visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Dekoruotas asfaltbetonis: Trinkelių, akmens ir kiti raštai ant asfalto - akį traukiančių projektų įgyvendimui

Dekoruotas asfaltbetonis: Trinkelių, akmens ir kiti raštai ant asfalto - akį traukiančių projektų įgyvendimui Dekoruotas asfaltbetonis: Trinkelių, akmens ir kiti raštai ant asfalto - akį traukiančių projektų įgyvendimui

Asfaltbetonio dangos yra plačiai naudojamos mūsų infrastruktūroje, dėl pačio asfaltbetonio savybių kaip ilgaamžiškumas, tvirtumas, lankstumas, praktiškumas, tačiau daugeliui iš mūsų asfaltas atrodo nuobodus dėl savo pilkumo. Įmonė UAB „Rodsta“ nuo 2010 m. yra oficialus dekoruoto asfalto atstovas Lietuvoje ir mums siūlo puikią išeitį - dekoruoto asfalto dangas.

 Asfalto dekoravimas - tai procesas, kurio metu išgaunamas realus trinkelių, akmens ar kitas raštas ant asfalto pagrindo. Ši technologija savyje suderina asfalto lankstumą bei tvirtumą. Unikalus atšildymo procesas ir specializuota padengimo sistema leidžia išgauti nepriekaištingą rezultatą.

Nuo šiol, iš pilko, nuobodaus asfalto, asfalto dekoravimo pagalba, galime sukurti įspūdingus, akį traukiančius projektus. Platus spalvų bei formų pasirinkimas leidžia sukurti ir įgyvendinti su kitomis medžiagomis neįgyvendinamus projektus.

 Dekoruotas asfaltbetonis

RODSTA, UAB

Daugiau informacijos: rodsta.lt

RODSTA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus