ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Dovanų idėjos vaikams – ypatingi pasirinkimai

Dovanų idėjos vaikams – ypatingi pasirinkimai Dovanų idėjos vaikams – ypatingi pasirinkimai

Dekoria.lt (Lado investicijos, UAB)

www.dekoria.lt

www.yellowtipi.lt

Didžiausias džiaugsmas dovanoti dovanas vaikams, jie nekantriai laukia švenčių ir sugeba jomis nuoširdžiai džiaugtis. Bet ką daryti, jei atrodo, kad jūsų vaikas turi visus žaidimus ir žaislus pasaulyje? Turime jums sprendimą, padovanokite savo mažiausiems jų kambario dekoracijų. Džiaugsmas garantuotas, pažadame.

Dekoratyviniai sieniniai lipdukai

Dekoratyviniai sieniniai lipdukai yra puiki dovana. Užklijavus juos, gražiai papuoš vaiko kambarį. Beveiki visi tėvai žino, kaip smagu vaikams rašyti kreidelėmis ant sienų ir baldų.

Ką daryti, kad galėtumėte savo mažyliui suteikti tokią galimybę, o sienos išliktų sveikos? Tam pravers lentos – sieniniai lipdukai, juos galima užklijuoti bet kurioje kambario vietoje ir tada papuošti kreidelėmis įvairiais piešiniais.

Sieninis lipdukas – ūgio matuoklis

Dar viena sienų lipdukų rūšis, kuri vaikams ir jų tėveliams patinka – ūgio matuokliai.. Jų spalvingi raštai taps originalia puošmena vaiko kambaryje, o ateityje – ir įdomiu, sentimentaliu suvenyru. Ant lipduko galite pažymėti mažylio ūgį ir periodiškai tikrinti, kaip greitai jis keičiasi. Ši dovana tikrai patiks visiems vaikams, nepaisant jų amžiaus. Juk kiekvienas iš jų jau nori būti „toks didelis kaip tėtis ar mama“!

Dovanų idėjos vaikams – ypatingi pasirinkimai

Tipi palapinė vaikams

Mažuosius nuotykių ieškotojus nustebins kambaryje pastatyta tipi palapinė. Tai bus ideali vieta kasdieniniams žaidimams, taip pat labai originali interjero dekoracija. Dienos metu tai gali tapti slėptuve nuo priešiškų kaubojų, o naktį – jaukiu prieglobsčiu pasakų skaitymui... Būtent apie tokią dovaną svajoja dauguma vaikų.

Dovanų idėjos vaikams – ypatingi pasirinkimai

Spalvingas žaidimų kilimėlis

Nepriklausomai nuo amžiaus, kiekvienam vaikui prireikia žaidimų kilimėlio. Tai puiki idėja tiek kalėdinei dovanai kūdikiui, tiek vyresniam vaikui. Pagamintas iš minkšto audinio bus ne tik puiki vieta šokiams ir išdaigoms visą dieną, bet ir maloniam tinginiavimui. Žaidimų kilimėlis vaikams, taip pat bus jaukus vaiko kambario interjero papildymas, suteiksiantis interjerui malonią šilumą.

Dovanų idėjos vaikams – ypatingi pasirinkimai

Mielos apkabinimo pagalvės

Be abejo, kiekvienas suaugęs nuo vaikystės prisimena savo mėgstamiausią minkštą žaislą, kuris buvo geriausias visų žaidimų ir sapnų palydovas. Meilė minkštučiams žaislams gyvuoja ir šiandien! Kiekvienas mažylis džiaugsis nauju pliušiniu draugu. Originali dovana vaikui bus švelnios dekoratyvinės pagalvėlės, kurios gali būti įvairių formų, kaip žaislai. Tokia dovana „2 viename“ bus ne tik lovytės priedas, smagus žaislas, bet ir apsauga nuo monstrų, kurie yra nuolatiniai vaikų vaizduotės lankytojai.

Dovanų idėjos vaikams – ypatingi pasirinkimai

Pasakų baldakimas

Puiki dovana mergaitei, jai baldakimas padės tapti gražia pasakų princese. Kiekviena princesė turi savo rūmus, o juose – karališkąjį kambarį. Niekas negali paversti įprasto kambario „Karališkos didybės“ vertu kambariu nei pasakų baldakimas! Jį galima pakabinti virš lovos ar bet kur kitur ir tai stebuklingai pavers kambarį pasakų šalimi.

Dovanų idėjos vaikams – ypatingi pasirinkimai

Minkšta daiktadėžė

Kiekvienas vaikas turi begales lobių: prie jūros rastų kriauklių, popierinių laivų ar kaštonų iš kiemo parko ir tūkstančių žaidimų bei mokyklinių prekių. Visiems šiems – kaip tikrai vertingiems lobiams reikės tikros piratų lobių skrynios ar krepšelių žaislams. Netvarkos nykštukas šių vaikų tikrai neaplankys, jei vaikai saugiai savo daiktus suslėps į didelę daiktadėžę.

Dovanų idėjos vaikams – ypatingi pasirinkimai

Stilingos dovanos vyresniems

Paprastai sunkiausia surasti dovaną paaugliui ar vyresniam vaikui. Vaikams, kurie nori būti suaugę, žaislai tikrai nebus geriausias pasirinkimas dovanoms. Vyresniems vaikams geriau parinkti madingą aksesuarą, kuris pavers jų kambarį stilinga erdve. Galite rinktis stilingus sieninius laikrodžius ar patogius sėdmaišius.

Dovanų idėjos vaikams – ypatingi pasirinkimai

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus