ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Driftas ABC, UAB - vairavimo mokykla, B kategorijos vairavimo kursai

Adresas: Stadiono g.1 (2 aukštas),LT-76331, ŠIAULIAI, Lietuva

Įmonės kodas: 303019457

Mob. Nr.: 8 612 82 222Driftas ABC, UAB VEIKLA: Vairavimo mokykla, B kategorijos vairavimo kursai. Vairavimo mokykla Šiauliuose „Driftas ABC“ kviečia į B kategorijos kursus, kuriuose teorijos pamokos vyksta Jums patogiu metu (nereikia laukti kol bus sudaryta grupė). Sudaromos sąlygos teorijos egzaminui ruoštis namuose - puiki galimybė auginantiems vaikus, ar neturintiems laiko lankytis pamokose. Kantrūs, turintys patirties instruktoriai išmokys netik valdyti automobilį, bet ir vairuoti pagal kelių eismo taisykles. Lanksti apmokėjimo sistema.

„Driftas ABC“ – tai vairavimo mokykla Šiauliuose, ruošianti B kategorijų vairuotojus. Mokyklos kolektyvas yra pasiruošęs perduoti visas savo žinias ir vairavimo įgūdžius besimokantiems ir norintiems išmokti vairuoti. Dirbantys profesionalūs teorijos dėstytojai ir vairavimo instruktoriai, turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą, bei didelę darbo patirtį.

Mokymosi laikotarpiu ne tik pasiruošite vairavimo egzaminams, bet ir įgausite vairavimo įgūdžių bei patirties. Visada siekiame kantriai, atkakliai ir atsakingai dirbant paruošti vairuotojus, kurie įveiktų vairavimo baimę ir pasitikėtų savimi, saugiai jaustųsi kelyje.

Vairavimo mokyklos automobilis Hyundai i30 yra naujos kartos, su analogišku bus laikomi valstybiniai vairavimo egzaminai VĮ „REGITRA“. Mokymosi metu mokinys su mokytoju, važinės ne tik aikštelėje, bet ir pravažiuos praktinio vairavimo egzaminų maršrutus. Teorijos paskaitos vyksta šiuolaikiškai įrengtose patalpose. Jūsų teorinėms žinioms gilinti, naudojami įvairūs, modernūs demonstraciniai stendai su šviesos signalais ir mokomosios magnetinės sankryžų schemos, skirtos geresniam žinių įsisavinimui, bei multimedia. Teorijos pamokų metu įgytas žinias užtvirtinsite prie klasėje esančių kompiuterių, naudojant naujausią KET mokomąją programą, skirtą mokymo proceso vykdymui. Mūsų vairavimo mokykloje galima tobulinti vairavimo įgūdžius ir jau turintiems vairuotojų pažymėjimus.

Vairavimo kursai „Driftas ABC“ mokykloje – geriausias Jūsų pasirinkimas!

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Vairavimo mokykla, Šiaulių vairavimo mokyklos, vairavimo mokyklos Šiauliuose, Driftas ABC, vairavimo kursai, vairuotojų mokymas, vairuotojų ruošimas, B kategorija, vairavimo mokymo kursai, vairavimo pamokos, praktinis vairavimas, vairavimas, vairavimas Šiauliuose, papildomos vairavimo pamokos, vairavimo įgūdžių tobulinimas, KET, KET testai, kelių eismo taisyklės, Stadiono 1, mokome vairuoti, vairuoti, vairuoju, pirmos pagalbos kursai


Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus