ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Detoksikacija DETOX SPA - organizmo detoksikavimas neigiamais jonais - RIEŠĖS ŠEIMOS KLINIKA

Detoksikacija DETOX SPA - organizmo detoksikavimas neigiamais jonais - RIEŠĖS ŠEIMOS KLINIKA Detoksikacija DETOX SPA - organizmo detoksikavimas neigiamais jonais - RIEŠĖS ŠEIMOS KLINIKA

RIEŠĖS ŠEIMOS KLINIKA, UAB

Detoksikacija DETOX SPA - organizmo detoksikavimas neigiamais jonais. Per visą mūsų planetos istoriją ir dabartiniu metu išleidžiamas didžiulis kiekis nuodingų medžiagų, todėl norint išsaugoti sveikatą ir išvengti susirgimų, reikia reguliariai valyti organizmą. Su krauju nuodingos medžiagos patenka į kiekvieną mūsų kūno ląstelę, pažeidžia išskyrimo organus.

detox192Jeigu kuris nors organas tinkamai nedirba, tai jame kaupiasi šlakai, kurie silpnina organizmą, o mes prarandame energiją, gyvybinę jėgą. Šlakai ir nuodingos medžiagos kaupiasi ir atsideda kūno audiniuose ir organuose, tuo apsunkina mūsų išskyrimo organų ir imuninės sistemos darbą. Ši būklė tampa daugybės nusiskundimų ir ligų šaltiniu, todėl net sveikiems žmonėms naudinga sistematiškai atlikti organizmo detoksikavimą neigiamais jonais. Procedūros (minimalus kursas – 14 procedūrų) duoda akivaizdžius rezultatus: pagerėja bendra žmogaus būklė, jaučiamas laisvumas ir palengvėjimas.

Patvirtintas faktas, kad mūsų organizme susikaupę šlakai ir toksinai yra skausmo priežastis, silpnina imuninę sistemą, didina vieno ar kito susirgimo atsiradimo riziką. Neįmanoma išvengti nuodingų medžiagų patekimo į mūsų organizmą kartu su maisto produktais, vandeniu ir įkvepiamu oru. Praktiškai nesuskaičiuojami jų kiekiai trukdo normaliam mūsų organizmo funkcionavimui. Tokios yra, pavyzdžiui, maisto produktų papilduose esančios medžiagos: aromatizatoriai, dažikliai, konservantai, taip pat chemikalai, aromatinės medžiagos, išmetamosios dujos, sunkieji metalai ir t.t.

Toliau situaciją blogina labai riebių ir aštrių patiekalų vartojimas, judėjimo trūkumas ir stresas. Neatsitiktinis, matyt, yra tas faktas, kad daugumą žmonių kankina nemiga, nuovargis, jie skundžiasi blogėjančia atmintimi, skausmais arba serga tokiomis ligomis kaip hipertonija, cukrinis diabetas, reumatizmas, podagra, astma ir t.t. SPA BIO-09 organizmo valymo ir detoksikavimo prietaisas – unikali galimybė iš mūsų organizmo reguliariai išvalyti toksinus ir susikaupusius šlakus. Naudotis prietaisu paprasta, o naudojimo dažnumas priklauso nuo amžiaus ir užtrunka maždaug 30 minučių.

Prietaiso veikiamas vanduo skyla į energetinius jonus (neigiamus ir teigiamus). Šie aktyvūs energetiniai jonai su kraujo srautu patenka į organizmą, pakrauna jį neigiamais jonais. Po kompleksinės biocheminės reakcijos organizme padidėja jonų lygis, dėl to padidėja energetinis lygis, kuris gerina fermentų veikimą. Pakanka prietaisą naudoti apytikriai 30 minučių, kad iš organizmo greitai ir efektyviai pasišalintų nuodingos medžiagos.

LAISVIEJI RADIKALAI IR SVEIKATA

Laisvas radikalas – tai tam tikra aktyvi molekulė, kuri susidaro žmogaus organizmo gyvybinės veiklos procese. Esant normalioms sąlygoms, deguonis, kuris dalyvauja medžiagų apykaitoje, reaguoja su vandeniliu ir vandeniu. Tačiau 4-5 % deguonies kiekio sudaro superoksidų anijonus, o iš jų atsiranda vandenilio peroksidas. Superoksido anijonas ir vandenilio peroksidas – abu priskiriami prie laisvųjų radikalų. Laisvieji radikalai reguliuoja signalų tarp ląstelių perdavimą, naikina virusus ir bakterijas, tuo pačiu metu dėl didelio deguonies kiekio yra labai nepatvarūs. Tačiau, jeigu organizme yra per daug laisvųjų radikalų, jie gali patekti ant ląstelės membranos apvalkalų, mitochondrijų membranos ir padidinti lipidų peroksidaciją. Išsilaisvinantys lipidai atpalaiduoja dar daugiau laisvųjų radikalų, ir tai paleidžia laisvųjų radikalų susidarymo grandininės reakcijos procesą. Dėl to pažeidžiama membranos struktūra, o per ilgesnį laiko tarpą suardomos ląstelės ir formuojasi įvairūs susirgimai.

NEIGIAMAI ĮKRAUTŲ JONŲ POVEIKIS ŽMOGAUS ORGANIZMUI:

I. Poveikis nervų sistemai: didina smegenų aktyvumą, darbingumą, gerina miego kokybę. Gerina smegenų aprūpinimą deguonimi.

II. Poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai: veikia kraujagysles, palaiko tinkamą cholesterino lygį, trukdo lipidams nusėsti ant kraujagyslių sienelių, aktyvina kraujo apytaką, normalizuoja kraujospūdį. Neigiamai įkrauti jonai padeda sergantiems hipertonija pasveikti.

III. Poveikis kraujotakai: neigiamo krūvio jonai sulėtina kraujo srautą, pailgina kraujo krešėjimo laiką, padidina deguonies kiekį kraujyje.

IV. Labai geri rezultatai pasiekiami kosmetologijoje. Pavyzdžiui, neigiami jonai gali puikiai užgydyti apdegusius odos plotus, išgydyti herpį.

APIE DETOKSIKAVIMĄ

Kai kurie junginiai (tiek natūraliu, tiek ir dirbtiniu pagrindu) gali sąveikauti su endokrininėmis liaukomis (vidaus sekrecijos) ir jų hormonais, kurie, kaip cheminiai signalizuotojai ir kūno informacijos pardavėjai, tikrina ir reguliuoja organizmo vystymąsi ir veiklą. Blokuoja (sustabdo) arba imituoja hormonus, kurie produkuojami natūraliu keliu, ir taip padidina organizmo hormonų balansą.

Mūsų ląstelės gali pasirinktinai priimti ir kaupti junginius, žinoma, taip pat ir toksinus. Sukauptos kenksmingos medžiagos, viršijančios tam tikras ribas, gali atnešti organizmui žalą. Karbamidai (įvairūs azoto junginiai), organinis chloras, metalų junginiai ir sunkieji metalai, patekę į mūsų organizmą ir ten praturtinti, keičia įgimtas imuninės sistemos savybes, mažina apsauginius gebėjimus ir didina polinkį susirgimams.

Aukščiau paminėtos nuodingos medžiagos gali taip pakenkti organizmo apsauginei funkcijai, kad organizmas negalės arba galės nepakankamai adekvačiai reaguoti. Endokrininiai griovėjai keičia gaminamų hormonų kiekį, arba trukdo hormonams patekti ten, kur jie gali pasireikšti.

Po atliktų procedūrų tik nereikšminga vandenyje esančių molekulių dalis nėra elektrolitai. Pvz.: gliukozė, karbamidas ir kreatininas.

Karbamidas turi svarbų elementą amoniaką – organizmui kenksmingą žinduolių metabolizmo biologinių procesų produktą. Iš organizmo per odą pašalinamos nuodingos medžiagos arba šlakai, tarp jų vanduo, druskos ir karbamidas, kurie atsiranda amino rūgščių energijos naudojimo procese. Medžiagas išskiria prakaito liaukos, o iš kūno pašalinamos per odoje esančias prakaito poras.

Kreatininas – tai raumenų dėka sukurtas ir išskiriamas į kraują proteinas. Vieno žmogaus organizme produkuojamas jo kiekis sąlyginai pastovus. Kreatinino lygis kraujo serume nustatomas pagal jo išskyrimo proporciją, ir tai yra pagrindinis inkstų funkcijos rodiklis. Kai mažėja inkstų veikla, didėja kreatinino lygis. Paprastai kreatininą energijos pasipildymui gamina skeleto raumenys kreatinino fosfato skilimo keliu. Kūno drėgmė (skystis) taip pat turi įkrautų organinių molekulių.

Gliukozės proteinai veikia tarp apvalkalų kaip nešėjai, kurie perneša gliukozę per apvalkalą į ląstelės vidų. Šis mechanizmas gali paaiškinti gliukozės buvimą vandenyje po maudymosi.

Gerai matosi, kaip prietaisas padeda atsikratyti amoniako jonų, kurie taip pat yra toksinai ląstelėms. Amoniako jonas sugeba lengvai užimti kalio jono vietą, jo dalyvavimas silpnina raumenų ir nervų veiklą. Išvalius iš organizmo amoniako jonus, gydomas žmogui pažvalėja, pajaučia kojose stiprumą.

Detoksikacija vyksta, tartum tai būtų pasivaikščiojimas jūros krantu, bet pojūčiai žymiai intensyvesni, juk Jūsų pėdos įžengia į tiesioginį sąlytį su vandenyje esančiais jonais. Vandenyje esantys teigiami ir neigiami jonai yra idealioje pusiausvyroje. Kadangi 70% žmogaus kūno sudaro vanduo, todėl kūnas ir vonelėje kojoms esantis vanduo lengvai sąveikauja. Jeigu jūs įmerksite kojas į vandenį, tai, veikiamos silpnos vibracijos, nuodingos medžiagos pasišalins iš organizmo. Tai malonus ir skausmo nesukeliantis procesas.

VANDENS SPALVA IR KOMPONENTAI

Šlakų išvedimo metu gali kisti vandens spalva, atspalvis ir komponentai. Šie pakitimai vyksta todėl, kad tarp žmonių organizme esančių nuodingų medžiagų, vandens komponentų, įvairios sudėties druskų, elektrolitų metalų, žmogaus organizmo rūgštingumo arba šarmingumo prasideda tarpusavio reakcijos. Šie veiksniai įtakoja vandens spalvos keitimąsi ir tuomet, kai kojos neįmerktos į vandenį. Svarbu suprasti, kad vanduo keičia spalvą ir tuomet, kai Jūs į plastmasinę vonelę įmerkiate tik patį elektrodą. Šie spalvos pakitimai vyksta dėl įvairių cheminių komponentų, kurie įeina į vandens sudėtį.

Žinoma, kad, kai jūs įmerksite kojas į vandenį, vandens spalva kis priklausomai nuo to, kiek nuodingų medžiagų susikaupė organizme.

detox

APIE RIEŠĖS ŠEIMOS KLINIKĄ

RIEŠĖS ŠEIMOS KLINIKOS tikslas – sveikatos profilaktika ir gydomoji medicina. Siekiame, jog Jūsų šeimos gydytojas taptų Jums patarėju, padedančiu orientuotis sveikatos sistemoje, konsultuojančiu sveikatos klausimais, stebinčiu lėtinių ligų eigą, padedančiu surasti reikalingą specialistą. Šeimos gydytojas rūpinasi ne tik gydymu, bet ir sveikatos išsaugojimu bei gerinimu, ligų profilaktika.

Siekiame, kad kiekvienas pacientas liktų patenkintas, suprastas, išsiaiškinęs jam kylančius klausimus bei išsprendęs jį kamuojančią problemą.

Klinikos veikla grindžiama svarbiausiais pirminės sveikatos priežiūros veiklos principais: prieinamumu, kompetencija, veiksmingumu, saugumu ir tęstinumu.

Tikimės, kad apsilankę mūsų filialuose pirmą kartą, vėliau savo sveikatos priežiūrą patikėsite mūsų klinikoje dirbančiam kolektyvui, kadangi mes norime padėti Jums rūpintis Jūsų ir Jūsų šeimos sveikata.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus