Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decor pristato naujausią 2018 m. kolekciją

Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decor pristato naujausią 2018 m. kolekciją Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decor pristato naujausią 2018 m. kolekciją

UAB „Avalonas“ salone jau galite susipažinti su „Orac decor“ dekoratyvinių lipdinių iš poliuretano ir diuropolimero naujienomis. 2018 metų „Orac decor“ interjero dekoratyvinių profilių kolekcija pasižymi išskirtiniu gaminių dizainu, kas leidžia dar plačiau išnaudoti saviraiškos galimybes.

Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decor

Ekologiški plataus asortimento „Orac decor“ lipdiniai yra gaminami iš geriausios kokybės polimerų. Lipdiniai nepalaiko degimo, jie absoliučiai nekaupia drėgmės bei kvapų, jie yra lengvi, elastingi, nesideformuoja. „Orac decor“ lipdinių matmenų stabilumas ir tikslus reljefas išlieka net po keleto dažymų. Juos yra paprasta montuoti, o kokybiškas sukibimas su klijuojamu paviršiumi garantuoja patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decor


Pagrindinis „Orac decor“ kokybinis skirtumas lyginant su gaminiais - analogais, tai patentuota poliuretano gruntavimo technologija nenaudojant laminato plėvelės. „Orac decor“ gaminiuose poliuretanas ir gruntuotas paviršius – tai viena visuma molekulinių jungčių pagrindu (jie tvarūs tiek cheminiam, tiek terminiam poveikiui). Todėl gaminys yra viena visuma ir tiesiog negali sluoksniuotis.

Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decor„Orac decor“ gaminiai jau daugelį metų profesionalių statybininkų naudojami ne tik interjere, bet ir pastatų fasaduose, kas be abejo byloja apie jų išskirtinę kokybę ir patikimumą (įvertinant tokius gamtinius faktorius kaip lietus, sniegas, tiesioginiai saulės spinduliai ir t.t.).

Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decorBelgų kompanija „ORAC“ n.v., lipdinių gamybai jau 1970 m. pasirinko beflorio poliuretano spaudiminio liejimo metodą. Tai leidžia pasiekti tobulai lygų paviršių, tikslius geometrinius matmenis bei reljefo formas. Šiai dienai tai vienintelis gamintojas naudojantis unikalias plienines formas padengtas ftoroplastu. Šis metodas garantuoja puikią kokybę, šimtaprocentinį linijinių matmenų tikslumą, idealų sujungimų tikslumą bei lengvą montavimą.

Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decor„Orac decor“ - išskirtinis dizainas, dar platesnė galimybė saviraiškai

Kartu su „Orac decor“ dekoratyviniais profiliais sukursite savo išskirtinį interjero stilių. Nesvarbu, ar jums patinka meistriškas modernus ar charakteringas klasikinis stilius - su „Orac decor“ grindjuostėmis, elegantiškais karnizais, piliastrais, stilingomis lubinėmis juostomis bei panelėmis, rozetėmis, sieninėmis juostomis ir panelėmis, dekoratyvinėmis konsolėmis, nišomis, frontonais, kolonomis, novatoriškais netiesioginio apšvietimo dekoro elementais ir kitais profiliais, lengvai paversite savo būstą svajonių namais.

Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decor


Jūsų stilius - Jūsų asmeninė erdvė

Nesvarbu ar tai būtų Jūsų svetainė, ar miegamasis, virtuvės, vonios ar kitas kambarys - su „Orac decor“ dekoratyviniais profiliais vienintelė riba yra jūsų kūrybiškumas.

Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decor

Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decor

Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decor

Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decor

Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decor

 

Naujausią „Orac decor“ katalogą galite atsisiųsti čia: https://oracdecor.com/images/filelib/V1HERDRUK1Spread_11068.pdf

Dekoratyvinių lipdinių gamintojas Orac decor

Dekoro centras „Avalonas“ – tai vieta, kurioje galite įsigyti naujausių „Orac decor“ gaminių interjerui bei eksterjerui. „Avalonas“ siūlo plačiausią interjero ir eksterjero detalių pasirinkimą ir atstovauja žinomiausius prekinius ženklus. „Avalonas“ – tai kokybės ir ilgaamžiškumo garantija Jūsų namams.

AVALONAS, UAB Dekoro centras

Daugiau informacijos: www.avalonas.lt

AVALONAS, UAB Dekoro centras infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus