“ dušo vamzdis parduodamas „Muresta“ salonuose Vilniuje. Juose erdviose ir gausiose ekspozicijose lengvai atrasite tai ko ieškote, o visą reikalingą pagalbą suteiks profesionalūs konsultantai.

Semerita, UAB

Daugiau informacijos: www.muresta.lt

Semerita, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus